Mike i Dave sháněj holku

• Austrálie

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

• TommyDiamond

Mike a Dave jsou dva trapný hovnomrdi, kteří si nedokáží najít dvě reprezentativní holky s podobným iq, které by je provedli americkou svatbou zazobanců. A tak si ty hloupé ale vychc..... holky musí malou lstí najít je.... Pro mě byl film příběhově ohranou záležitost bez kapky normálního humoru, který by pobavil. Film zdobí pouze trapnost, přehnaná afektovanost a hloupost naší čtveřice. Za mě to bude jedna hvězda(3.11.2016)

Efron to v tomto roku celkom rozbehol, ale tu už mu došla pára. Klasická komédia s tupým humorom, kde sa dvaja týpci snažia zohnať baby na svadbu. Príbehom to určite neoslní, počasím skôr, postavy a ani ten spomínaný humor za veľa nestoja, ale koniec koncov som to dopozeral do konca a pár krát som sa na nejakej stupídnej kravine zasmial, takže áno dá sa to pozrieť. Raz. 60% - 3*(8.11.2016)

Jedna z mnoha dalších amerických vztahových romantických komedií, ve které nejedna postava projde niterným zvratem, protože si prostě řekne, že už to takhle dál nejde a musí se změnit, mě ve výsledku kupodivu celkem pobavila. Když člověk pomine přes sebe se třískající klišé ve scénáři a jednání herců, odsune mozkové buňky lehce stranou a ignoruje otravně hrajícího Adama DeVina, tak jde o slušnou zábavu, které jednoznačně vévodí masážní scéna. Zkrátka nenáročně strávená hodina a půl, která se sice vypaří hned po zhlédnutí, ale i tak pobaví.(21.12.2016)

Počítej s tím, že pojedeme dlouho do noci - nech ho v poklopci. Jednou jsem si šlehnul a podepsal smlouvu s T-mobilem. Musím uznat, že jsou zde chvíle, kdy se člověk slušně baví. Za zmínku stojí sexuální lekce na masáži, vypuštění všech koní z ohrady a několik dalších úsměvných chvil. Na druhou stranu velmi trapně vyzněla srážka kola od čtyřkolky s obličejem nevěsty. Možná se mi to zdálo, ale chvíli mi přišlo, že má obličej po nehodě totálně pomlácený a někdy naopak bez jediného škrábnutí. Úchvatná není ani zachraňovací scéna, bez které by se ale dva povedení synáčkové jen těžko seznámili s tak roztomilými holkami. Ovšem největší perlou (myšleno negativně) je zcela určitě hlasový projev jednoho ze synů (Zac Efron to není). Tak uřvaný hlas jsem už hodně dlouho neslyšel a doufám, že už dlouho zase neuslyším. Dobrá rada na závěr. Pokud si chcete tento snímek vychutnat a pobavit se u něj maximálním možným způsobem, neváhejte a vezměte si nějakou tu pilulku nebo alespoň panáka něčeho ostřejšího.(13.11.2016)

Upřímně myslel jsem, že to bude teda zábavnější nebo spíš mě tenhle humor asi moc nesedí takže pochopím, že většině se to bude asi líbit, ale já se bavil/zasmál tak možná u 5ti scén z celého filmu jinak mě to přišlo celkem nudný a to Efrona mám celkem rád v komediích to samý můžu říct o Anne Kendrick. Takže pro mě spíš takový průměr, ale na druhou stranu každý máme jiný vkus humoru.(9.7.2016)

• - Výroba a autorizovaná distribuce filmu podpořila více než 13 000 tisíc pracovních míst. (BMW12)

• - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)

• - Scéna ATV skoku a svatební obřad byly natočeny na farmě Kualoa na Oahu. ATV scéna byla natočena ve stejném údolí jako Jurský park (1993) a Jurský svět (2015). (Stoka)