Serge Buren (Jean Reno) je legendární polda, noční můra všech kriminálníků. On a jeho policejní tým mladých kolegů vyznávají trochu nevšední vyšetřovací postupy. Mezi jejich osvědčené a oblíbené metody patří přepadovky a výslechy zadržených s použitím baseballových pálek. S oblibou ignorují pravidla v průběhu velkolepých zatčení. Jejich práce je více než efektivní a výsledky jsou brilantní. Jenže jejich nadřízení začínají mít dojem, že kovbojové nemají u policie co dělat a jako supi čekají na jakoukoli chybu. Na pařížské scéně se objevuje gang lupičů, kteří neuvěřitelnou rychlostí vykrádají banky a klenotnictví. Bohužel jsou po zuby ozbrojeni automatickými zbraněmi a na jejich konto během loupeží přibývá brutálních vražd. Buren a jeho jednotka musejí použít veškerou vynalézavost a všechny své metody, aby se pokusili šílené zločince zastavit... (Bioscop)

zdenny

V tomto podprůměrném filmu přestárlý Jean Reno působí dojmem přestárlého Arnolda ve filmu "Sabotage". A oba dva získávají shodně po dvou hvězdách. Protože, ač filmy o speciálních týmech, přece jen jsou oba podprůměrné a jsou jen slabým stínem let minulých. ()

JohnSmith

Drsná krimi jednohubka, která mě výborně pobavila. Není to žádný veledílo a určitě to nepatří k tomu nejlepšímu, co Reno natočil, ale je to to lepší. Akce je výborná a postupy policie jsou opravdu někde jinde, než by měly být, ale koho by zajímalo 90 minutové papírování. Jen mi přišlo, že jsem ten nápad s popravením osoby v klenotnictví už v nějakém filmu viděl, jen si nemůžu vzpomenout kde. ()

Jaro.Krafcik

Nudnejší francúzky film kde to ťahá len Reno. Akcia celkom ušla ale aj na tu menšiu stopáž ma film nudil a takmer som pri nom zaspal. Nemilosrdné. 2* ()

Hollohlaway

Au au. Brutálně klišoidní, naprosto bezkrevná a patosem ztěžklá rádoby drsná kriminálka s šourajícím se Jeanem Renem. Tohle už mu neměli dělat, vážně ne. Zaplatpánbůh za rozumnou stopáž, fakt jsem tlačil hodiny očima. Scénář je slabý , místy nelogický , naštěstí je aspoň ta banda kovbojů co běhají kulkám vstříc slušně obsazená. Vše drží aspoň výborný Alban Lenoir. Další plus jsou některé akční scény a špetka vtipu. Jinak je to téměř parodie na americké drsné poldy, nechápu proč frantíci nezůstali u stylu který jim jde, tedy akční vypínání mozku plné nadsázky a humoru. ()

kenkaku

Prakticky čím déle film trval, tím hromadil vyloženě debilní situace a ztrácel kredit. Prakticky už začátek, kde tlupa veselých šprýmařů překazí ozbrojenou loupež s baseballkou v ruce (na ně se střílí a on má debil pátku), nebo když kulky lítají dva metry od terče mě rozladila. Pak střelba ze samopalu od boku... neschopnost použit záložní zbraň, když dojdou náboje… rvačka s roztříštěnost klíční kostí (bez jakékoliv omezení hybnosti)… 7 výstřelů z šestiraňáku (kdy mu tam ještě na konci jedna zbyla)… a to jsem jmenoval jen ty co doslova řvalo DEBILITA a vše jen, aby se scénář hnul kamsi, kde mentálové co se převléknuli za scénáristy neuměli přijít na něco sofistikovanějšího… takže 2x fakt ne (Pozn. fakt by se mi líbilo aby po mě letěla o 20 let mladší kost jako na dědulu Rena). ()

Lukoboss

J. Reno má na kontě mnohem lepší filmy, ať už krimi nebo i komedie, dokonce obecně se dá říct, že Francouzi umí tyhle žánrovky o hodně líp. Prostě tady to začne akcí, působí to celkem dobře a cca po 20 minutách, kdy zjistíte, o co půjde, už to spadne do průměrné šedi, ze které se to nevyhrabe. J. Reno už má věk (a kila), podle toho to taky vypadá a celkově je to plný předvídatelných klišé a filmových "náhod", který tomu jenom škodí. Milostnej trojúhelník zapletenej do vyšetřování je taková špatná berla, která by tam vůbec být nemusela. Nehledě na to, že se to snaží být občas vtipný a moc to nefunguje. Hm, trochu si teď říkám, jestli i ty 3* nejsou moc. ()

iXtr3m3

Poctivý mix odľahčeného akčňáku s drsným trileríkom krásne pod taktovkou Frantíkov, presne tak, ako to máme radi. Je to blbé, je to skratkovité, ale je to efektné a správne tvrdé. Objektívne by to mohlo dostať tri hviezdy, ale za prestrelku ála Heat a skvelé súboje musím aspoň štyri. ()

