Mike i Dave sháněj holku

• Kanada

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

• TommyDiamond

Mike a Dave jsou dva trapný hovnomrdi, kteří si nedokáží najít dvě reprezentativní holky s podobným iq, které by je provedli americkou svatbou zazobanců. A tak si ty hloupé ale vychc..... holky musí malou lstí najít je.... Pro mě byl film příběhově ohranou záležitost bez kapky normálního humoru, který by pobavil. Film zdobí pouze trapnost, přehnaná afektovanost a hloupost naší čtveřice. Za mě to bude jedna hvězda(3.11.2016)

Upřímně myslel jsem, že to bude teda zábavnější nebo spíš mě tenhle humor asi moc nesedí takže pochopím, že většině se to bude asi líbit, ale já se bavil/zasmál tak možná u 5ti scén z celého filmu jinak mě to přišlo celkem nudný a to Efrona mám celkem rád v komediích to samý můžu říct o Anne Kendrick. Takže pro mě spíš takový průměr, ale na druhou stranu každý máme jiný vkus humoru.(9.7.2016)

Malo to neskutočný potenciál. Ale kto by ho rozvíjal na vydarenú letnú komédiu, keď v dnešnej dobe stačí tak málo, aby sa divácka obec rozosmiala. Takže z toho vyšla nemorálna, hrubá slapstickovka, kde sa humor drží na nižších polohách kvality a kde celú situáciu zachraňuje záverečná svadba a niekoľko dobrých hlášok.(16.11.2016)

Tak už né Rogenovky, ale Efronovky?? Poslední dobou je Efron velmi často na scéně, ale má čuch na dobré komedie, tudiž mě baví. Aubrey Plaza je správná kobra, která dodává filmu vzrůšo, Anna Kendrick byť je roztomilá její chování a hlas mi místy lezl na nervy,ale nejhorší snad byla Sugar Lyn Beard, která mluvila jak Mimoň. Pokud opomenu příšerné ženské chování, tak jsem se mile pobavil, vrcholem je scéna s masážemi ( No penetration only vibration :D). Fajn jednohubka na odpoledne. 70%(28.9.2016)

• TheDon

Zeky vyměnil Rožéna za Dývajna a funguje to zhruba stejně, ať je jeho parťákem kdokoliv. Vůbec. Pokaždé se těším, že by se mi mohl pozvednout v nuceném úsměvu aspoň koutek huby, ale spíš mi ty koutky směřujou dolů, protože přemejšlím o tom, proč se takhle dobrovolně sebemrskám a nepustím si něco, u čeho bych se aspoň nenudil. Příště si vypíchnu oči u Ohnivýho kuřete, nebo nějaké podobné produkce pro široké (rozumněj idiotické) masy. Brutálně nesympatickej mimózní kást, o něco víc nesympatická pičoidní Kendrick a totálně trubkoidní Dývajn. No cement kurva. 30% P.s.: prvních deset minut je bezva...zbytek spektáklu je děs běs....(6.11.2016)

• - Scéna ATV skoku a svatební obřad byly natočeny na farmě Kualoa na Oahu. ATV scéna byla natočena ve stejném údolí jako Jurský park (1993) a Jurský svět (2015). (Stoka)

• - Natáčení probíhalo v Honolulu a Oahu na Havaji. (Stoka)

• - T.J. Millerovi byla nabídnuta role v filmu, ten ale dal přednost filmu Deadpool (2016). (Stoka)