Miliardové výkupné

• USA Take Down (více)

Když po autonehodě dojde oběma jejich rodinám trpělivost, Kyle (Jeremy Sumpter) a Amy (Phoebe Tonkinová) se ocitnou mezi ostatními rozmazlenými, nezvladatelnými syny a dcerami z miliardářských rodin ze všech koutů světa na odlehlém ostrově u skotského pobřeží, kam je jejich frustrovaní rodiče poslali na drsný kurz přežití. Zhýčkaní výrostci tak dostanou poslední příležitost dospět, vzdát se svého lehkomyslného života a konečně za něj přijmout odpovědnost - nebo riskovat, že budou vyděděni. Ostrov však zničehonic přepadne skupina žoldáků, kteří zabijí učitele i hlídače a za propuštění privilegovaných studentů požadují nejvyšší výkupné v historii - MILIARDU DOLARŮ. Když zajatci zjistí, že budou tak jako tak zabiti, jejich tvrdý výcvik jim skýtá jedinou naději, jak nad žoldáky vyzrát a zůstat naživu. (HBO Europe)

intro

Take Down je jako kdyby ho napsal a natočil sám mistr mistrů Chuck Norris. Zápletka sice není špatná, to ostatní ovšem hrozná vata. Plusem je příroda Skotska. ()

jirkaslava odpad!

Celou dobu jsem myslel, že koukám na německou přiblblou telenovelu.... Naprosto nechápu důvod natočení takovéhle slátaniny. ()

johnsnow

Na jedno čeknutie v pohode film ktorý my pripomínal pustatinu, ktorá je tiež zasadená na ostrov akurát toto je o niečo slabšia avšak má to pár krvavých zabití, pár nápadov a hlavne sexi Phoebe. Za silné 3* to stačí. ()

Spilif

Po dlouhé době něco i napíšu. Z prvu jsem chtěl tohle ohodnotit jako odpad ale zaslouží si to jednu hvězdu za obsazení a za těch prvních cca 10 minut na začátku. Pak už to bylo jen pád do propasti a čekání na světlo v tunelu v podobě titulků. Dlouho jsem nic tak hroznýho nedokoukal do konce tak nevím proč zrovna tohle... Všem kdo se pro tohle rozhodnou přeji pevný nervy ;) ()

CrazymanM

Tak na jednu stranu musím říct,že to byla děsně přiblblá "limonáda",ale na druhou stranu dobře natočené,mělo to spád,takže celkově ucházející! ()

waltosin

Dobrodružství až moc splácané dohromady, kde se děje až moc náhod najednou, ale lov na studentíky není špatný, akorát konec trošku nedavá smysl i když je šokující. 50% ()

Sharlis

No začiatok a námet dobrý, ale potom čo obsadia ostrov "teroristi", tak je to úplná blbosť a nedomyslený film. ()

fafejt001

Takový příběh kterak kluci a holky jeli na převychovací tábor . Záporný hrdina je nakonec velmi kladný a pochopení má i otec . Vše dobře dopadlo a jede se domů . ()

Saxos

Z bandy rozmazlených odrostlých fakanů se během chvíle zázračně stane nejdříve klub soudržných skautíků a následně bojová jednotka čelící tupým únoscům. Krutá oddychovka pro jedno oko a ne v kině. ()

topvideo

Slabý, nelogický dej. Cvičení zabijáci sú porazení "deťmi". /Ani jedno nevyzerá na decko, v čase natáčania mali hlavní hrdinovia 25, 26 a 27 rokov, WTF/. ()

notozjano

Přiznám se, že jsem po asi 20- ti minutách film vypnul a střelil jsem sem odpad. Ale po pár dnech jsem si řekl, že mu dám ještě šanci a podívám se na něj až do konce. Když nebudete řešit nějak moc logičnost, dá se na to podívat. Rozhodně jsou i mnohem horší filmy. ()

Catella

Tohle je přesně ten typ filmu, kterej mě baví. Lidi v přírodě a banda zabijáků, kteří je naháněj. Samozřejmě se nejedná o nějaký oskarový dílo, ale na nedělní karanténový odpoledně pohodlně postačuje. ()

SONYAGENT

From zero to hero, maly Chuck Norris zjistí, že z miliardového budižkničemu je najednou adept k Seal's .. škoda, že k tomu nemá lepší soupeře a tak tisíckrát větší rozpočet .. ()

ostre_pero

Výborný film. Zážitok celých 107 minút, žiadna zbytočná smrť a skvelá práca režiséra, ako aj hlavných postáv, pre mňa celkom neznámych. Piata hviezdička je za nádherný kolorit škótskeho ostrova, čo dodávalo deju úžasnú atmosféru. ()

babuška

Hnedle na úvod gumování kol na prašné cestě, ale nakonec jsem to dal, po tejdnu výcviku banda přiblblej bohatech mamrdů z toho klasický obsazení gender bléé, zabijou profíky, to je tak vše, obsazení z těch upírskej zhovadilejch seriálů, dojem 30%. ()

Martin29

Jim Gillespie (Tajemství Loňského Léta,D-Tox) natočil po 11 letech nový film, ale, že by to byla nějaká hitparáda to ne. Parta nezvladatelných synů a dcer boháčů ( cca 7-8 lidí nechybí arab ani černoch a dokonce ani asiatka) je poslaná na ostrov kde se mají naučit chovat ostrov ani přepadne cca 5 útočníků, kteří za ně chtějí peníze. První půlka než je přepadnou je docela dobrá pak je to bída. Pominu logiku, že několik vlivných lidí hlídají jen cca 4 ochránci a že takoví zkušení útočníci by je sejmuli během chvíle. Chybí i nějaké napětí a ani brutalitu nečekejte jedna otevřená zlomenina ruky to nezachrání. Dám 60 procent jelikož je to lepší než minulý režisérův Venom. Jinak nechápu jak to može jít v kinech klasický průměrný thriller akorát do televize. ()