Neznámý útočník (S03E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2019

• nonick1

Jeden z dílů série Mission impossible má podtitul: Národ grázlů. Celé sérii Policie Modrava by slušel podtitul: Národ pitomců, protože ten, kdo pustí do světa takový paskvil, nutně musí mít diváky za pitomce. Jeden příklad za všechny: pachatel tří znásilnění si schová ustřižené vlasy obětí coby fetiš - do skříně své manželky. To je hňup, co?(7.10.2019)

Případ(y) pohodička, ale dnes mi chybělo více osobního, soukromého života policistů. Až na toho cyklistu, jehož bych klidně postrádal. Jeho dabing trhal uši. Mrzí mě, že spějeme k rozloučení, jak dnes naznačil pan Kyncl.(6.10.2019)

• LachtanShows

Už se u třetí Modravy začínám pekelně nudit a znechucovat její až odfláklou jednoduchostí. Šumavská příroda je tak zakrytá tajemstvím a tvůrci tak plýtvají možnosti její tajuplnost využít v kriminální sféře.(13.10.2019)

Dnešní případ byl trochu netypický od těch ostatních a jeho rozuzlení bylo dosti nečekané - možná trošku jednoduché. V tomhle díle mi trošku chyběly osudy ostatních členů sboru a naopak přebýval hrozný nadabovaný milionář, který se spíš hodí do nějakého nekonečného hloupého seriálu.(6.10.2019)

Znásilnění tři žen a brutální vražda další - zatím nejdrastičtější a ve výsledku nejlepší díl třetí řady. Z mezilidských vztahů zbyl čas v tomto díle jen na Vinickou, která zjistila, že je tlustá, tak začala hubnout a začala románek s bohatým blbě nadabobaným sympaťákem.(7.10.2019)

• - Scéna, kdy Kamil (Filip Tomsa) přijde do Domova pro seniory za panem Emilem Kintzlem (Ladislav Mrkvička), se skutečně natáčela v sušickém Domově pro seniory. (ArthasKarfa)

• - Scéna v motorovém vlaku, který jede v noci ze Sušice, se ve skutečnosti natáčela přes den na nádraží v Nemilkově. Vlak měl okna přelepené černými fóliemi. (Bioscop)