Skvělá parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Nadporučík James Block vyhledá pilota stíhačky Toppera Harleye v indiánské osadě, aby ho přivedl zpět k letectvu. Topper byl vyhozen pro neposlušnost, jelikož zavinil zničení stíhačky. Topper se navíc dosud nevyrovnal s chybou svého otce, kterému dává letectvo za vinu smrt jiného pilota...  Topper se vrací do výcviku, ale musí se vyrovnat s chybami svými i s chybami svého otce, jelikož mu je všichni připomínají. Musí poslechnout rozkaz a podrobit se psychiatrickému vyšetření u doktorky Ramady Thompsonové. Ramada mu chce zakázat létání, ale nakonec to neudělá, protože se do něj zamiluje. Chystá se nová letecká akce a jejím velením je pověřen admirál Thomas Benson, který neví, co má dělat. Jeho pobočníkem je James Block, kterému záleží na nezdaru letecké akce, je totiž je domluvený s výrobci stíhaček Rockman na sabotování, aby mohli prodat své stíhačky vojsku. Topper zůstane u Ramady přes noc a zaspí. Pilot Padák, který byl právě z letectva vyhozen kvůli vadě očí, se rozhodne Toppera zastoupit. Při cvičení zahyne pilot Mrtvola a Topper chce odejít z letectva. To mu ale Ramada rozmluví. Cvičení skončilo a piloti se přemísťují na letadlovou loď, odkud mají druhý den vzlétnout do akce: zničit továrnu na jaderné zbraně. James Block sdělí pilotům jejich cíl a jako velitele určí Toppera, protože ví, že se stačí do vysílačky zmínit o jeho otci a Topper nebude schopný dál pilotovat. Na letadlové lodi jsou i Wilson  s Rosenerem, zástupci továrny Rockman, aby sledovali akci. Stíhačky jsou před odletem poškozeny... (TV Prima)

Nathaniell

Hodně zdařilá parodie, která si bere na paškál především Top Gun. Tož je super, protože jsem nikdy nepochopil, co že se na tý blbosti lidem tolik líbí. Některé vtipy jsou sice přes čáru, ovšem stojí za shlédnutí a to i několikrát. :-) 4* ()

Blazkowicz

Buď už to moc zestárlo anebo to nestálo za nic ani tehdy a stejně tak dnes. Tak či tak to není pro mě. Nejhorší co existuje je, když ani nerozeznám vtipný moment. To se mi tady stávalo pořád. Už jsem se měl začít smát nebo kdy? Na břichu se jí dělá volské oko a slanina, takže její břicho je vlastně rozpálená pánev. Hahaha, to je sranda co. 3-* ()

Marg

Tomu říkám parodie. Tvůrci Top Gun by se určitě měli kouknout, nicméně znalost Top Gun není pro užití si filmu nezbytná. Velmi zábavné, a to i závěrečné titulky. ()

Dass

Parodie muzou byt dobre ( napr. Limonadovy Joe ), ale celym timto filmem a jsem byl znacne rozcarovan. V cem proboha spociva jeho vtip? ()

itchyk86

zde jsou i ty nejgenialnejsi vtipy servirovany tak samozrejme, jako by se nic nedelo, ale ono se deje...deje se to, ze se smichy valite po zemi a promeskavate dalsi famozni hlasky a situace ()

swell

Jednoznačně nejlepší kousek, který se kdy mezi parodiema objevil. Můžete se na něj dívat X krát dokola, ale pokaždé narazíte na další vtip, gag nebo jenom nějaký detail v pozadí, kterého jste si dřiv nevšimli a který vás šíleně rozesměje. Od prvních vteřin můžete nastartovat bránice a věřte mi, že třepat se přestanou až hodně dlouho po skončení filmu. 95% ()

dražis

Naprostý zlo od začátku do konce. Žhavý výstřely nemaj jedinou chybu. A generál si zaslouží o jednu hvězdu na klopě víc. Když sestřelim kachnu, padá nahoru nebo dolu. K zemi pane. ()

matoon97

Úplne najlepšia paródia medzi paródiami. Dvojku pokladám ako túžbu po peniazoch, ale jednotka je fakt jedinečná. ()

diwoshka

Parodie všech parodií. Tenhle film i jeho pokračování jsem viděla už tak 30x a klidně bych se na něj znovu podívala. ()

harsni

- ,,Uklouzl jsem po rybě. Kdo tam dal tu rybu? - Jak to? Žádná tam není. - Neříkejte, byly tam dvě. Útočí ve dvou. Copak jste nechodil do školy?´´ - První a druhý díl, prostě jednička mezi parodiemi. Skvělé hlášky, obsazení i hudba, kam se hrabou komedie z dnešní doby. ()

tyler55

Komédia, ktorá je tak preplnená lacným a absurdným humorom, až vás bude bolieť bránica. Herci to hrajú priam geniálne, že miestami si budete myslieť, že sú naozaj tak hlúpy. Nehovoriac o roli generála, ktorý počas celého filmu nevedel o čo vlastne ide. ()

Matamoroz

Tento typ humoru mě opravdu nezasáhl. Asi jsem zhýčkaný filmy jako Limonádový Joe :-) Podle mého názoru to není parodie ale neumětelství! Buranská "taky komedie". Kdyby to byl propagandistický film z Blízkého východu, který má ukazovat úpadek západní civilizace, bral bych to. Ale jinak ne! ()

Slam7

Tady se musim předem omluvit za trochu expresivní vyjádření...je to neskutečná PRDEL :D:D:D:D Jak jednička, tak i dvojka...prostě neznam lepší parodie!!! Kdo viděl filmy Top Gun (u jedničky) a Rambo II (u dvojky) a potom tohle, tak musel umírat smíchy.... ()

davistercz

Komedie, jak se patří! Charlie ukázal, že dokáže i rozesmát... mě rozhodně rozesmál a to na dlouhou dobu. Vynikající! ()

Kennedy_R

Miluji Abrahamsovy parodie a v nich ulítlého Lloyda Bridgese. Pro někoho možná praštěný filmový styl, ale já se u ničeho tolik nebavil, jako u těchto parodií. Je to účelový styl, který slouží pouze pro pobavení a svou roli plní na 100%. Lepší už je jen dvojka. ()

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí