Mike i Dave sháněj holku

• Austrálie

• Kanada

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

Aj keď to bola v podstate klasická šablóna typickej americkej komédie, tak som sa celkom bavil. Samozrejme, nie na všetkom, ale pri porovnaní s inými súčasným US komédiami to bolo isto lepšie. Do veľkej miery aj vďaka skvelej hereckej "štvorke" v hlavných rolách, menovite Anna Kendrick, Aubrey Plaza, Zac Efron a Adam DeVine. Už samotný základ filmu bol nadpriemerný, a aj keď to pôsobilo v podstate schematicky, tak tie dejové zvraty, dobré scény, a trefné hlášky to povýšili na nadpriemer. Aj keď škoda zopár perverzností, ktoré to opäť potiahli dole - akoby to bez toho v USA ani nešlo :/(11.10.2016)

• Vikyy98

Tohle asi měla být komedie, jenže já se nesmál. Příběh můžete předvídat jak Jolana - typická story o tom jak se pár šílených lidí zamiluje, pohádá a usmíří. Připravte se na další kýčovitý happy end. Já vím, že takový film nemá být o příběhu, ale on nefunguje ani humor. Jedná se o hromadu trapných gagů, nesympatických postav a vyloženě trapných scén. Já se spíš za postavy styděl, než abych se jim smál. Taková Anna Kendrick měla nejspíš figurovat jako ufňukaná kráva (xicht na to má), ale častokrát se chovala až moc sebejistě. Dělala s rukama nějaké debilně kreténský posunky hodné raperů a to jsem jí fakt nežral. Tahle postava byla ztvárněna špatně. Adam DeVine je zase prasečí držka od pohledu nesympaťak. Choval se jak debil a já jsem několikrát facepalmoval, takže nebyl žádnej důvod mu fandit. Kupodivu mi nevadil Zac Efron, ale že bych ho měl rád? Ne, určitě ne. Takový film přijde vtipný jen lidem s hodně primitivním smyslem pro humor.(8.1.2017)

Další skvělá komedie, u které sice člověk nemůže čekat inteligentní příběh, ale skvělé vtipné scény tam jsou skoro pořád. Efron tam sedl, ale Devine se pro tu roli asi přímo narodil, protože některé jeho komické výrazy, rozhovory a akce byly prostě naprosto dokonalé. Kendrick jako úplně blbá, vymaštěná holka tam taky dost sedla a já jsem se u toho prostě bavil. Příběh byl okej, jeden menší rozvrat na konci tam byl, a komediální happyend taky. Scéna s masérem je jedna z nejvtipnějších scén, co jsem kdy v komedii viděl:D(24.2.2019)

,,CHCEME, ABYSTE SI PŘIVEDLI NA SVATBU PARTNERKY. SLUŠNÉ, SERIÓZNÍ, CHYTRÉ HOLKY, CO VÁS UDRŽÍ NA UZDĚ!“… /// Kreténská zápletka, která nakonec nemá debilní formu. Základem je bejt ujetej – mezích sexulních norem (a vyhnout se kreténismu a obludnostem). Místama je to taková holčíčí „Pařba na Havaji“ a přestože se nepaří nijak neobvykle, je to vlastně prdel. Čekal jsem jen (další) Efronovu exhibici, ale nakonec se z toho vyklubala normální komedie, po který někteří smáznou svý svatební video, páč je nudný… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti (Inspirováno příběhem Mikea a Davea Stangleových). 2.) Zjistím, na co dát bacha při rychlým shánění holky. 3.) Thx za titule „westside“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(9.12.2016)

Proste tohle můžu na plné čáře neskutečna parádní komedie kde se člověk ani na chvíli nenudí s Adama sem chcípal smíchy na plné čáře neskutečně sem z něho nemohl, Zac mně překvapuje víc a víc výborný herec Anna je zvláštní bláznivá holka ale dobrá herečka. Výborná podivaná. neskutečně výborné scény od začátku po masáže po bobra po vše.(28.9.2016)

• - Ve filmu se objeví scéna se striptýzem poté, co si obě hrdinky v podání Anny Kendrick a Aubrey Plazy vezmou tabletu extázi. Zatímco Plaza neměla se striptýzem problém, Anna Kendrick si přizvala zástup. Zadek v uvedené scéně tedy patří úplně jiné ženě. [Zdroj: Kinobox.cz] (Bioscop)

• - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)

• - Výroba a autorizovaná distribuce filmu podpořila více než 13 000 pracovních míst. (BMW12)