Neznámý útočník (S03E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2019

 • nonick1
  odpad!

  Jeden z dílů série Mission impossible má podtitul: Národ grázlů. Celé sérii Policie Modrava by slušel podtitul: Národ pitomců, protože ten, kdo pustí do světa takový paskvil, nutně musí mít diváky za pitomce. Jeden příklad za všechny: pachatel tří znásilnění si schová ustřižené vlasy obětí coby fetiš - do skříně své manželky. To je hňup, co?(7.10.2019)

 • rakovnik
  ***

  Případ(y) pohodička, ale dnes mi chybělo více osobního, soukromého života policistů. Až na toho cyklistu, jehož bych klidně postrádal. Jeho dabing trhal uši. Mrzí mě, že spějeme k rozloučení, jak dnes naznačil pan Kyncl.(6.10.2019)

 • LachtanShows
  **

  Už se u třetí Modravy začínám pekelně nudit a znechucovat její až odfláklou jednoduchostí. Šumavská příroda je tak zakrytá tajemstvím a tvůrci tak plýtvají možnosti její tajuplnost využít v kriminální sféře.(13.10.2019)

 • ArthasKarfa
  ***

  Dnešní případ byl trochu netypický od těch ostatních a jeho rozuzlení bylo dosti nečekané - možná trošku jednoduché. V tomhle díle mi trošku chyběly osudy ostatních členů sboru a naopak přebýval hrozný nadabovaný milionář, který se spíš hodí do nějakého nekonečného hloupého seriálu.(6.10.2019)

 • mira007
  ***

  Znásilnění tři žen a brutální vražda další - zatím nejdrastičtější a ve výsledku nejlepší díl třetí řady. Z mezilidských vztahů zbyl čas v tomto díle jen na Vinickou, která zjistila, že je tlustá, tak začala hubnout a začala románek s bohatým blbě nadabobaným sympaťákem.(7.10.2019)

 • - Scéna, kdy Kamil (Filip Tomsa) přijde do Domova pro seniory za panem Emilem Kintzlem (Ladislav Mrkvička), se skutečně natáčela v sušickém Domově pro seniory. (ArthasKarfa)

 • - Scéna v motorovém vlaku, který jede v noci ze Sušice, se ve skutečnosti natáčela přes den na nádraží v Nemilkově. Vlak měl okna přelepené černými fóliemi. (Bioscop)