Mike i Dave sháněj holku

• Česko Mike i Dave shánějí holku (více)
Trailer 1

Jste srdečně zváni na komediální událost roku! Mike (Adam Devine) a Dave (Zac Efron) jsou bratři, proslulí pařmeni, kteří svými výstřelky dokáží zkazit každou oslavu. Teď se ale na Havaji chystá svatba jejich sestry a bratrům je důrazně doporučeno, aby dorazili se "slušným" doprovodem. Přes dobré úmysly, které jejich hledání provázely, se ale oba ocitají ve spárech dvojice nezvladatelných šílených dívek (Anna Kendrick, Aubrey Plaza). Film Mike a Dave shánějí holku, který vznikl na motivy skutečných událostí, nabízí dokonalou směs nestydatého humoru a úžasné zábavy! (Bontonfilm)

Trailer 1

Viktooorka

Kdyby Mike nebyl tak otravný maník (nebo to bylo jen hercem?), tak dám i vyšší hodnocení a nikdy jsem nevěřila, že by film mohl zachraňovat "výkon" Efrona. Svět se zbláznil. Novodobé komedie už nejsou nic pro mě, mám radši inteligentnější humor, ale našlo se tu pár momentů, kdy jsem se od srdce zasmála.. A napadá mě, jestli bych neměla změnit maséra? ()

EvilPhoEniX

Tak už né Rogenovky, ale Efronovky?? Poslední dobou je Efron velmi často na scéně, ale má čuch na dobré komedie, tudiž mě baví. Aubrey Plaza je správná kobra, která dodává filmu vzrůšo, Anna Kendrick byť je roztomilá její chování a hlas mi místy lezl na nervy,ale nejhorší snad byla Sugar Lyn Beard, která mluvila jak Mimoň. Pokud opomenu příšerné ženské chování, tak jsem se mile pobavil, vrcholem je scéna s masážemi ( No penetration only vibration :D). Fajn jednohubka na odpoledne. 70% ()

Malarkey

Když je ve filmu nějaká dvojice, tak většinou nemám problém přijmout skutečnost, že oba jsou na plátně tak nějak rovnoměrně. Tady je to ale snad poprvý, kdy jsem se setkal s tím, že by jedna postava brutálně zazdila tu druhou. Působilo to totiž tak, že Adam DeVine je v příběhu pořád a Zac Efron takřka vůbec. Ne, že by to pro celkový příběh mělo nějaký význam, ale přišlo mi to poměrně zvláštní. Kór když se příběh netočí jenom kolem jednoho, ale právě, ještě k tomu záměrně, kolem bratrů. Komediálně jsem byl ale naprosto spokojen. Poctivá americká komediální tří hvězda, kde mě nejvíce ze všech potěšila Anna Kendrick, která hraje to svoje a opět to hraje tak naprosto božsky, že jí nemůžete nemít neradi. ()

Fr

,,CHCEME, ABYSTE SI PŘIVEDLI NA SVATBU PARTNERKY. SLUŠNÉ, SERIÓZNÍ, CHYTRÉ HOLKY, CO VÁS UDRŽÍ NA UZDĚ!“… /// Kreténská zápletka, která nakonec nemá debilní formu. Základem je bejt ujetej – mezích sexulních norem (a vyhnout se kreténismu a obludnostem). Místama je to taková holčíčí „Pařba na Havaji“ a přestože se nepaří nijak neobvykle, je to vlastně prdel. Čekal jsem jen (další) Efronovu exhibici, ale nakonec se z toho vyklubala normální komedie, po který někteří smáznou svý svatební video, páč je nudný… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti (Inspirováno příběhem Mikea a Davea Stangleových). 2.) Zjistím, na co dát bacha při rychlým shánění holky. 3.) Thx za titule „westside“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

T2

Rozpočet $33miliónovTržby USA $46,009,673Tržby Celosvetovo $77,043,947Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,239,831Tržby za predaj DVD v USA $3,528,289║ na jedno kopyto tieto komédie ako že komédie /20%/ ()

• Ve filmu se objeví scéna se striptýzem poté, co si obě hrdinky v podání Anny Kendrick a Aubrey Plazy vezmou tabletu extázi. Zatímco Plaza neměla se striptýzem problém, Anna Kendrick si přizvala zástup. Zadek v uvedené scéně tedy patří úplně jiné ženě. (Duoscop)
  • Herec Adam Devine (Mike Stangle) dostal otravu z jídla během natáčení. (kellne)
  • Výroba a autorizovaná distribuce filmu podpořila více než 13 000 pracovních míst. (BMW12)