Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji dohazují stále nové známosti, je stále single a nemůže najít toho pravého. Pomalu už ztrácí naději, když na železničním nádraží potká Jacka, který také hledá lásku a přišel na domluvenou schůzku s neznámou dívkou Jessicou... (TV Nova)

Aljak

Podľa popisu a hodnotení to vyzeralo sľubne, no toto bol ten prípad, kedy sa očakávania bohužiaľ nenaplnili. Tešil som sa na svojský britský humor, ktorý dokáže aj priemerný film zväčša pozdvihnúť o úroveň vyššie, avšak toto bolo celé akési ťažkopádne, a na moje prekvapenie až príliš plné klišé. Až na pár dobrých dialógov a dejových zvratov to však nedosahovalo ani bežnej priemernosti. Napokon najzábavnejšou postavou celého filmu bol ten perverzák Sean, ten ma fakt asi ako jediný dokázal pobaviť. Btw. v prvých chvíľach som si myslel, že Nancy je transvestita. Lake Bell má síce peknú postavu, ale do tváre vyzerá občas ako transvestita. Neviem či už som videl ženu s tak obrovskými ústami... ()

zbyshek

Ano, romantická komedie, kde je v roli rádoby prince Simon Pegg. A ano, já dávám čtyřhvězdu. Proč? Protože tento film měl ve zkratce všechno, co bych si představoval ve správné slaďárně. Ze začátku to byl sice trochu nezvyk vidět Simona jako romantika, dobývajícího srdce žen, a přitom u toho nebyl pronásledován zombíky, nebo mimozemšťany. Ale na druhou stranu to beru jako příjemnou změnu, která evokovala v příjemný snímek. Lake Bell zde byla sympatickou druhou polovičkou. Příběh měl i pár vtipných pasáží, tudíž jsem spokojen. Ke konci bych lehce ubral z romantické stránky věci, přeci jen už to vypadlo trochu kýčovitě. 70% však dávám i přesto. ()

Figu

Naprosto obyčejná romanťárna na jeden večer a jedno pokoukání. Nic víc, nic míň. Dnes vím, že jsem to viděl a že to nebylo špatný. Zítra nevím, o čem to pořádně bylo a tápu. Za tři dny si vzpomenu už jen na Pegga v nějaké sladké roli. Za týden nevím ani o existenci tohoto filmu. 50% ()

rakovnik

Inspirováno jinými britskými romantickými komediemi? V mnoha scénách určitě. Humoru byl dostatek, romantika s vtipem se také dostavila a hlavní postavy jsou sympatické. Ale příliš mnoho scén mi přišlo neoriginálních. ()

bourec

I já měl zpočátku dost problém s Lake Bell,a viděl sem v ní dost nesympatickou ženskou,ale po nástupu skvělýho Simona Pegga se film hodně posunul v kvalitě,z tý ženský se postupem času stala celkem sympaťačka,a nebejt tý debility na konci,jak ty mlaďasové vod rozpitejch drinků letěj se čtyřicátníkem ulicí ,aby mu pomohli najít Nancy,dal bych možná i čtyři hvězdy.60%. ()

C0r0ner

Naprosto očekávaný závěr logicky srazil hodnocení o kus níž. Komedie to jinak byla taková průměrná a vlastně v ničem výjimečná, takže jsem ji sledoval tak na půl oka. Občas to sice byla sranda, ale žádný moment to nevytáhl ani na nadprůměr, takže ve výsledku docela zklamání. 55% ()

laik_60

Sexistické narážky v dialógoch či patetickejší záver film troška a "amerikanizuje" a odkláňa od filmov s tradičným anglickým homorom. Napriek tomu je to film zábavný, plný vybporných dialogov s dobe hrajúcimi hercami. ()

Pajky3

Taková příjemně neamerická romantická komedie, kdy ani jeden z hrdinů není dokonalý a sympatie k nim je třeba hledat. Ale jak to postupuje, tak to začne bavit. Rory Kinnear si střihnul opravdu unikátního úchyla a i pianová verze Where is my Mind to tlačí k lepšímu hodnocení. Místních 70 % krásně odpovídá. ()

