Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji dohazují stále nové známosti, je stále single a nemůže najít toho pravého. Pomalu už ztrácí naději, když na železničním nádraží potká Jacka, který také hledá lásku a přišel na domluvenou schůzku s neznámou dívkou Jessicou... (TV Nova)

Wbcko

Možná vůbec nejtuctovější romantická komedie, co jsem viděl za poslední zhruba rok. Ikdyž se Simon Pegg snaží, film sám neutáhne a neotřelých nápadů (o zápletce se nemá smysl bavit) je tu po hříchu málo. Naprosto klasická žánrovka. ()

P1tr

Chytlavá a svižná romantická komedie, která se objevila velmi nenápadně a bez velkých očekávání se z ní vyklubalo solidní překvapení. Simon Pegg a Lake Bell mají přirozenou a funkční dynamiku, která posouvá snímek o úroveň výše a jejich seznamování v rámci příběhu působí velmi nenuceně a uvěřitelně. Vzmuž se by si zasloužilo býti známějším snímkem, neboť si myslím, že díky kvalitnímu humoru a příjemné romantice by mohl být novou televizní klasikou, kterou si jednou do roka o víkendu rádi zkouknete. ()

jefff

Docela originální, nicméně za mě silně nevtipná a nesympatická romkom. A Lake Bell mi vůbec neseděla. ()

sedm.1

Man Up je úžasným příkladem toho, že šikovný tvůrce dokáže za pomoci výrazných postav a šťavnatých dialogů vykouzlit i z té nejnaivnější a nejtuctovější zápletky velice příjemnou a zábavnou žánrovku, která disponuje naprosto vším, co daný typ filmu potřebuje pro divácké uspokojení. Ústřední zápletka totiž sama o sobě není skutečně zrovna žádné terno, jelikož vážně nenabízí na poli romantické komedie naprosto nic nového, nápaditého, nevšedního, či nečekaného, vše je tu již od úvodních minut jasně nalinkované, a ani o pointě asi též již od začátku nikdo nemůže pochybovat, prostě na první pohled jde o ryzí romantickou tuctovku. Proč jí proto ovšem kritizovat, když jinak vše ostatní funguje přesně tak jak má. Jak jsem totiž již zmiňoval, ústřední postavy jsou zajímavé, výrazné a sympatické, k čemuž samozřejmě přispívají nemalou měrou i jejich herečtí představitelé, kdy jak Simon Pegg, tak Lake Bell nejsou úplně těmi nejprvoplánovitějšími figurkami, co se vzhledu a charisma týče, což ovšem není vůbec ku škodě věci, spíš naopak, jelikož podobné filmy jsou díky tomu pak daleko přesvědčivější a civilněji působivější, než když na vás po celou dobu pomrkává nepřirozený, nabušený metrosexuál a umělá blondýna se čtyřkama na hrudi, vedle které když se ovšem člověk ráno probudí a ona na ksichtu už nemá své tradiční dvě a půl kila mejkapu, tak neví zděšením kudy utéct. Opravdu fajn jsou pak též již zmiňované dialogy, mající šmrnc, důvtip, energii a i ony zde působí přirozeně a lidsky, a ne jako z katalogu na výprodej lásky a porozumění. Navíc se celý film pak nese ve skutečně svižném tempu, a i emoce se určitě též dají označit za poměrně fungující a uvěřitelné. Man Up tak sice zkrátka nemá čím ohromit, nicméně v rámci žánru pobaví, potěší, příjemně naladí, a co vlastně od nenáročné romantické komedie chtít víc? ()

joora1

Za ústřední dvojku Lake Bell a Simona Pegga jednoznačně body nahoru. Vzájemně se hodně doplňovali a herecky oba na výbornou. Ale prostě nemůžu dát víc bodů díky zbytečnému patosu na závěr a faktu, že za jediný den je to najednou láska jako trám. Bylo by to ale hezké:). Jinak velmi svěží a originální komedie. ()

klukluka

Nikdy jsem nepochyboval o tom, že je Simon Pegg šikovný herec. O tom se z mého pohledu dokonce pochybovat vůbec nedá. Ale až dodnes jsem s ním neviděl slušný film. A na tom, že se Man up povedl, měl Pegg nemalou zásluhu. Otěže tady ale pevně svírala jeho herecká kolegyně. Odvedla úžasnou práci a skoro se mi z té transky proměnila v pěknou holku. To se teda úplně nepovedlo, ale jinak byla vážně výborná. Stejně jako scénář, a stejně jako režie. Výborný! ()

