Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi" a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali" na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém. (CinemArt)

C0r0ner

Po Vybíjené a především Millerových jsem měl s Centrální inteligencí maximální očekávání, nicméně ta se ani náhodou nepotvrdila. Koukat na to šlo v pohodě, ale že by to byla zábava? To teda ne. Občas jsem se sice usmál, ale na to, že jediný popisek je Komedie, to bylo hodně slaboučké. 55% ()

necisty

Tak tady přišlo velké zklamání. Rock ze sebe dělá debila a Kevin příliš nepomáhá. Ano zasmál jsem se, ale málo, žalostně málo. ... Cinestar Anděl ()

PavelVanekArt

Centrální hovadina bez špetky nějakého nestupidního humoru. Rock je otřesnej, Hart klasicky taky a i když je to místy fajně natočený, tak to stojí za sto hoven. Není to ničím vyjímečný a ani vypnout mozek se u toho nedá. ()

Juto

Krimi komédia ktorá je z časti vtipná a z časti nie. Kevina Harta moc nemusím , ale v tomto filme mi až tak na nervy nešiel. Film by potreboval lepší scenár, ktorý úplne prázdny a vôbec ničím neprekvapí. Paródia na film 16 sviečok ma potešila aj pobavila. 5/10 ()

URBAN

Co si budeme povídat bez Rocka by to nebyla taková sranda, ale s ním je to paráda. Jednou se směju a podruhé jsem zase napjatý z akční scény a s Kevinem jsou skvělá dvojka. On se na filmy tohot typu hodně hodí. ( 30.7.16/MAC ) ( 30.3.18/TV ) ()

HorrFi

Bylo by dobrý, kdyby byla většina současnejch americkejch komediíí aspoň na takovýhle úrovni.. sice jsem se nesmál až jsem vyprskl z huby vyprskl colu, ale mělo to hlavu a patu a nebyla to úplná trapárna o ničem.. ()

panMartin

Docela vtipná blbost. Bylo by dobrý, kdyby byla většina současných amerických komediíí aspoň na takovýhle úrovni. Jednoduchá zábava s nablblým Rockom. Kevin Hart byl skvělý jeho herecké obsazení se povedlo. Skvělý projev i grimasy, to jeho role žádala. Hart a Johnson byla trefa do černého sedí si neskutečně dobře. Po celou dobu jsem se nahlas nezasmál, na druhou stranu film příjemně utíká a je to taková ta nenáročná pohodička. Lehká zápletka, která se dá lehce uhádnout.Tak mě opět The Rock nezklamal. Já se u filmu bavil. Kdyby tam nehrál Dwayne, nejspíše bych hodnocení snížil. ()

otík

Johnson je v tomto filmu hodně divný - přehrává, tváří se jako debil, je agent nebo není agent? Hart si tradičně hraje na tvrďáka, který je měkký jako tvaroh a přežije do konce filmu jen díky scénáristickému umu udělat ze sračky menší sračku. Akční scény jsou fajn, natočené je to docela slušně, jen je to prostě tak pro teenagery, ne pro dospělé. Slabé. ()

chelseaman22

Nepovedené cosi, jež má těžit z muskulatury DŽONSNA a humoru HÁRTA. Drsné to není a humorné už vůbec ne. Tak to mi hlava nebere, co mělo být požadovaným výstupem. Jediné, co zaujalo, bylo růžové tričko s jednorožcem, do něhož se DŽONSNOVI podařilo nasoukat hrudní koš. 30% ()

Doudis19

Rockův špionskej pošuk je fajn, o většinu zábavy se tu postará on, ale na buddy movie jsou potřeba dva a ten druhý je k nasrání černošsky uvřeštěná malá opička Kevin Hart. Jeho obsazení mi v tomhle případě naprosto znemožnilo užít si oddechovou akční komedii. Jak by tenhle námět, asi tak dopadl s obsazením třeba ... Patricka Wilsona nebo když už černocha, tak Anthonyho Mackieho, škoda. ()

Tynyton

40%+ Chvilkami mi vážně nesedly The Rockovy rádoby vtipné hlášky. Ale to je možná tím, že asi nejsem vyladěná na tento typ humoru. Zklamání. ()

Johnny.ARN

Užvanená komédia, ktorá mala niekoľko svetlých momentov. Ničím však nevynikla. Ukecaný neger mi lezie na nervy v každom filme a keby to bolo dlhšie, už by som ho nezvládal. The Rock občas zoberie aj takéto podradnejšie úlohy, čo už by ale nemusel a mohol by si projekty vyberať starostlivejšie. V kostiach ale cítim dvojku. 2 z 5 ()

viperDavid

Skála Dwayne byl luxusní, příběh na hovno. Ze začátku se mi to hrozně libilo, vypatlaná bloncka, super vtipy, parádní proměna tlousťouška :) "Posledních 20 let jsem denně cvičil 6 hodin, ale to dělá každý ne ?" prostě luxus. Pak se to ale nějak posralo v obyčejnou střílečku. Skoro škoda, ale co. Ještě že jsem taky taková vazba :D ()

ywo666

Od RMT som teda čakal lepšiu komédiu. Po super Millerovcoch prichádza úplne priemerná blbá americká komédia. Toho, že Rock bude niekedy otravnejší ako Hart som sa nikdy nechcel dožiť. Dwayne ma väčšinou bavil iba keď sa tváril drsne a seriózne. Škoda že v tejto polohe bol dokopy asi minútu. Musím uznať, že je tam pár fakt dobrých vtipov. Napríklad pornhub úplne zabil. Ale väčšina je trápna a nudná. Akcie je tu prekvapivo dosť. Občas dobrá, občas horšia. Dalo sa z toho vytrieskať viac. Rock nech sa vráti k drsným akčným filmom lebo jeho kariéra naberá veľmi nežiadný smer. Lepšie 3* ()

elanius

(76/2016) / Smejem sa na tých, čo tu plačú nad scenárom, na tú parádu, čo tu stvárajú Dwayne a Hart dostali toho scenára až moc :). Výsledkom nadupanej two-men show je sit-com roka ktorý by s prehľadom utiahol samostatnú show niekde na Comedy Central :). Miznúci Ninja The Rock fór roka, doteraz sa rehocem :) (9/10) ()

terunka003

Komedie, akční, uřvané, černošské, průměrné, snadno zapomenuté. Tak Roček to je kočičák, navíc dokáže být vtipný. Trošku mi vadil uječený Kevin Hart. Smysl příběhu byl sice fajn, ale mohlo to být kratší o pár minutek. Ale na vypnutí mozku dobrý. Takový barevný (to není rasismus), milý, sympatický, a kamarádský. ..ne, nic mě nenapadá.. ()

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem