Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi" a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali" na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém. (Cinemart)

Flopik

Film ktorý by sa bez Dwayne a Kevina prepadol poriadne dole. Takto to tiahnu hlavne tie mená. Mrzí ma že to nebolo vtipnejšie , zasmial som sa naozaj len pár krát. Ale inak sa nato pozerá dobre , je to proste taká jednohubka na nudný večer ktorá neurazí ale ani nenadchne. Vypadáš ako černej Will Smith ma ale rozsekalo. ()

majec4

Blbina so sympatickou dvojkou. Nemozem si pomoct ale mna ten Hart bavi vzdy ked ho vidim. Whaaat? Ja som to fakt napisal? The Rocka mam tiez rad, no v kazdom filme je taky isty, takze zbytocne obkecavat (aj ked tu je sem-tam dobra citlivka, miestami az prehnane). Preco len dve? Strasny scenar, bez vyraznejsej akcie a bez humoru. Cakal som nieco na styl Krizovatky smrti, no toto ma fakt nemilo prekvapilo. Film mal celkom sancu, no potencial ostal v pere scenaristu. Na konci ma pobavila vesticka, no kvoli tomu cisla menit nebudeme. ()

Bozvav

Skvěle si roli užívající Johnson a zdatně mu sekundující Hart ve vtipné komedii o tom, jak se stát agentem snadno a rychle. Při všech těch bláznovinách a komických situacích, je zde zřejmý očividný podtext a poselství o tom, že šikana je hnus v jakékoli formě. Připočtu li slušnou akci a přežitelné dialogy, jako celek dobré. Bavila jsem se královsky. Za mne 80%. ()

Grizzly

Nebylo to tak špatný. Johnson i ten negr byli fakt vtipný. Bavily mne ty debilní kecy ale hlavně Rockovi "superschopnosti" - jak se vždycky někde objevil nebo mlátil lidi banánem. Hlavně z akce šlo ale vytěžit víc. Příběh sice debilní, ale situační humor fungoval a o tom to je. 60% ()

peetrejr

Centrálna neinteligencia je tak priemerný film že reálne tam aj hrajú priemererný neherci. Dej sa vyvíja zaujímavo a prekvapivo ma aj prekvapili zvraty na konci. Kevin Hart oživuje film svojimi vtipami, ktoré nie vždy vykúzlili na mojom ksichtíku úsmev ale dajme tomu. Začiatok bol nudný, ako z nejakého stredoškolského filmu o šikanovanom tučniakovi. (Nechcem nejak uraziť ľudí, ktorí sú tuční. Ak sa tak stalo tak sa ospravedlňujem.) Dĺžka filmu je dobrá pretože nechcem sa na to dívať viac než dve hodiny. Akcia nereálna (ako inak), popravde mi nevadí nereálna akcia. Len film je taký farebný, pekný, happyend to tiež vyvŕšil. Mohol Bob Stone aspoň zomrieť. Čo už. Ešte sa pozastavím u Aaaaaaarona Paula. Aaron bol dobrý ako feťák. A na úhlavného zloducha sa nehodí. Ale ja som to vedel hneď že zloduch bude Phil(Aaron). Také (ne)predvídateľné.  priemerný priemer ()

SidneyP

Zdárný příklad toho, jak si film dokáže vypotřebovat skoro všechny dobré scény v upoutávkách. Rock a Hart propagují film na sociálních sítích rychleji než Eminem dokáže rapovat, takže když jsem se rozhodoval, jestli jít na tohle, nebo na Dory, zvolil jsem si film, který samotný Johnson označuje jako "snímek, u kterého vás bude ze smíchu bolet huba" (btw. pod každý příspěvek, otravné AF). Asi jsem se díval na jiný film, když jsem se všehovšudy opravdu zasmál tak asi 3x. Překvapivě ten největší problém je, že to tomu steroiďákovi, co má ruce jak dveře od auta absolutně nežerete. Rockovi jdou akční role, na ty když dojde, je to oukej, ale zatraceně mu nesedí ty vtípky, kór když za celou stopáž řekne slovo "bourák" (nebo něco podobně debilního) asi tak tisíckrát (bez přehánění). Chemie mezi herci super, ale jinač je to jen klasik příběh, kterých je kolem tuny. 65%. ()

Hapretor

Je to kravina. Ostatně jako všechny filmy, kde hraje (lepší výraz by byl - je na kameře) "Rock". Ale tady mi připadal konečně sympatický, a taky, že se konečně snažil i něco uhrát. Konec filmu je sice fakt ujetý a řekl bych, že i debilní, ale jinak mě to docela pobavilo. Což bych upřímně nečekal při takovém obsazení. Na zabití času ok. P. S. Steroidy nebo ne, "Rock" tady vypadal opravdu dobře. Je ve formě ... na svůj věk, to se musí uznat. ()

Faila

Filmy s Rockem mám ráda, nějak mi ten styl humoru sedí a např. u takové Víly Zuběnky jsem se vážně hodně nasmála. Líbí se mi, že si ze sebe umí dělat legraci a přesně to předvedl i tady. Kevin Hart byl taky vtipný, ale bohužel těch vtípků ve scénáři nebylo tak moc, aby utáhly celý film. Zápletka trochu pitomá a nějaká ta vážnější linka byla snad ještě pitomější. Je to škoda, ale tenhle film je pro mě hodně slabý průměr. ()