Seti

Simon Pegg jako hlavní hrdina romantické komedie mě docela děsil, ale nakonec to dopadlo nad očekávání dobře. Hodně tomu pomáhá scénář plný trefných dialogů a humoru, který Peggovi i Lake Bell sedí a činí z filmu maximálně pohodové pokoukání. Konec se sprintující omladinou je sice kýč jak prase, který je však alespoň trochu vyvážen návštěvou úchylného spolužáka. Uznávám, že samotný námět je diskutabilní, ale zpracování bylo povedené a ústřední dvojici to navzdory prvotním pochybnostem šlapalo náramně. U Man Up jsem se pobavil a odcházel jsem velmi pozitivně nalazen, což je téměř maximum, co od podobného filmu očekávám. ()

Autenticita

Komedií založených na záměně už jsem docela překoukaná, ale to by nevadilo. Iritovalo mě permanentně zastydlé jednání hlavní hrdinky. Závěr zazdil svými patetickými projevy Jack, a zpočátku průměrnou komedii nasměroval ještě blíž k odpadu. Nemám ráda, když mě komedie namísto pobavení naštve, a téhle se to povedlo. ()

farfalla

Spíše než romantická komedie je ´Man Up´ střeštěná komedie. No, ale, je to britská komedie, takže sladkost americké romantiky se očekávat nedá. Taktéž ústřední pár nejsou typičtí krasavci, ale sympatičtí lidé, kteří se jenom snaží nepropásnout šanci. Nancy a Jack si sednou od první chvíle stejně jako jejich herečtí představitelé. Díky zajímavě napsaným postavám je lehké se hned dostat do děje. Situace dobře gradují a střídají se v příjemném tempu. Ta hodina a půl sledování filmu velmi rychle uběhne. Na závěr film, jakoby změní styl, ale naštěstí ho zachrání pár vtipných střihů. ()

tom.nosek

I když Man Up není filmem roku... a vlastně ani filmem měsíce, vtípky jsou většinou povedené (co taky čekat od Simona Pegga) a už jen kvůli postavě Roryho Kinneara stojí za to si tenhle film pustit. ()

Hanys_

Konverzační pohodovka, která by ale k lepšímu hodnocení musela trochu přitopit pod kotlem a disponovat originálnějsím závěrem. Hlavní dvojka ale dost dobrá. ()

kolemjdouc

Bože to byla kravina.Kolem neschopnosti se spářit.Nebo spárovat?Ty kecy a hukot do hlav postižených už mi šly řádně na nervy.Kdyby to možná každá země natočila samostatně udělaly by líp.Britové neumějí dělat zaláskované komedie a ani nejsou tak ukecaní.To je doména Francouzů.Ti jsou schopni (ve výijmkách) sednout ke stolu a prožvanit tam celý děj.... ()

matisse

Před soumrakem meets Schůzka naslepo meets Hele vole kde mám káru. Budete muset přepínat mezi debilním a inteligentním humorem, ale ve výsledku to funguje. Nad průměr to povyšují Lake Bell a Simon Pegg jakožto nekonvenční romkom pár, jehož dialogy jiskří popkulturním porozuměním a ironií. ()

peetriss

Žádný vrchol žánru romantické komedie se nekoná, přesto se jedná o poměrně sympatickou "feel good" záležitost, která sice působí až pohádkově naivně a vykonstruovaně, především se však jedná o kouzelnou vztahovku dvou lidí, které svede dohromady náhoda, a které ztělesnila výborná dvojice Simon Pegg - Lake Bell. Po komediální stránce příběh chvíli funguje, chvíli drhne, rozumování o životě a vztazích naopak budí příjemné chvění v duši, a konec konců i na tom kýčovitě patetickém závěru něco bylo. 70% ()

Disease

V rámci Simona Pegga sice ne tak třeskutě vtipné jako Soumrak mrtvých nebo Jednotka příliš rychlého nasazaní, ale anglický humor v romantické komedii udělá svoje :-) ()

Prochy38

Britové tohle umí. Hlavně proto, že u nich je dost velká jistota, že to bude originální. A zde tomu není jinak. S. Pegg hraje to svoje klasické nadprůměrné "svoje". L. Bell není ani trochu můj typ a v průběhu filmu se to nezměnilo. Chtěl jsem dát 4*, protože námět je fakt originální a vše pěkně pasuje, funguje a zapadá. Spolu jim to sedlo. Ale na mě zbytečně sprosté... zbytečně... ()

jarmik

Simona Pegga mám rád a i tady byl super. 34letou ne-triatlonistku neznám, ale postupem času začala být sympatická. Pohodová komedie na páteční večer. :-) ()