Mike i Dave sháněj holku

• Nový Zéland

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

• ScarPoul

V zásade je to vo svojej dementnosti okej. Dokonca som zvažoval aj tretiu hviezdu. Aubrey Plaza ma niečim strašne berie. Ale v zásade je to taký ten teen film, kde je hodnotovosť a dobrý vkus takmer stratený v nánosoch dementného a ukecaného fekálneho humoru. Kedysi som takéto veci mal rád. Teraz si už k nim nedokážem nájsť cestu. Ale masér v podaní Kumaila Nanjianiho je perfektný.(17.9.2017)

Moc velký fanda přemrštěných komedii nejsem. Právě proto jsem mel z tohoto snímku strach. Postupem casu a průběhu filmu, jsem byl, ale čím dal víc a víc překvapeny. Dej plynul sice velmi rychle doprovázen velmi trefnými vtípky, které většinou nebyli přehnané ani trapné. Herecké obsazeni bylo opravdu skvěle, jen škoda některých hercu ze se nemohli ještě o stupínek vice rozvázat. I presto to byla pro mě neskutečně vtipná podívaná a jedna z nejlepších komedii kterou jsem mohl v poslední době zkouknout.(21.7.2016)

Malo to neskutočný potenciál. Ale kto by ho rozvíjal na vydarenú letnú komédiu, keď v dnešnej dobe stačí tak málo, aby sa divácka obec rozosmiala. Takže z toho vyšla nemorálna, hrubá slapstickovka, kde sa humor drží na nižších polohách kvality a kde celú situáciu zachraňuje záverečná svadba a niekoľko dobrých hlášok.(16.11.2016)

Tak už né Rogenovky, ale Efronovky?? Poslední dobou je Efron velmi často na scéně, ale má čuch na dobré komedie, tudiž mě baví. Aubrey Plaza je správná kobra, která dodává filmu vzrůšo, Anna Kendrick byť je roztomilá její chování a hlas mi místy lezl na nervy,ale nejhorší snad byla Sugar Lyn Beard, která mluvila jak Mimoň. Pokud opomenu příšerné ženské chování, tak jsem se mile pobavil, vrcholem je scéna s masážemi ( No penetration only vibration :D). Fajn jednohubka na odpoledne. 70%(28.9.2016)

Průměrná jednoduchá komedie, která není zrovna vysoce intelektuální záležitostí a postupem času byla i čím dál víc zvrhlá. Kupodivu mi to ale ani tak nevadilo, protože několik momentů bylo fakt legračních, kdy jsem vyprskla smíchy. Především si ještě dlouho budu pamatovat masáž :D Kendrick je šikovná, stejně tak Zac Efron, ti ostatní dva z hlavní čtyřky mě až tak nezaujali, byli tou méně sympatickou hereckou částí filmu, nevěsta byla taky fajn, jak sestra Anny Kendrick, správný živý diblík.(3.3.2017)

• - Herec Adam Devine (Mike Stangledostal) otravu z jídla během natáčení. (kellne)

• - Ve scéně kdy se Alice (Anna Kendrick) vrhne na Dava (Zac Efron) na stole, jde vidět v jednom záběru, že má na nohou žabky, i když předtím žádné boty neměla. (moznazitra)

• - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)