Mike i Dave sháněj holku

• Irsko

• Nový Zéland

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

Nebylo to tak trapné a nechutné, jak většinou komediální filmy se Zacem Efronem bývají, takže mě to překvapilo. Navíc jsem se u toho i nasmála, místy mi to přišlo hezké a dojemné. Moc se mi líbila postava, kterou si zahrála Anna Kendrick svým způsobem byla asi nejnormálnější. Pár scén bych pozměnila, pár vyškrtla úplně, ale jinak se na to koukat dalo.(20.11.2016)

Upřímně myslel jsem, že to bude teda zábavnější nebo spíš mě tenhle humor asi moc nesedí takže pochopím že většině se to bude asi líbit, ale já se bavil/zasmál tak možná u 5ti scén z celého filmu jinak mě to přišlo celkem nudný vyprávění a to Efrona mám celkem rád v komediích to samý můžu říct o Anne Kendrick. Takže pro mě spíš takový průměr, ale na druhou stranu každý máme jiný vkus humoru :)(9.7.2016)

Proste tohle můžu na plné čáře neskutečna parádní komedie kde se člověk ani na chvíli nenudí s Adama sem chcípal smíchy na plné čáře neskutečně sem z něho nemohl, Zac mně překvapuje víc a víc výborný herec Anna je zvláštní bláznivá holka ale dobrá herečka. Výborná podivaná. neskutečně výborné scény od začátku po masáže po bobra po vše.(28.9.2016)

Počítej s tím, že pojedeme dlouho do noci - nech ho v poklopci. Jednou jsem si šlehnul a podepsal smlouvu s T-mobilem. Musím uznat, že jsou zde chvíle, kdy se člověk slušně baví. Za zmínku stojí sexuální lekce na masáži, vypuštění všech koní z ohrady a několik dalších úsměvných chvil. Na druhou stranu velmi trapně vyzněla srážka kola od čtyřkolky s obličejem nevěsty. Možná se mi to zdálo, ale chvíli mi přišlo, že má obličej po nehodě totálně pomlácený a někdy naopak bez jediného škrábnutí. Úchvatná není ani zachraňovací scéna, bez které by se ale dva povedení synáčkové jen těžko seznámili s tak roztomilými holkami. Ovšem největší perlou (myšleno negativně) je zcela určitě hlasový projev jednoho ze synů (Zac Efron to není). Tak uřvaný hlas jsem už hodně dlouho neslyšel a doufám, že už dlouho zase neuslyším. Dobrá rada na závěr. Pokud si chcete tento snímek vychutnat a pobavit se u něj maximálním možným způsobem, neváhejte a vezměte si nějakou tu pilulku nebo alespoň panáka něčeho ostřejšího.(13.11.2016)

Malo to neskutočný potenciál. Ale kto by ho rozvíjal na vydarenú letnú komédiu, keď v dnešnej dobe stačí tak málo, aby sa divácka obec rozosmiala. Takže z toho vyšla nemorálna, hrubá slapstickovka, kde sa humor drží na nižších polohách kvality a kde celú situáciu zachraňuje záverečná svadba a niekoľko dobrých hlášok.(16.11.2016)

• - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)

• - Herec Adam Devine (Mike Stangle) dostal otravu z jídla během natáčení. (kellne)

• - Ve scéně kdy se Alice (Anna Kendrick) vrhne na Dava (Zac Efron) na stole, jde vidět v jednom záběru, že má na nohou žabky, i když předtím žádné boty neměla. (moznazitra)