Litvicek

Neskutečná slabota. Pouze dvě akční scény stojí za vidění v 90 minutové stopáži. To je hodně slabé na filmeček s Jeanem Renem. Místy vyloženě hloupé a nedomyšlené, táhnoucí herci, kteří jsou nám u prdele a u kterých nevidíme ani jejich osud ve filmu. Člen týmu, zřejmě důležitá postava, byl postřelen a vyznal lásku kolegyni ale jestli to přežil nebo kolegyni oprcal, to už se nedozvíme. Čistě jeden BadGuy si dá bůh ví proč souboj s BadAss policistou. Fuck this shit! Dvě hvězdy a už nikdy více! ()

Kovaja

Policejní praktiky těhle tvrďáků jsou sice fajn ale taktika zákroku a další policejní věci sou tady tabu. Akční scény sou povedené a Reno je praxí prověřený policejní pes. Šéfoví ojel starou a ten ho v cele krásně ztrestal. :-)) ()

Hanys_

Celou dobu jsem měl pocit, že jsem tohle už někde viděl. A pak mi to došlo. Antigang je ne moc podařený remake anglického The Sweeney, které bylo ale lepší vlastně ve všem. Navíc Reno v těch akčnějších běhacích scénách už prostě nestíhá a vypadá to pak celé hodně komicky. ()

peetriss

Časté srovnávání s The Heat je zcestné, možná jen jedna scéna může epickou kamerou navodit s tímto filmem určitou vizuální podobnost. Nemilosrdní snesou svou výplachovostí a přitažeností za vlasy srovnání spíše s produkcí Luca Bessona. Tomuto filmu chybí nápad, stojí pouze a jen na akci, která je sice dobře natočená, ale je zaplevelená spoustou opravdu hloupých prvků. S dějem si tady opravdu nikdo hlavu nelámal, po závěrečném vyvrcholení jsem si pokládal otázku, zda scénáristé v hlavě vůbec něco mají. Jean Reno mi v této roli neseděl. Za mě palec dolů. ()

Strandmon

Ja teda nevím , ale mě se tento tip kamery ani trochu nezamlouval ! Akce je tu spoustu ovšem styl akce, přestřelek atd., na mě nezapůsobil. Jean Reno se ujal role velmi dobře a celkově všichni herci tvořili celkem prima partu , ovšem celkový pohled na film je spíše průměrný . ()

Zombi

Za mě lepší 3 hvězdy. Ano, je to akčňák jak z 80tých let, pochybuji, že by nějkde tolerovali chování Renovo jednotky a jejich metody. Scénář tedy docela skřípe, nadruhou stranu Reno je stále sympaťák, jeho parťák zase dokáže odlehčit situaci a předvede pár slušných bitek. Akce je dostatek, je slušně provedená a i když občas vykrádá slavnější kolegy, docela jsem si ji užil. Brát to víc jako akční výplach než jako seriózní krimi a může vás to i potěšit. ()

H4ku11

Toto mohla byť taká parádna jazda. Všetko však šlo príliš rýchlo v rámci krátkeho času, kedy sa poriadne nerozvinul ani príbeh, ani sme sa nedostali bližšie k postavám, ani až tak akčné to nebolo. Škoda bradatý Jean Reno bol na prvý pohľad ako šéf lumpov z radov polície perfektný výber. ()

Hepy13

Nemilosrdní mají společného s francií "jen" to že je to francouzský film a hrají v něm fancouzští herci. Jinak je vše pěkně po americku tak jak to všichni známe. ()

(Z)denny

Mezi psychointelektuálněhumanistickými srágorami poslední doby působí tento francouzský akčně kriminální snímek nabitý spoustou profláknutých klišé a humorných hlášek, jako závan čerstvého mořského vánku v zaprděných sálech multiplexů. Podtrženo a sečteno - akce, hlášky, jednoduchá linie, přívětivá stopáž a neodolatelný Jean Reno, činí z tohoto snímku příjemnou podívanou ()

petikacka

Takové jedno velké zklamání. Tvářilo se to akčně, chvilku si to i mohlo myslet na Nelítostný souboj, ale asi tak na 2 vteřiny a ten konec to všechno totálně zabil. Takovou partičku policajtů, aby jeden pohledal. Nesmrtelná teta by jim mohla závidět. Zdá se mi to nebo ten úpadek hereckých bardů je už konzistentní povahy? Ach jo...Za mě 45% ()