Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji dohazují stále nové známosti, je stále single a nemůže najít toho pravého. Pomalu už ztrácí naději, když na železničním nádraží potká Jacka, který také hledá lásku a přišel na domluvenou schůzku s neznámou dívkou Jessicou... (TV Nova)

Mimomisu

za scenar, ktery se na to snazi jit trosku jinak a kdyz je potreba, tak se vyhyba klise a radsi prida spoustu dialogu, ktere, ale vetsinou fungujou. A za civilni a zaroven napaditou rezii a komedialni timing. Moc prijemny prekvapko ()

somebody.l

Po velmi dlouhé době zábavná romantická komedie, svižné tempo, velmi sympatická dvojice v hlavní roli. Navíc Simon Pegg je strašně sympatický chlap. Londýn je krásný. Užila jsem si to náramně. Ani jsem se nenadála a už byl konec. Dávám 5* a zaslouženě. ()

Jaro_slav

"Hands – ass!" Ten přechod od nesympatií k sympatiím vůči dvěma hlavním postavám mi trval většinu filmu. Ale stál za to! ()

simply

Typická zápletka každého druhého romantického filmu, ale já si prostě nemůžu pomoct. Ústřední pár Simon Pegg a Lake Bell jsou úžasní, je to správně upovídané a ani není zapotřebí fekálního humoru amerických komedií...takový milý příjemný film, který potěší... ()

Jaroslaf

Uff to neee.....neuvěřitelně předvídatelné, nelogické, nepravděpodobné a stokrát viděné.....jedinej kdo mě trochu bavil byl ten slizoun z kuželkárny. ()

Harpy

U mňa toto teda neprešlo :D "Nancy" bola otravná - dakedy jej síce vyšlo, ale málo na to, aby prevýšila ten dojem. Ako sa to hralo na super iné, individuálne a inteligentné - tak to bolo až moc umelé, nefungovalo to, ani chémia a niektoré fakt trápne scény mi už prišli nad okraj, klišé nad klišé. Aj pri tomto platí že menej je niekedy viac. Potenciál bol veľký, ale nevyužitý. Snaha zachrániť to inteligentnými a preplnenými dialógmi nezabrala. ()

ursinko

Bavil som sa fantasticky. Dávam 5 hviezd. Humor mi sadol ako som vôbec nečakal. Miestami slzy v očiach od smiechu. A Lake Bell bola taká "škaredá" až bola krásna. Odporúčam. ()

Illy

Přiznám se že i já mám občas slabší chvilku. A dobrovolně sám sobě pustím romantickou komedii. Jasně, musí to ale být britská ukecaná romantická komedie. Nejsem magor. A tahle patří mezi ty povedené. On ostatně Simon Pegg sám o sobě je tak trochu záruka zábavnosti, navíc když to napsal. Dobrý. Líbilo. A to se tam prosím pěkně ani jednou nevystřelilo, nikdo nikomu neusekl hlavu, ani nesežral mozek. Jak říkám. Někdy mám prostě slabší chvilku. ()

bllm

Tak jsem nakonec snížila na 4. Ala každopádně to je výborná britská komedie, bravurně napsané dialogy i všechny scény, nápadité, vtipné, po komediální stránce perfektní herecký výkony. Ale má-li se jednat o romantický film, měla by tam ta romantika daleko víc fungovat a já tam bohužel žádný romantický emoce necítila, žádná jiskra mezi hlavními hrdiny. Působilo to, že by spíš byli výborní přátelé nebo sourozenci, prostě skvěle se doplňující dvojka, nebo manželé po 30 letech co si dobře rozumí, bohužel však ne pár, který se zrovna zamilovává. Rozhodně jsem se dobře bavila, jen závěrečná scéna mohla být okořeněná o nějakou další bizarnost, která by to vyšperkovala. A nesmím zapomenout na Seana, nejlepší postavu filmu a jeho ztvárnění malýho pokuřeníčka. komedie 100% romantika 60% ()

Saur.us

Romantická, konverzační přestřelka mezi skvělou dvojící Bell/Pegg, které ale bohužel příšerně škodí příliš patetický a trochu i nemístný, bizardní závěr. Šlo by to přeci elegantněji. ()

