Mike i Dave sháněj holku

• Irsko

• Nový Zéland

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

Totálne primitívna komédia, no nemôžem si pomôcť, pri pár scénkach som sa celkom slušne pobavil. Možno to je aj tým, že tu prvé husle nehral iba Zac Efron. Zabávali aj baby a ten druhý maník. Na odreagovanie a relax, kedy človek beží iba na autopilota, je to ako stvorené. Lepší priemer. 65/100(18.3.2018)

Priemerná komédia, ktorú v mojich očiach zhadzuje hlavne mužská časť obsadenia. Efron ani DeVine nie sú zrovna moji favoriti, ale chápem, že na podobný štýl filmu sú asi fajn. Úloha nepasovala ani Anne Kendrick, ktorá má určite aj na charakternejšie role. Zato Aubrey Plaza je sexi mrcha, ktorá sa tu opäť našla. Humor hrubšieho zrna a pubertálneho razenia, ale vo vhodnej nálade sa človek celkom pobaví... 60%(7.11.2016)

• Morzael

Letos už druhý film, ve kterém Zac Efron a Aubrey Plaza mají šanci předvádět tak maximálně svoje těla, protože scénář napsal debil(ové) a režíroval dřevák. V tom prvním filmu měl Efron vedle sebe aspoň De Nira - to člověk ještě pochopí, ale proč se upsal týhle hovadině? Nic tu nefunguje - postavy, děj, 8 z 10 vtipů. Párkrát se zasmějete, ale jinak je to ztráta času. PS: Adam DeVine je nejmíň sympatickej člověk, kterýho jsem za poslední roky na plátně viděl, neskutečně otravná postava.(15.7.2016)

• kaylin

Nějak nevím, ale u tohohle filmu jsem se nenasmál tolik, jak jsem si myslel, že se nasměju. Dvojice Kendrick a Plaza je fajn, ale stejně si nemůžu pomoct, většinu času jsem si o jejich postavách říkal akorát to, že to jsou totální krávy. Stejně jako ti dva byli totální debilové. Aspoň to prostředí bylo sem tam trochu využito ku prospěchu věci.(10.10.2016)

Počítej s tím, že pojedeme dlouho do noci - nech ho v poklopci. Jednou jsem si šlehnul a podepsal smlouvu s T-mobilem. Musím uznat, že jsou zde chvíle, kdy se člověk slušně baví. Za zmínku stojí sexuální lekce na masáži, vypuštění všech koní z ohrady a několik dalších úsměvných chvil. Na druhou stranu velmi trapně vyzněla srážka kola od čtyřkolky s obličejem nevěsty. Možná se mi to zdálo, ale chvíli mi přišlo, že má obličej po nehodě totálně pomlácený a někdy naopak bez jediného škrábnutí. Úchvatná není ani zachraňovací scéna, bez které by se ale dva povedení synáčkové jen těžko seznámili s tak roztomilými holkami. Ovšem největší perlou (myšleno negativně) je zcela určitě hlasový projev jednoho ze synů (Zac Efron to není). Tak uřvaný hlas jsem už hodně dlouho neslyšel a doufám, že už dlouho zase neuslyším. Dobrá rada na závěr. Pokud si chcete tento snímek vychutnat a pobavit se u něj maximálním možným způsobem, neváhejte a vezměte si nějakou tu pilulku nebo alespoň panáka něčeho ostřejšího.(13.11.2016)

• - Výroba a autorizovaná distribuce filmu podpořila více než 13 000 tisíc pracovních míst. (BMW12)

• - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)

• - Ve scéně kdy se Alice (Anna Kendrick) vrhne na Dava (Zac Efron) na stole, jde vidět v jednom záběru, že má na nohou žabky, i když předtím žádné boty neměla. (moznazitra)