Epizody(20)

Hvězdného reportéra, průměrného novináře a muže s přezdívkou „Hojič“ spojí dlouho ukrytá událost, která odhalí temnou pravdu. (Netflix)

Moiraine

Podle synopse mě Healer nijak neoslovil, tak jsem mu nevěnovala pozornost, když se vysílal, ale když jsem pak viděla ty kladné ohlasy, tak jsem si řekla, že to zkusím. A nelitovala jsem toho. Od první až do poslední epizody tu nebyla hluchá místa, postavy byly sympatické a chovaly se logicky a i příběh byl inteligentně vystavěný. To samo o sobě stačí na 4*. Ta pátá je za tu radost ze sledovaní, co mi to přineslo. Vrátilo se mi tu to kouzlo, kvůli kterému jsem na kdramata začala koukat a spolu s ním i smutek, že už seriál skočil a touha podívat se na něj znovu, což se mi naposledy stalo s You're beautiful, když jsem byla teprve na začátku své cesty dramalandem. ()

CaladanChmur

Prosím je někdo schopný mí řict co je to za píseň v 8 epizodě...čas 38:25...budu vám opravdu vděčný... a budu rád pokud mi to pošlete  jako PM...fakt nejsem schopný to nijakým zůsobem najít, či alespoň určit jazyk.. Korejština to podle mě není... Seriál obecně je tak na 70%, ale tahají to hlavní postavy.. i když to bylo opravdu neskutečně hloupoučké...hlavně v posledních dílech.. takže to z 80% slezlo na 70% a to ještě jen díky hlavnímu hrdinovi... ()

Chinese Ashio

Takže Healer. Páni. Ešte sa mi nestalo, že by som seriál, ktorý má dvadsať epizód, pričom každá jedna trvá hodinu, dopozerala za menej ako 36 hodín. Pri Healerovi sa mi to podarilo. Kde začať? Hercami? Healer/Park Bong-soo/Seo Jung-hoo ma veľmi zaujal. Herec, ktorý ho hral - Ji Chang-wook - si získal môj obdiv. Priznám sa, že som naňho ešte v iných filmoch/seriáloch nenarazila, ale to, čo predviedol v tomto, sa nedá prehliadnuť. Všetko som mu verila. Avšak, hlavná hrdinka ma zaujala o čosi menej. Vlastne som si Healer-a nechcela pozrieť kvôli nej. Vzhliadla som nejaké MV videá a jednoducho mi prišla veľmi nesympatická (určite to poznáte, z určitého dôvodu - neviete akého - vám nepríde herec/herečka príjemná). Prvé epizódy mi skutočne liezla krkom, avšak po čase som si na ňu zvykla a vlastne som si ju obľúbila. Ostatní herci boli takisto v poriadku. Ahjumma bola novinkou. Žiadna mladá blondínka (nemám nič proti Felicity Smoak), no žena v najlepších rokoch, ktorá pomáha Healerovi, ide iba po peniazoch, nohy si stále vykladá na stôl, kričí, nadáva a etc... Akčné scény? Bezchybné. Hudba? Dokonalá. Najmä tá skladba (melódia), ktorá hrala najčastejšie. Dej? Nuž, mierne ma hneval ten fakt, že sa opäť všetko točí okolo jedného dievčaťa a, samozrejme, nezabúdajme na tieto naše kórejské náhody! Ale tento seriál ma skutočne dostal. Som presvedčená o tom, že najbližšie dva týždne si budem každý deň zapínať jednotlivé epizódy. Nakoniec musím ešte raz vyzdvihnúť hlavného hrdinu. Áno, som žena a on je ozaj pekná tvárička, ale ak ste si tento seriál pozreli, viete, že je viac než len to. On to vie. Verila som mu nebojácneho a sexi Healera, nešikovného a neschopného Park Bong-sooa, ale aj Seo Jung-hooa, ktorý si prešiel skutočne mnohým a nakoniec sa postupne začal zamilovávať. Vždy keď sa usmieval, som sa musela začať usmievať s ním. A takisto Healer ponúka skutočne vtipné situácie, pri ktorých som sa tak smiala, že si moji blízki mysleli, že som sa zbláznila. 5* a prosím, prosím, prosím... ak chcete vymyslieť ďalšiu doramu, inšpirujte sa touto a nevypúšťajte tie ostatné odpady. Ďakujem. ()

bulinka

Ústredná postava Seo Jung-Hoo v podaní neskutočného Ji Chang-Wook-a je neprehliadnuteľná. Ako chlapec mal za sebou ťažký, osamelý život, ktorý z neho spravil citovo osamelého človeka. Ji Chang-Wook tu ukázal, že je výborný nielen herec, ale že mu akčné scény sedia perfektne. K tomu pridáme pieseň zo soundtracku, ktorú on sám naspieval a len nechápavo človek krúti hlavou, kde sa to v ňom všetko berie. Seo Jung-Hoo je zaujímavá postava, cez deň koktajúci, hanblivý, bojazlivý reportér ala hrbáč Lagardére a v noci nočný poslíček, ktorý nemá problém popreskakovať zopár budov, pobiť gang a potom si pochutnať na fast food-e, kedy mu túto chvíľku ticha vždy hlučne preruší jeho IT šéfka. Tá v úlohe hackerky a sledovačky, stíha aj čo to uhačkovať :D. Park Min-Young ako Chae Young-Shin je príjemným osviežením celého príbehu. Napriek zlým spomienkam z detstva je bezprostredná, veselá. Hoci jej kariéra reportérky nie je taká ako by si priala, postupom deja sa mení. A môže za to Yoo Ji-Tae ako Kim Moon-Ho, slávny reportér, ktorý kúpi internetové noviny, kde Chae Young-Shin. A nekúpil ich len tak... Ako sú prepletené osudy týchto troch postáv si pozrite samy. Myslím, že neoľutujete a skončíte ako ja....Ji Chang-Wook mi nedal spať a idem po jeho kinematografii. Ako som zistila, je divadelný muzikálový herec, takže spev má natrénovaný a má veľmi pekný hlas. Akčné scény si chlapec odmakal poctivo. Healer bol však len začiatok 😊. ()