Everyone

Myslím, že nadmíru povedené. Nevím, na jaké romantiky jsou zvyklí ostatní (holduji tomu žánru, tak jednou do roka), ale já viděl parádní film. Ani mi nejde o ten, napříč komentáři omílaný, netradiční spouštěč celého filmu, ukradnuté rande, ale o ty dobře vystavěné dialogy. ___ Jen taková poznámka, nikde, nikdy jsem neviděl rozebírat tuto věc: no, a jak se mají cítit všichni ti přihlížející, kteří tomuto spárování přihlíželi? Pokud jen malinký červíček pochybnosti vrtá, tak romantický film zaručeně vyvolá depku, kor když nejste v kurzu - například jako ta náhrada, kterou si "sympatický" barman z bowlingbaru vybral na oslavě pro krmení jako druhou. ___ Simon Pegg je již klasická záruka zábavy. Film jsem pro pobavení pustil víceméně kvůli němu a co se nestalo, znovuobjevil jsem energií hýřící Lake Bell, které tyto role opravdu sedí. Scénář se opravdu povedl. Kolikrát jsem se v něm i našel, protože tolik odvahy sebou každý den nenosím a kolikrát i ta poučení ukládám na hromadu zapomnění. ()

ink flo

Romantická komedie, která funguje hlavně kvůli Peggovi a sympatické hlavní hrdince, asi i tomu, že to točili angličani :-) ()

Rockerman

Tak jsem se konečně dočkal! Po všech těch trapných "Špiónech" a "Divokých dvojkách" je tu komedie, která je doopravdy vtipná bez toho, aby se divák musel stydět! Je to sice užvaněné, ale hlavně na tom je postavena celá komika filmu. Není to nic světoborného, ale má to švih, humor a je to poměrně krátké, takže není čas na nějakou "vatu". Jednoduchý příběh, jak náhoda napomohla ke štěstí dvou životních ztroskotanců. Pěkné! ()

Tequila

Nevěrohodná historka plná absurdních náhod, stylově roztříštěná, s nesympatickou hrdinkou (nepochopil jsem, čím si měla získat divákovo srdce - zda totální sociální stupiditou, emoční vyspělostí pětiletého fakana či hlasitým vřískáním) a otřesným závěrem plným patetických klišé (ještě bych pochopil jeden sentimentální proslov před početným publikem, ale TŘI po sobě ???). Jestli je tento film v žánru rom-com považován za kvalitativní nadstandard (soudě dle průměrného hodnocení), pak mi nezbývá než konstatovat, že je na tom žánr jako celek hodně špatně. Inteligentní britský humor si tentokrát vzal dovolenou a nezachrání to ani nezvykle matný Simon Pegg. ()

brumbrum odpad!

Vypnute po 15-tich minutach. Slabomyselne fekalie namiesto dialogov. Kto komu hulil a kto si ne/postal ruky. Stacilo, sme po obede. ODPAD ()

Olík

Proč já a Vzmuž se?....jednoduchá odpověď: " Simon Pegg". Ale......jo, Simon Pegg to byl...... já osobně bych rozhodně zvládnul větší porci. Kombinace Pegg, Palmer, Velká Británie, romantická komedie....to je přeci třaskavá kombinace mající potenciál dítěte zplozeného z manželství Agassiho s Gráfovou.....bohužel se nemohu oprostit od myšlenky, že potenciál nebyl úplně využit. Já vím, že na poli takzvaných rom-comů se jenom horko těžko může přijít s něčí "jiným", ale když už jsem u toho Pegga, tak třeba v případě Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám se to bezesporu podařilo. Man up je příliš nevyrovnaný.....první (dejme tomu) polovina funguje jako svižná nekonvenční komedie......bohužel tempo poté lehce upadá a navíc pokulhává rozvíjení původní zápletky. Navíc, i když nejde o remake Pretty Woman nebo Hříšného tance, bych se nebál ještě trochu přitlačit na pilu. Prostě naperte do mne plnou dávku Mr. Pegga a nazdar...tohle byl příliš dietní salát. ()

Kingjiri

Pohodová romantická komedie, která mohla obsahovat ještě víc ujetejch a lehce vulgárních scének, protože přesně k tomuhle druhu humoru se Simon Pegg hodí. Mimochodem Simon Pegg vytvořil s Lake Bell dobrou dvojku, která se vzájemně doplňovala. Jenom je škoda, že je celkovej výsledek načíchlej žánrovejma klišé. Že se do sebe ústřední dvojice zamiluje po pár společně strávenejch hodinách je hodně bizarní, ale ještě to dokážu tolerovat, patos v závěru (běžící teenageři a Jackův "rodinnej" proslov) však už nikoliv. V tomhle ohledu měl snímek rozhodně navíc. Za casting, přívětivou stopáž a slušný fórky čtvrtá slabší hvězda. ()