Mike i Dave sháněj holku

• Irsko

• Nový Zéland

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

Malo to neskutočný potenciál. Ale kto by ho rozvíjal na vydarenú letnú komédiu, keď v dnešnej dobe stačí tak málo, aby sa divácka obec rozosmiala. Takže z toho vyšla nemorálna, hrubá slapstickovka, kde sa humor drží na nižších polohách kvality a kde celú situáciu zachraňuje záverečná svadba a niekoľko dobrých hlášok.(16.11.2016)

Dalo se to pozřít. Na jednu stranu to byla totálně stupidní komedie se stupidníma postavama, ale dvojice Efron a Kendrick to utáhla. Nechápu, jak mohl bůh nadělit Aubrey Plaza do chřtánu tolik sraček, ale ona a Adam DeVine jsou tak nehorázně protivní, že jsem nevěděl jestli se smutně usmívat nebo vomitovat. Čert to vem. Nejslabší Efronův kus (nepočítám Muzikál ze Střevních potíží). 50%(26.10.2016)

Opravdu velké překvapení! Poslední filmy se Zacem se mi většinou líbí, ale tohle byl úplně jiný level. Bál jsem se, že Adam nezvládne kooperovat, ale přesvědčil mě o opaku. Kolegové byli hotoví spíš z Aubrey, ale po tolika letech strávených se Stmívání jsem prostě musel sympatizovat s Annou. Co je ale hlavní, celou dobu jsem se řezal smíchy, rozhodně doporučuji. ... Cinema City Slovanský dům(21.7.2016)

Blbá, ale místy dost vtipná komedie. Nestaví na příběhu, nýbrž na sledu všemožných přisprostlých gagů, které někdy nefungují, ale povětšinou spíše ano. Nutno ovšem dodat, že vystřižené scény jsou ještě o třídu vejš. Některé nepoužité improvizace nemají chybu. "Oh. Fox don't like that joke?"(12.10.2016)

Ty krávo, tohle je děsná bejkárna! Už dlouho jsem neviděl komedii, u které bych se upřímně od srdce zasmál a to od začátku až do konce. Nečekejte žádnej intelektuání či laskavý humor, ale takovej ten klasickej US hrot plný drog, chlastu, sexu a nemístných narážek snad na cokoli vás napadne. Jsem na komedie přísnej, málo co mě baví, ale tohle je teda libovka!(5.2.2017)

• - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)

• - Ve scéně kdy se Alice (Anna Kendrick) vrhne na Dava (Zac Efron) na stole, jde vidět v jednom záběru, že má na nohou žabky, i když předtím žádné boty neměla. (moznazitra)

• - Výroba a autorizovaná distribuce filmu podpořila více než 13 000 tisíc pracovních míst. (BMW12)