Mike i Dave sháněj holku

• Irsko

• Kanada

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

na odreagování celkem fajn.Jen škoda,že podobně jako spousta dalších komedií poslední doby jsou i Mike and Dave po většinu času nepříjemně uječenou záležitostí.Absolutní většinu toho všeho má na starosti Adam DeVine,takže film vlastně mnohem lépe funguje když zrovna není na plátně.Jinak ale pár fórů super,některé zbytečně (jak už to tak bývá) vytlačené daleko přes čáru.Konec přesně podle očekávání...60%(27.9.2016)

Jedna z mnoha dalších amerických vztahových romantických komedií, ve které nejedna postava projde niterným zvratem, protože si prostě řekne, že už to takhle dál nejde a musí se změnit, mě ve výsledku kupodivu celkem pobavila. Když člověk pomine přes sebe se třískající klišé ve scénáři a jednání herců, odsune mozkové buňky lehce stranou a ignoruje otravně hrajícího Adama DeVina, tak jde o slušnou zábavu, které jednoznačně vévodí masážní scéna. Zkrátka nenáročně strávená hodina a půl, která se sice vypaří hned po zhlédnutí, ale i tak pobaví.(21.12.2016)

• TheDon

Zeky vyměnil Rožéna za Dývajna a funguje to zhruba stejně, ať je jeho parťákem kdokoliv. Vůbec. Pokaždé se těším, že by se mi mohl pozvednout v nuceném úsměvu aspoň koutek huby, ale spíš mi ty koutky směřujou dolů, protože přemejšlím o tom, proč se takhle dobrovolně sebemrskám a nepustím si něco, u čeho bych se aspoň nenudil. Příště si vypíchnu oči u Ohnivýho kuřete, nebo nějaké podobné produkce pro široké (rozumněj idiotické) masy. Brutálně nesympatickej mimózní kást, o něco víc nesympatická pičoidní Kendrick a totálně trubkoidní Dývajn. No cement kurva. 30% P.s.: prvních deset minut je bezva...zbytek spektáklu je děs běs....(6.11.2016)

Efron, napriek svojej "minulosti" má v poslednej dobe celkom vtipný repertoár filmov, a postavy "jebov" mu idú. Výborne mu sekundoval aj jeho potrhlý braček. Na potrebné vyváženie demencie v podobe dvoch dám pokojne stačili Kendrick/Plaza, a ja som mal počas filmu ozaj pár úškrnov a výbuchov smiechu. Presne toto som od filmu očakával. Nebudem tu vypisovať nič o hĺbke filmu, deji, prehrávaní takmer celého castingu, klišé a podobne, na to sú tu iní "analytici". Ako som vravel, film som si pustil za účelom vypnúť a zabaviť sa, a to film splnil. 3a pol*** a 61,013%(30.9.2016)

Nebylo to tak trapné a nechutné, jak většinou komediální filmy se Zacem Efronem bývají, takže mě to překvapilo. Navíc jsem se u toho i nasmála, místy mi to přišlo hezké a dojemné. Moc se mi líbila postava, kterou si zahrála Anna Kendrick svým způsobem byla asi nejnormálnější. Pár scén bych pozměnila, pár vyškrtla úplně, ale jinak se na to koukat dalo.(20.11.2016)

• - Výroba a autorizovaná distribuce filmu podpořila více než 13 000 tisíc pracovních míst. (BMW12)

• - Herec Adam Devine (Mike Stangle) dostal otravu z jídla během natáčení. (kellne)

• - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)