poster

Mike i Dave sháněj holku

 • USA

  Mike and Dave Need Wedding Dates

 • Slovensko

  Mike a Dave zháňajú baby

 • Velká Británie

  Mike and Dave Need Wedding Dates

 • Kanada

  Mike and Dave Need Wedding Dates

 • Irsko

  Mike and Dave Need Wedding Dates

 • Nový Zéland

  Mike and Dave Need Wedding Dates

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Streeper
  ***

  Nebylo to tak trapné a nechutné, jak většinou komediální filmy se Zacem Efronem bývají, takže mě to překvapilo. Navíc jsem se u toho i nasmála, místy mi to přišlo hezké a dojemné. Moc se mi líbila postava, kterou si zahrála Anna Kendrick svým způsobem byla asi nejnormálnější. Pár scén bych pozměnila, pár vyškrtla úplně, ale jinak se na to koukat dalo.(20.11.2016)

 • olmikee
  ***

  Upřímně myslel jsem, že to bude teda zábavnější nebo spíš mě tenhle humor asi moc nesedí takže pochopím že většině se to bude asi líbit, ale já se bavil/zasmál tak možná u 5ti scén z celého filmu jinak mě to přišlo celkem nudný vyprávění a to Efrona mám celkem rád v komediích to samý můžu říct o Anne Kendrick. Takže pro mě spíš takový průměr, ale na druhou stranu každý máme jiný vkus humoru :)(9.7.2016)

 • ARI50
  *****

  Proste tohle můžu na plné čáře neskutečna parádní komedie kde se člověk ani na chvíli nenudí s Adama sem chcípal smíchy na plné čáře neskutečně sem z něho nemohl, Zac mně překvapuje víc a víc výborný herec Anna je zvláštní bláznivá holka ale dobrá herečka. Výborná podivaná. neskutečně výborné scény od začátku po masáže po bobra po vše.(28.9.2016)

 • Karlos8
  ***

  Počítej s tím, že pojedeme dlouho do noci - nech ho v poklopci. Jednou jsem si šlehnul a podepsal smlouvu s T-mobilem. Musím uznat, že jsou zde chvíle, kdy se člověk slušně baví. Za zmínku stojí sexuální lekce na masáži, vypuštění všech koní z ohrady a několik dalších úsměvných chvil. Na druhou stranu velmi trapně vyzněla srážka kola od čtyřkolky s obličejem nevěsty. Možná se mi to zdálo, ale chvíli mi přišlo, že má obličej po nehodě totálně pomlácený a někdy naopak bez jediného škrábnutí. Úchvatná není ani zachraňovací scéna, bez které by se ale dva povedení synáčkové jen těžko seznámili s tak roztomilými holkami. Ovšem největší perlou (myšleno negativně) je zcela určitě hlasový projev jednoho ze synů (Zac Efron to není). Tak uřvaný hlas jsem už hodně dlouho neslyšel a doufám, že už dlouho zase neuslyším. Dobrá rada na závěr. Pokud si chcete tento snímek vychutnat a pobavit se u něj maximálním možným způsobem, neváhejte a vezměte si nějakou tu pilulku nebo alespoň panáka něčeho ostřejšího.(13.11.2016)

 • corpsy
  ***

  Malo to neskutočný potenciál. Ale kto by ho rozvíjal na vydarenú letnú komédiu, keď v dnešnej dobe stačí tak málo, aby sa divácka obec rozosmiala. Takže z toho vyšla nemorálna, hrubá slapstickovka, kde sa humor drží na nižších polohách kvality a kde celú situáciu zachraňuje záverečná svadba a niekoľko dobrých hlášok.(16.11.2016)

 • - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)

 • - Herec Adam Devine (Mike Stangle) dostal otravu z jídla během natáčení. (kellne)

 • - Ve scéně kdy se Alice (Anna Kendrick) vrhne na Dava (Zac Efron) na stole, jde vidět v jednom záběru, že má na nohou žabky, i když předtím žádné boty neměla. (moznazitra)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace