Mike i Dave sháněj holku

• Česko Mike i Dave shánějí holku (více)

Tento film byl natočen podle skutečných událostí. Nečekejte ale žádné soudní drama, osudy válečných hrdinů nebo, nedej bože, životopisný film nějakého politika či excentrického umělce. V tomto případě se jedná o katastrofickou komedii, protože vypráví příběh bratrů Mikea a Davea Stangleových (Zac Efron, Adam DeVine), kteří byli vždy skálopevně přesvědčení o tom, že jedině oni umí rozjet na rodinných setkáních tu pořádnou zábavu. A to ať už se jedná o svatby, narozeninové oslavy, pohřby apod. Ostatní přímí účastníci těchto rodinných událostí to rozhodně viděli jinak. Hlavně proto, že příspěvek obou bratrů ke společné zábavě většinou, vlastně vždycky, končil nějakou naprostou katastrofou: rozsáhlým požárem, těžkými zraněními, infarkty, demolicí slavnostní tabule apod. A tak když jejich sestra (Sugar Lyn Beard) začne plánovat svatbu na Havaji, nastane pochopitelné zděšení a milí bratři dostanou od rodičů podmínku. Na svatbu si musí sehnat partnerky, které je udrží na uzdě. Make i Dave proto začnou přes internet shánět holky, které by je doprovodily na havajskou svatbu jejich sestry. Takové nabídce odolá málokteré dívčí srdce a tak se jejich nabídka rychle rozšíří. Mladí flamendři tajně doufají, že si vyberou dvě slušné dívky a sami si pak užijí divoké dovolené. Ale tvrdě se přepočítali, ze slušných dívek se vyklube nekontrolovatelné dívčí duo (Anna Kendrick, Aubrey Plaza), které jim nejen vytře zrak, ale dokonce je předčí i ve flámování a katastrofách všeho druhu. (CinemArt)

veverysiak

Dosť chabý pokus o komédiu, prikrepkasté dialógy pre raných adolescentov, nepresvedčivé herecké výkony, značne prehnané scény, násilné dialógy, takže 20%. ()

punco

Pohodová komédia s partnerom na voľný večer pri vínku, no max. na jedno pozretie. Aubrey Plaza je kočka. ()

v.indruchova

-Zdravím. Předem se omlouvám, Ale výstižněji se to nedá ohodnotit. Bože, to byla P.čovina! Vraťte mi hodinu a půl mýho života. Je velká šance, že narazím na něco míň trapnýho. Jinak jsem dialogy dost přeskakovala. Něco pozitivního. Za Efrona a jeden dobrej vtip, když se DeVine rozbrečel ( jinak byl nesympatiko, jak něco), dávám jednu hvězdu. Bez tohohle by to schytalo odpad. SPoiler----Ano, je tu happy end a lid, kteří se chovají špatně si to uvědomí, to film nezachrání. Humor typu, sex, kozy, kakání :(. a A když, se ženy chovají hnusně, jako mužský odpad je to žalostné. Scénka s masérem byla táák trapná, že jsem to přeskakovala. Opálenější herečka na mě působila jako levná šť.tka a zachránila to trochu ta druhá zrzka. Nestojí to za to. -Tak zas někdy. ()

LencaN

Průměrná jednoduchá komedie, která není zrovna vysoce intelektuální záležitostí a postupem času byla i čím dál víc zvrhlá. Kupodivu mi to ale ani tak nevadilo, protože několik momentů bylo fakt legračních, kdy jsem vyprskla smíchy. Především si ještě dlouho budu pamatovat masáž :D Kendrick je šikovná, stejně tak Zac Efron, ti ostatní dva z hlavní čtyřky mě až tak nezaujali, byli tou méně sympatickou hereckou částí filmu, nevěsta byla taky fajn, jak sestra Anny Kendrick, správný živý diblík. ()

tomino28 odpad!

Vtipných momentů je tady méně než pověstného šafránu, zato stupidních a trapných scén se vám dostane vrchovatě. Nečekal jsem od toho komedii roku, přesto jsem se nestačil divit, jak hluboko se dá v Hollywoodu klesnout. Na tohle se fakt dají sehnat prachy? Ok, aspoň tenhle fakt mě naplňuje optimismem, že by i velmi okrajové projekty mohly dostat rovnocennou příležitost dostat se k publiku. Kdo ví, třeba si někdy taky něco podobného natočím.. Jinak rozhodně palec dolů, a to velký, to je bez debat. ()

tchempi

Přisprostlá komediální jednohubka s hororovými prvky (nevěstin bobr mě bude děsit ve spaní). Jen nechápu obsazení šeredného, nesympatického neherce DeVinea do role Efronova bratra. To už DeVito, coby Arnoldovo dvojče ze spermatického odpadu, vypadá mnohem civilizovaněji. ()

PatrikP4

Rozhodně překvapení... Hezounek Zac Efron v poslední době hraje v dobrých filmech, respektive komedií... Navíc s Adamem se zde sešly a byla to celkem slušná dvojka... Anna Kendrick zde rozhodně nevypadala na svecj 30 let, ale tak o 10 let méně... K Aubrey toho moc není co říct, ta má charisma vždy... Ostatní herci moc vynikat nemusely, až na maséra :-) ten byl taky dobrej... KOMEDIE na odhlečení s takovým klasickým klišé, ale myslím že se člověk zasměje celkem dost... ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

bigmatko

Jednu hviezdu som dal iba kvoli tomu ze tam hral Efron. Inak je to naozaj ale naozaj stupidny film. Hollywodska produkcia zrejme čerpá svoje prostriedky od distribútorov trávy alkoholu a iných drog, lebo v poslednom čase sa v každej americkej komédií objavujú náznaky, že každý a v každom veku musí fajčiť trávu, chlastať a brať iné akože cool drogy na zábavu. a v tomto filme to nebolo iné. 4 ja ludia, ktorí nič nerobia a zaujíma ich iba to ako sa sprášiť. a ztoho potom vznikajú údajne vtipne situácie. Bohužial za celý čas som sa nie len že nezasmial ale ani som nemal dôvod na drobný úsmev. ()

Seymour

Spotené ranné hovno je vtipnejšie než tento film. Veľká slabota. Adam DeVine ma neskutočne vytáčal, a myslím že je to asi najhorší herec poslednej doby. Bieda bieda. ()

Dumaru

Od tejto komédie som si sľuboval viac. Trailer dal tip na komédiu plnú akcie a vtipných scén, ale tie by som napočítal ja jednej ruke. U mňa nuda a nezachránilo to ani herecké obsadenie,,, ()

mansonn

Budget 33 zarobili uz v USA 46 Mega ...je to obstojne. Kedze dali milacikov z HSM znovu dokopy cakali asi silnejsie zemetrasenie. Film som si musel pozriet 2x aby som mohol dat poctive a ferove hodnotenie. Vtipy boli dobre a na zaver co naspievali skladbu ta je ozaj super :-) lahka komedia ()

kmotrmic

Občas vtipné, ulítlé, někdy zas až moc tlačení na pilu. Několikrát jsem se zasmál (scéna s masáží vede), někdy jsem si zas říkal, na jakou blbost to koukám. Ve výsledku to tak špatné nebylo. Plusem je vcelku sympatická dívčí dvojice, především Anna Kendrick, tu prostě nejde nemít rád. Podle mě by si zasloužila lepší role než většinou hraje. I Efron zde působil docela sympaticky, bohužel to samé nemůžu říct o Adamovi DeVine, u kterého mi to právě přišlo takové tlačení na pilu a často to bylo až otravné. Pro mě takové slabší tři hvězdy. ()