Horná Dolná

(festivalový název) (seriál)
  • Slovensko Horná Dolná

Série(14) / Epizody(161)

Smiech je najlepší liek! Aj preto Televízia Markíza prináša na televízne obrazovky nový seriál s veľavravným názvom Horná Dolná. Vtipné príbehy svojráznych dedinských postavičiek si nepochybne zamilujete na prvý pohľad. Obyvateľmi Hornej Dolnej sú napríklad ambiciózny starosta, ktorý je voľnom čase vášnivým rybárom, kňaz, ktorý statočne bojuje s pokušeniami, ktoré mu prináša život, či policajt, ktorý sa venuje aj takej závažnej kriminalite ako stratený bicykel. Uvidíte, aké je to byť najväčším frajerom v dedine a zasmejete sa aj na súperení dvoch energických žien o priazeň mužov v obci. (TV Markíza)

RoneXxXD

Ačkoliv humor je zde ABSOLUTNĚ (ne)vtipný, je to střeštěná podívaná. Dost ve stylu Kameňáku. Chápu všechny kritické komentáře, ale vzhledem k tomu že mi nikdy nevadil extra Kameňák a vždy jsem u toho vypl, i tohle bylo docela "fajn". Not great not terrible, na vypnutí před televizí je to ok. Větší smysl ať humoru či v kinematografii v tom nehledejte. 55% btw 3* dávám už jen z principu, že toto je fakt nadstandard z toho co slováci stejně jako my, poslední dobou produkují za sra*ky. ()

Dellamorte

Nepotrebujem sa vypisovať ku každej srandičke, ale mnou prepadnutý visit mi pripol k tomuto rentgenu šelest a zároveň , potvrdil slovácky (NE!)zmysel pre(T/Humor.! Thx za compániu a bro & sist šejker. Tolik bodov nemám, aby som hodila čo len NE hoď bod ( vykultúrovaný zážitok, aký máš aj ty, a nekecaj, že za rok apoň 1x ee. ) ()

bulbasaur

ako , vacsina nasich komedialnych serialov je samej hnus a odpad, nedaju sa ani pozerat. Tento sa mi zda ako svetla vynimka, da sa pozerat, aj sa na tom da pousmiat ba miestami az zasmiat. Herci v pohode, niektore postavy su super niektore by som vystrihol. Kazdopadne konecne nieco schopnejsie. rozhodne nie odpad. ()

Jaro.Krafcik

Prekvapivo vôbec to nebolo zlé, navyše 11 serii potvrdzuje že to malo na obrazovkách celkom pekný úspech. A čo sa týka hercov dá sa to, taká konkurencia pre mafstory alebo profesionálov. Susedov to určite neprekonalo. Po prvej serií mi to aj stačilo, žiaden zázrak ale na naše Slovenské pomery vydarený seriál. A čo sa týka výberu piesní, tak ten nemal chybu. Pozrel som preistotu aj najnovšiu časť, kvalita neubudla. Občas aj fakt zábavne. 3* ()

Zl0

Nie všetko čo sa snaží je aj vtipné. Konečne je tu ale niečo čo si robí srandu samo zo seba a z nás. Svetlý bod v dnešných časoch opičenia po sračkových seriáloch s 200 časťami. Ďaleko do dokonalosti, ale snaha sa cení. Zábavné koľko dedinských archetypov tam človek nájde. A nemusia žiť nevyhnutne na dedine ;) ()

• Na prvej časti sa pracovalo podľa Matthiasa Setteleho viac ako 9 mesiacov. (strategie.hnonline.sk) (tommy187)
  • Autorom jednej z epizód je aj Stano Dančiak mladší, ktorý sa podieľal aj na tvorbe počiatočného konceptu seriálu. (Zdroj: medialne.etrend.sk) (tommy187)
  • V epizóde s názvom "Návšteva" je si v scénke, keď Ďuro a Sojka idú do mesta, v odraze bočného skla auta možné všimnúť kameramana. (Johnny.ARN)

Časové pásmo bylo změněno