Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji dohazují stále nové známosti, je stále single a nemůže najít toho pravého. Pomalu už ztrácí naději, když na železničním nádraží potká Jacka, který také hledá lásku a přišel na domluvenou schůzku s neznámou dívkou Jessicou... (TV Nova)

lobo87

Nečakal som taký príjemný zážitok, ale keďže film má rozumnú stopáž, tak som sa doňho pustil. A dostal som veľmi zábavnú a optimistickú komédiu, ktorá ma dokázala zaujať, strhnúť a dobre pobaviť. Napriek tomu, že Lake Bell vyslovene nemám rád, tu mi nevadila a Pegg bol ako vždy výborný. Potešili aj vedľajšie postavy (Rory Kinnear). Veľká spokojnosť a príjemne strávená hodina a pol... 70% ()

Prubner

Výchozí situace měla velký potenciál, který ale zůstal žalostně nevyužit. Mohla to být dobrá romantická komedie, jenže není. Skoro všechno je tu špatně. Místo vtipných situací jen neustálé nudné žvanění, které už po pár minutách začne být únavné, Simon Pegg je spíš otravný než sympatický, takže to v mých očích zachraňovala jen Lake Bell. Chtělo to lepší scénář, nebo lépe řečeno úplně jiné tvůrce a jiné pojetí. Promarněná příležitost. ()

anarya

Neotřelý scénář romantické komedie...až na klišé na konci, ale co už. Praštěné hlavní postavy mají snad nejdelší den života a pijí ostošest. Do toho se stane hromada divných událostí. Fuck the past! ()

andrewXx

Výborná romantická komédia s britským humorom, neošúchaným dejom a naozaj príjemným obsadením. Fuck the past ! 85% ()

veverysiak

Nie je to prvá liga, ale hlavní hrdinovia sú podarení, klasická ostrovná komédia, ktorej chýba trochu korenia, takže 65%. ()

Ace.A.T.L.

Tak tohle mi sedlo. Lake a Simon byli skvěle sehraný a to podrželo celý to romantický klišé, který díky tomu, úžasně funguje. Vtipný to je parádně a přitom to neni nic extra přetáhnutýho do komedie. Takový čistý, klidný a příjemný. Za mě zasloužený 4* a URČITĚ DOPORUČUJU ()

NikaIn

Myslím si,že presne takto ma byť podaná romantická komédia.Všetko bolo vyvážené,tak akurát,lásky,akurát úžasného intelektuálneho humoru,akurát vážnosti,akurát zábavy.Pre mňa absolutne dokonalé,veľká vďaka tvorcom za výnimočne podaný náhľad na lásku a na chopenie sa šanceKaždý može najsť svoj svetlý diel,tak smelo do toho a nezabudnite serte na minulosť :) ()

jjjerry

Netypické a přesto zábavné. Možná to režisér nemusel tak přehánět a za každou cenu být moc komediální, až někdy trapný (kdyby odpadl "kamarád ze školy" nebo nebyl tak přehnaný a ta poslední scéna s "natiletými") tak bych dal 5*. Lake Bell byla naprosto skvělá. ()

Ondrew

Hehe, darmo... v tomto pripade kombinacia hercov Simon Pegg & Lake Bell zafungovala takym neuveritelnym sposobom, ze som sa doslova nestacil cudovat. Pre mna to bol, v tomto pripade, ich herecky koncert a vobec ma nezaujimalo, ci to cele ma byt "romantika", "komedia" alebo cokolvek ine... Ide o to, ze ako celok to krasne funguje (a btw, Lake Bell ma casto svojimi napadmi... a najma pristupom k zivotu... dostala viac, nez Simon ;)). 70%. ()

Brodequin

Pro mě naprosto banální a trapný film. A tím myslím vyloženě trapné a nesmyslné situace. Nuda a nuda...jen kecání a směšné chvilky, kterým dává tečku konec filmu, u kterého si už jenom člověk musí plácnout rukou o čelo a litovat toho, že strávil hodinu a půl nad něčím takovým. Ženu to bavilo, mě vůbec. ()

Saxos

Obyčejná klasika opět se spoustou nelogičností a zbytečností, postrádající dobrý britský humor. Sice rande na slepo, ale předtím spolu stejně komunikovali, tak rozdíl by byl patrný. Nancy nesympatická až do happy konce. Úchylnej spolužák mimo mísu. ()

wdc

Trapno-komedie americko-britského stylu o docela akčním seznámení dvou lidí středního věku. Pár přisprostlých i vtipných hlášek. ()

PTuranyi

Fajn romantická komédia drsnejšieho razenia. Hláškuje sa, dáma je rovnako drsná ako jej mužský náprotivok, ktorý je zasa naopak citlivý. Dosť sa tlačí na pílu a niektoré scény sú vložené zbytočne len aby sa vytvorila groteskná situácia aj keď to nevyzerá prirodzene viď bývalý spolužiak, exmanželka atď. ()

lucienecek

Krásná, pohodová komedie o životě a lidech. Nasmáli jsme se u toho a bylo to chvilkami dojemné tím příjemným, britským způsobem. Simon Pegg je pro mě jasná volba pustit si film. Chemie mezi Simonem Peggem a Lake Bell je perfektní a věřila jsem jim vše - od úsměvů až po jejich suprovou hádku :) Film mě moc potěšil, kápl mi do noty a rozhodně ho doporučuju. Není náročný, je oddechový. Takový hezký film pro podzimní večery :) + závěrečná písnička v titulcích přidala na atmosféře celého filmu :) ()

psycho.ta

Two common people with their lonely lives met together in an amazing live situation. Romantic, lovely, simple, funny. SP v další roli a tématu, jehož by se měl držet...4**** ()

revere

Hodně upovídané. Na začátku to vypadá na pěknou blbost. Pak chvílemi taky. Nakonec je z toho romantická komedie s trochou té britské příchuti. ()