Rathalos

Tak vcera som si to pozrel a ocakaval som nejaku podpriemernu americku sracku a bol som prijemne sokovany,tato komedia mi sadla po kazdej stranke,Dwayne Johnson je sympatak a Kevin Hart,tak ten bol perfektny,rozosmial ma zakazdym,ked sa zjavil,uz len pohlad na neho cloveka rozosmeje v tom dobrom slova zmysle,jasnych 5 hviezdiciek...:-) ()

MickeyStuma

Staré dobré téma o dvojici strážce zákona a užvaněného černocha coby obyčejného civilisty. Proč ihned napadá snímek ´48 hodin´? Tady se to však přeci jen krapet přepracovalo. Na střední škole obtloustlý černý student, který je terčem pro šikanu a posměch, se v dospělosti změní v horu svalů se zaměstnáním coby elitní agent CIA zachraňující svět. To jsou věci. Role pro Dwayna Johnsona, který tu prokázal, že jeho komediální herecký talent taktéž není k zahození. Uspěl v podstatě stejně dobře, jako kdysi Arnold Schwarzenegger. Co se však týče snímku, nejedná se o nic mimořádného. Tisíckrát omílané téma navozuje ohromnou předvídavost děje, což velice hatí filmový zážitek. Jako akční komedie však jinak snímek obstojí. Humoru a akce je tu dost. Zarazí však konec. Tvrdý chlápek s vnitřní duševní zranitelnosti při vzpomínce na dávnou středoškolskou minulost se najednou takhle odváže? Zajímavé pojetí psychologie a charakteru postavy. ()

helloween93

Nerozumím tomu nízkému hodnocení, já se bavil slovními přestřelkami Harta a Johnsona. Jsem rád, že si Hart vybudoval star-power, protože mi v Hollywoodu po pádu Eddie Murphyho chyběl nějaký komik s “motorovou” hubou, který má výdrž, zvlášť Tucker nebo Lawrence po pár filmech vyhasli. Budu doufat, že Hartovi se to nestane. Vtipná buddy komedie, kde je i občasná akce. Jsem zvědav na Harta a Johnsona v Jumanji. Studiím Universal a Warner Bros tenhle komerční tah vyšel, protože Johnson s Hartem film potahali k finančnímu successu. 3* ()

figliar

Dwayne Johnson ako drsný agent, Kevin Hart čoby miestny lúzer. Toľko krát videné téma. Táto komédia by si zaslúžila trochu viac vtipov a premyslenejší scenár, ale inak je to celkom pozerateľná oddychovka, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. ()

Cinematrix

Při sledování této komedie jsem si na webu pročítal zajímavosti o Dwaynu Johnsonovi, abych si ukrátil čas, protože chvílemi je to poměrně nudné. Dozvěděl jsem se, že toho sní k večeři zhruba tolik, co moje přítelkyně za celý měsíc. Navíc to okomentoval slovy, že když si to vydřel (myšleno zvedáním činek v jeho garáži předělané na posilovnu), tak si to může dovolit. Jednalo se o samou rejži, bambusové výhonky, trochu "košer" vystresovaného kuřecího masa z umělých líhní, hormony v podobě sushi; zkrátka lepší sušit hubu, než žrát tohle a stejně tak mu nežeru ani jeho komediální talent, který je zde založený hlavně na kontrastu jeho muskulatury s maličkým Kevinem Hartem, který má podle Archimedova zákona zhruba o polovinu menší výtlak. Přesto filmu dávám tři hvězdičky, sice ne proto, že by to byla dobrá komedie, ale proto, že jsem si oprášil přísloví "Mezi slepými jednooký králem". ()

Torgal

Jednoduchá zábava s nablblým Rockom (možno ešte viac než v Pain & Gain) a vystresovaným Kevinom Hartom. Timing a kadencia vtipov má medzery a scenár nestojí za veľa, ale na daný žáner je to znesiteľný priemer. 5+/10 PS: Rockova hlava digitálne namontovaná na telo nejakého tlsťocha ma bude ešte dlho mátať v spánku. ()

Plechpetr

Hart i Johnson mě baví. Tady se spolu honí za Černým jezevcem a musím uznat že to byla docela fajnový zábava a oddychovka. ()

Jakubik

Blbost kterou zachraňuje pan Skála. Ano, je to občas vtipné ale znovu bych to asi vidět nechtěl. Rock prostě táhne lidi do kin tak ho nacpeme, kam se dá. Nic proti Rockovi mám ho rád ale v každý blbosti by hrát nemusel… ()

dalziel

Nie až tak  zábavné ako som čakal. Škoda, lebo som si od toho dosť sľuboval. Dodatok: Nakoľko to pozerám už tretí krát tak to musí mať niečo do seba. Pripomína mi to trochu film Špión (2015. S Melissou  McCarthy. Tiež je to viac akčné ako komedialne, ale  to nevadí. ()

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem