Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi" a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali" na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém. (CinemArt)

Domas88

Nic extra, jen Dwayne mám hodně rád a zde působí vtipně a přirozeně. Pohodová akční komedie která vás zabaví, vřele doporučuji. ()

Mikecat

Dwayne Johnson sa hra na to ze hra ako aj Kevin - upistany hystericky neger vsetko je to take umelo pripada mi to ako divadlo za kamerou kde je Kevin vtiahnuty do sveta specialneho agenta ale slaby pribeh skoro ziadna akcia slaba rezia malo vtipne proste celkovo slabe ()

waltosin

Bez nějakého většího naboje to bylo, slo z toho vyždímat vic si myslím, ale i tak se to v pohodě dalo dokoukat. :) 60% ()

blondboss

Ale jo, slušná americká akčná úsmevná oddychovka, ktorá nenadchne, ale určite ani neurazí a na pár hláškach som sa skutočne nasmial, hlavne Kevin Hart bol super. The Rock mi zas imponoval svojim zmyslom pre samoiróniu a očividne mu to v tejto polohe sedí. Dejovo trošku kŕčovité, ale tou odľahčenou atmosférou to film vyvážil dostatočne. 65 % ()

nixonky

Dwayne frčí a Kevin mu stačí. Zamotaná akční komedie... Tady vám opravdu půjde jen o tu zábavu a nabušenou mlátičku, protože od příběhu se moc čekat nedá, ale s tím už tak nějak počítáte od začátku. Fajn oddychovka na večer. Za mě 70% hlavně za tu symbiózu mezi hlavními hrdiny a vtipnými scénami. ()

Saxos

Vše podstatné dostaneme v traileru. Ve filmu doplníme dlouhotrvající spoustou keců, uřvaným a přehrávajícím Kevinem, Dwaynem dělajícím ze sebe debila, klasickým zakončením prdelek z natáčení. Klady: jako tlusťoch byl Dwayne pěknej. ()

Rian_witcher

Film ničím nenadchne, ale ani neurazí. Na druhou stranu by Rock měl hrát v nápaditějším filmu. Odpolední pohoda, ale zítra si nebudu z filmu pamatovat asi nic. ()

andrewXx

Toto že natočil režisér vynikajúcej komédie We're the Millers ?! Zdá sa to neuveriteľné ale áno. Duo Johnson a Hart je fajn, Kevin je dokonca naozaj menej trafený ako inokedy čo mu len pridáva na kvalite, ale scenár je nudný a fakt minimálne vtipný aj napriek tomu, že ústredná dvojica sa naozaj snaží. Vo výsledku sa to dá pozrieť, ale je to celkom škoda, že tvorcovia zo seba neukázali to najlepšie. 60% úplne zaslúžených. Oddychovka, ktorá pobaví možno skôr tých s nižšou latkou humoru. ()

BlackAdder87

Mohla to být dobrá komedie, ale to by to muselo být víc vtipné, méně trapné a alespoň trochu originální. Dílo zkázy dokonal konec, který byl jedno velké WTF. ()

KorenGeorge

Problém této komedie je ten, že je těžce nevtipná a nudná. Dwayne Johnson působí většinou sympaticky, ale tady je jen velký infantilní trapák a chová se jako by měl bipolární poruchu, což moc k smíchu není. Kevin Hart odvádí svůj standartní výkon, ale jako hlavní protagonista film táhne velmi úporně. Oněch 114 minut se pomalu vleče, sem tam dobrá scéna, konec rozpačitý a málo zábavný jako celý film. Čekal jsem více, hlavně více srandy. ()

Goumen

No překvapilo mě rozdělení rolí, kdy Rock je ukecanej a tak trochu blázen a Hart je ten klidnej. Čekal bych to přesně naopak. Jinak děj není na komedii vůbec špatný a až téměř na konci se odhalí jedna zásadní infomace. Bohužel jsem ale čekal, že se nasměju více, obzvlášť když přihlédnu k výbornému obsazení ()

esmoke

Úředník s nudným životem se potkává s drsným agentem CIA, se kterým kdysi chodil do školy. Jen úředník totiž může pomoci odhalit nějaké mezinárodní teroristické účetní čachry... Mockrát viděné, jen film poněkud méně tradičně staví na tom, že černoch není pošuk a elitní agent není 007 - spíš naopak. Který agent miluje jednorožce? Johnson je překvapivě dobrý komik, Hart se dá přežít. (2D dabing) Rozpočet: $ 50 miliónů, Tržby: $ 216,972 miliónů. ()

Ace.A.T.L.

Jestli čekáte film, kterej vám utrhne bránici a budete si ho pouštět pořád a pořád dokola, tak to si ani nepouštějte. Pokud se těšíte na průměrnou, ale dobrou komedii, tak to je přesně ono. Dwayne a Kevin jsou fakt sehraný a klape jim to. Čekal jsem střed, dostal jsem střed. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

bonovox

Vcelku prijateľná komédia v ktorej dominuje hlavne The Rock. Škoda slabšej zápletky, body mohli ísť vyššie. Na jedno pozretie je to však ok. ()

PatrikP4

Já jsem se celkem bavil, Johnson hraje takovýho troubu... A Hart ještě většího... Musím říct že ani zápletka nebyla tak špatná, v několika okamžikách jsem opravdu váhal kdo je ten špatnej... Za mě rozhodně lepší tři hvězdy... ()

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem