Mike i Dave sháněj holku

• Irsko

• Nový Zéland

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

Priemerná komédia, ktorú v mojich očiach zhadzuje hlavne mužská časť obsadenia. Efron ani DeVine nie sú zrovna moji favoriti, ale chápem, že na podobný štýl filmu sú asi fajn. Úloha nepasovala ani Anne Kendrick, ktorá má určite aj na charakternejšie role. Zato Aubrey Plaza je sexi mrcha, ktorá sa tu opäť našla. Humor hrubšieho zrna a pubertálneho razenia, ale vo vhodnej nálade sa človek celkom pobaví... 60%(7.11.2016)

Tak už né Rogenovky, ale Efronovky?? Poslední dobou je Efron velmi často na scéně, ale má čuch na dobré komedie, tudiž mě baví. Aubrey Plaza je správná kobra, která dodává filmu vzrůšo, Anna Kendrick byť je roztomilá její chování a hlas mi místy lezl na nervy,ale nejhorší snad byla Sugar Lyn Beard, která mluvila jak Mimoň. Pokud opomenu příšerné ženské chování, tak jsem se mile pobavil, vrcholem je scéna s masážemi ( No penetration only vibration :D). Fajn jednohubka na odpoledne. 70%(28.9.2016)

Blbá, ale místy dost vtipná komedie. Nestaví na příběhu, nýbrž na sledu všemožných přisprostlých gagů, které někdy nefungují, ale povětšinou spíše ano. Nutno ovšem dodat, že vystřižené scény jsou ještě o třídu vejš. Některé nepoužité improvizace nemají chybu. "Oh. Fox don't like that joke?"(12.10.2016)

Není to dlouho co jsem koukal na Děda je lotr opět se Zacem,jen místo De Nira se vyměnil parťák a to DeVine,který sekundoval skvěle,ba co víc i prohazoval hlášky elektrizující k slzám.Awesome.Tenhle typ komedií můžu,ačkoliv jsou stále stejný,tak možná právě proto,že se vždycky skvěle zabavím u tohoto pro někoho možná ne tak zářným humorem.Nejlepší scéna byla rozhodně v sauně u pana maséra a jeho praktik.Skvěle doplňující duo,které doplnilo dvojice holek,kde byla lepší určitě Anna,která svoje momenty měla určitě taky.Škoda jen,že konec už trochu nudil a vyčpěl,co se týče závěrečnýho happy endu,který samozřejmě musel přijít.(28.9.2016)

Malo to neskutočný potenciál. Ale kto by ho rozvíjal na vydarenú letnú komédiu, keď v dnešnej dobe stačí tak málo, aby sa divácka obec rozosmiala. Takže z toho vyšla nemorálna, hrubá slapstickovka, kde sa humor drží na nižších polohách kvality a kde celú situáciu zachraňuje záverečná svadba a niekoľko dobrých hlášok.(16.11.2016)

• - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)

• - Herec Adam Devine (Mike Stangle) dostal otravu z jídla během natáčení. (kellne)

• - Ve scéně kdy se Alice (Anna Kendrick) vrhne na Dava (Zac Efron) na stole, jde vidět v jednom záběru, že má na nohou žabky, i když předtím žádné boty neměla. (moznazitra)