Juto

Film je prešpikovaný vymyslami a klišé, ale vnáša do nich rešpekt a múdro, dosť na to, aby predal aj tie najhlúpejšie nápady. Film vie, presne čo je, a výsledok je nečakane osviežujúci a mimoriadne očarujúci. 7/10 ()

Martrix

Komedií o hledání partnera někým, kdo v tom neumí moc chodit, je hromada. A jen málokdy se stane, že se divák aspoň v něčem nenajde. A to i když jde o naprosto tuctový film bez přidané hodnoty. Což je přesně tento případ. Sympatické herce jako plus nepočítám, protože to je povinný základ každé vztahovky. Vzmuž se, tak není díky Peggovi a Bell průšvih, ale přesto je jen feelgood jednohubkou, na kterou si za týden nevzpomenu. ()

Icefist

Tradiční solidní britská práce. Pegg i Bell fungují úderně nejen takto, když napíšete jejich příjmení za sebe, ale i na pomyslném plátně. Ať už se rolí zhostili s opravdovým nadšením, které ze snímku vyzařovalo, nebo ho jen hráli, je úplně jedno. Protože výsledek je na pozitivní straně hodnotícího spektra a Man Up umí divákovi zvednout náladu a příjemně ukrátit čas. 70 % Oblíbená část- Ruce-zadek ()

campix

Veskrze britská a také hodně příjemná romantická komedie, která sice nijak nevybočuje z klišé zažitých v rámci tohoto žánru, ale dokázala dokonale padnout do nálady a hereckou chemií společně s britským feelingem dokázala perfektně bavit až do poslední scény. Mezi Lake Bell a Simonem Peggem to funguje skvěle a jsem rád, že dostal Pegg také nějakou podobnou roli. Perfektní film na zatažené podzimní dny. ()

Larushka

Všechny palce nahoru za Roryho Kinneara a že se příběh odehrával v mém milovaném Londýně. Nicméně i oba hlavní herci byli skvěle vybraní. Během filmu i po něm jsem měla úsměv na rtech a o tom to je. Příjemná komedie/romance. "Tagy: láska, lež, Londýn" - lol. ()

Ice123

Příjemná a vtipná oddychovka. Simon Peg opět nezklamal a ukázal, že vtip i romantika v něm stále je. Jinými slovy, pokud máte chuť na Notting Hill, ale chcete ho vidět v jiném hávu, tak tohle je jasná volba ;) 90%. ()

angel74

Ani náhodou by mě nenapadlo, že někdy uvidím romatickou komedii s ne zrovna moc sexy Simonem Peggem v hlavní roli a navzdory všem předpokladům se mi bude líbit. Mezi ním a potrhlou Lake Bell to tu navíc úžasně jiskří. Když jim pak cestu skříží Rory Kinnear, je o zábavu postaráno. (75%) ()

alisa.upir

Jak jsem od tohohle filmu neměla žádná očekávání, tak mě naprosto překvapil. Už ohraný trik obsadit ne úplně vizuálně sympatickou herečku do hlavní role (aby se s ní mohla identifikovat větší část žen) mně osobně vadí, ale nic s ním nenadělám. Na druhou stranu hlavní dvojice je natolik dynamická a srší mezi nimi tolik energie, že mi ani tolik nevadí, že se na Lake Bell nedá dívat. Geniální dialogy, úplně jsem se v nich viděla :D ()

StanislachKo

Tak tomuto hovorím prekvapenie! A jedna z mála vlajkových lodí žánru romantická komédia, ktorá nie je úplne na šabľu. Seriózne som uvažol nad piatimi. Keby len tá hlavná ženská postava nebola tak neskutočne nesympatická. Zato Simon má u mňa ďalší bod! :-) ()

dr.fish

Začátek zcela bezradný, ta holka se pokouší opravdu odpudit každého. Simon Pegg tomu ale nijak zvlášť nepomáhá. Až ujetý Rory Kinnear tomu dodá drive coby bývalý spolužák, který bývalou královnu střední stále zbožňuje, ani mu nevadí, že je z ní životní ztroskotanec. Nakonec docela příjemný, ač jen průměrný film. 60% ()