Mike i Dave sháněj holku

• Irsko

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2016, 98 min

Počítej s tím, že pojedeme dlouho do noci - nech ho v poklopci. Jednou jsem si šlehnul a podepsal smlouvu s T-mobilem. Musím uznat, že jsou zde chvíle, kdy se člověk slušně baví. Za zmínku stojí sexuální lekce na masáži, vypuštění všech koní z ohrady a několik dalších úsměvných chvil. Na druhou stranu velmi trapně vyzněla srážka kola od čtyřkolky s obličejem nevěsty. Možná se mi to zdálo, ale chvíli mi přišlo, že má obličej po nehodě totálně pomlácený a někdy naopak bez jediného škrábnutí. Úchvatná není ani zachraňovací scéna, bez které by se ale dva povedení synáčkové jen těžko seznámili s tak roztomilými holkami. Ovšem největší perlou (myšleno negativně) je zcela určitě hlasový projev jednoho ze synů (Zac Efron to není). Tak uřvaný hlas jsem už hodně dlouho neslyšel a doufám, že už dlouho zase neuslyším. Dobrá rada na závěr. Pokud si chcete tento snímek vychutnat a pobavit se u něj maximálním možným způsobem, neváhejte a vezměte si nějakou tu pilulku nebo alespoň panáka něčeho ostřejšího.(13.11.2016)

Moc velký fanda přemrštěných komedii nejsem. Právě proto jsem mel z tohoto snímku strach. Postupem casu a průběhu filmu, jsem byl, ale čím dal víc a víc překvapeny. Dej plynul sice velmi rychle doprovázen velmi trefnými vtípky, které většinou nebyli přehnané ani trapné. Herecké obsazeni bylo opravdu skvěle, jen škoda některých hercu ze se nemohli ještě o stupínek vice rozvázat. I presto to byla pro mě neskutečně vtipná podívaná a jedna z nejlepších komedii kterou jsem mohl v poslední době zkouknout.(21.7.2016)

Proste tohle můžu na plné čáře neskutečna parádní komedie kde se člověk ani na chvíli nenudí s Adama sem chcípal smíchy na plné čáře neskutečně sem z něho nemohl, Zac mně překvapuje víc a víc výborný herec Anna je zvláštní bláznivá holka ale dobrá herečka. Výborná podivaná. neskutečně výborné scény od začátku po masáže po bobra po vše.(28.9.2016)

Mohla to být slušná současná dirty verze divadelních komedií z devatenáctého století, na které do divadla chodí slušní malomestaci a říkají tomu umění, jenže to by tomu tvůrci museli věnovat více času, než přivést herce do jistého havajskeho hotelového komplexu (jeho název uvidíte snad každých pět minut) a nechat je improvizovat. A protože ústřední čtyřka jsou skvělí herci a komici, tak když jim to vyjde, stojí to za ty prachy za lístek. Když si Tatiana a Mike přiznávají, že jsou totální autsajdři, je to nádherně bergmanovské. Problém je, že takhle to vyjde jen párkrát za celý film.(7.7.2016)

• Vikyy98

Tohle asi měla být komedie, jenže já se nesmál. Příběh můžete předvídat jak Jolana - typická story o tom jak se pár šílených lidí zamiluje, pohádá a usmíří. Připravte se na další kýčovitý happy end. Já vím, že takový film nemá být o příběhu, ale on nefunguje ani humor. Jedná se o hromadu trapných gagů, nesympatických postav a vyloženě trapných scén. Já se spíš za postavy styděl, než abych se jim smál. Taková Anna Kendrick měla nejspíš figurovat jako ufňukaná kráva (xicht na to má), ale častokrát se chovala až moc sebejistě. Dělala s rukama nějaké debilně kreténský posunky hodné raperů a to jsem jí fakt nežral. Tahle postava byla ztvárněna špatně. Adam DeVine je zase prasečí držka od pohledu nesympaťak. Choval se jak debil a já jsem několikrát facepalmoval, takže nebyl žádnej důvod mu fandit. Kupodivu mi nevadil Zac Efron, ale že bych ho měl rád? Ne, určitě ne. Takový film přijde vtipný jen lidem s hodně primitivním smyslem pro humor.(8.1.2017)

• - Herec Adam Devine (Mike Stangledostal) otravu z jídla během natáčení. (kellne)

• - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)

• - Ve scéně kdy se Alice (Anna Kendrick) vrhne na Dava (Zac Efron) na stole, jde vidět v jednom záběru, že má na nohou žabky, i když předtím žádné boty neměla. (moznazitra)