mikki089

Velmi kvalitně zpracovaný a jedinečný seriál. Muž pracující jako kurýr, který zařídí vše až na vraždu, dostává za úkol zjistit detailní informace o reportérce, u které nakonec zjistí, že mají společnou minulost. Jde o asi nejvšestrannější práci Chang-wooka. Scénáristka Ji-na Song dokázala nádherně skloubit humor a akční scény a vystihnout realisticky se vyvíjející vztahy mezi hlavními herci. Také děj se zbytečně netáhl a jeho občasná komplikovanost dokázala přitáhnout pozornost sledujícího. Musím i pochválit akční scény - nezdálo se, že by byly až příliš tzv. over the top, přišli mi realistické, což u korejských dramat často nebývá. Seriál mě příjemně natož, že je z roku 2014, i v roce 2022 působí ojediněle. ()

Bumkybunny

Jak já nesnáším uspěchané konce. Co to sakra bylo? Dokonce mě to naštvalo tak, že jsem se musela nejdřív uklidnit, protože kdybych hodnotila hned, sundala bych asi ještě jednu hvězdičku. Největší hnus, který můžete příběhu udělat, je uspěchat konec. Vždyť konec je to, na co by měl být kladen největší důraz. Doháje vždyť to vědí i děti na základní škole. Tohle drama je celé hrozně super a mělo potenciál na 5*, který byl bohužel zazděn již zmíněným koncem. Stejně bych ho ale doporučila, i tak stálo za to. ()

moikan

Tužila som po dobrej akčnejšej dorame a splnilo sa mi. Healer je super mix detektívky, love story a akčnosti. Dva – tri možná štyri nelogické veci by som mohla scenáru vyčítať, ale kto už pozerá na to či by sa niektoré veci dali v reálne stihnúť, keď je hlavné v seriály splnené : baviť sa , napätie a snaha? o prekvapivý koniec. P:S. Len v posledných dvoch epizódach som mala dojem, že to museli so story uponáhľať. No čo už, keď tie k-serialy musia mat 16 epizód ani o jednu viac. ()

Dusty56

Přiznám se, že pilot mě neuchvátil a přesto jsem dal seriálu z nějakého důvodu ještě jednu šanci a pustil si další díl. A jsem hrozně rád, že jsem to udělal. Hned od druhého dílu se mi dostal pod kůži a já ho zkoukl na jeden zátah. Seriál má dost zajímavý děj na to aby bavil člověka po celých 20 hodinových epizod. A pokud výjimečně děj trochu zevšedněl, tak to okamžitě nahrazuje herecké obsazení, které je tvořeno bandou sympaťáků, ať už správně střelenou Park Min-yeong, Healerem nebo i dalšími. Možná ten závěr mohl být trochu lépe provedený, ale i tak jsem nadmíru spokojen. ()

EsterH

Seriál som si pozrela primárne kvôli hercovi Chang-wook Ji, ktorý sa mi zapáčil v dlhočiznom Ki hwanghoo. Musím povedať, že ani herec ani seriál nesklamal. Ešte viac ako preskakovanie medzi strechami ma zaujal výkon hlavného hrdinu. Chang-wook Ji dokáže perfektne zahrať úplne rozdielne osoby - akčného nočného kuriéra a zajakavého novinárskeho začiatočníka. Najlepší bol stred seriálu, kedy už on vie, že ona vie, kto je on… pekná kombinácia romantiky, drámy aj komických prvkov. ()

terez9119

Nejlepší K-drama, jaké jsem viděla. Tohle mi vzalo dech a úplně mě pohltilo. Na tomhle seriálu je všechno skvělé (snad kromě prvního dílu). První díl byl pro mě úplně mimo, představení všech postav naráz, že jsem se úplně ztrácela, kdo je kdo, minulost, přítomnost, všechno dohromady. Ale rozhodla jsem se tomu dát druhou šanci a dostala jsem všechno, co jsem si mohla přát. Skvělý nadupaný děj bez výrazně slabých míst, propracované charaktery s vlastními motivy, výborně choreograficky zpracované akční scény, přesně nadávkované emoce, humor i romantiku. A hlavně fantastické výkony. Ji Chang Wook ve své jednoznačně nejlepší roli, ve všech polohách úplně dokonalý. Park Min Young taky výborná, úplně jiná než ve všech ostatních rolích, tady mi opravdu sedla. Yoo Ji Tae byl jako reportér vážně úžasný. No a božská Kim Mi Kyeong. Bez ní by ten seriál byl jen na půl tak dobrý. Ale tu já můžu úplně kdekoli. Jo, znovushledání s matkou bylo trochu odfláknuté, ale jinak sto bodů ze sta. Ten by si zasloužil vysílat u nás. ()

MatoPalkes

WOW. Seriózny útok na môj TOP rebríček. Neviem čo sa mi páčilo viac, či akčná alebo romantická stránka. Herecky fantastické, tentokrát u mňa zabodovali najmä holky. Park Min-Young bola úplne úžasná, nesmierne prirodzená, žiadne prehrávanie ani emotívne výbuchy, mladá, inteligentná baba. Vo vedľajších potom zabodovali Do Ji-Won a Kim Mi-Kyung, radosť sledovať. Seriál som dal za dva dni a niekedy v budúcnosti si pozretie rád zopakujem. ()