Mike i Dave sháněj holku

• Nový Zéland

• Kanada

Dobrodružný / Romantický / Komedie

USA, 2016, 98 min

Podobných komédií sa v súčasností točí na mraky, ale napriek tomu sa pri podobnom žánri vždy slušne zasmejem a vôbec to nemusí byť inteligentný humor, aspoň pri tom človek trošku vypne. Takže svoj účel táto komédia úplne v pohodičke splnila. A ústredná štvorica vcelku vydarená. Na oddych vrelo odporúčam. 60 %(5.12.2017)

Totálne primitívna komédia, no nemôžem si pomôcť, pri pár scénkach som sa celkom slušne pobavil. Možno to je aj tým, že tu prvé husle nehral iba Zac Efron. Zabávali aj baby a ten druhý maník. Na odreagovanie a relax, kedy človek beží iba na autopilota, je to ako stvorené. Lepší priemer. 65/100(18.3.2018)

• Vikyy98

Tohle asi měla být komedie, jenže já se nesmál. Příběh můžete předvídat jak Jolana - typická story o tom jak se pár šílených lidí zamiluje, pohádá a usmíří. Připravte se na další kýčovitý happy end. Já vím, že takový film nemá být o příběhu, ale on nefunguje ani humor. Jedná se o hromadu trapných gagů, nesympatických postav a vyloženě trapných scén. Já se spíš za postavy styděl, než abych se jim smál. Taková Anna Kendrick měla nejspíš figurovat jako ufňukaná kráva (xicht na to má), ale častokrát se chovala až moc sebejistě. Dělala s rukama nějaké debilně kreténský posunky hodné raperů a to jsem jí fakt nežral. Tahle postava byla ztvárněna špatně. Adam DeVine je zase prasečí držka od pohledu nesympaťak. Choval se jak debil a já jsem několikrát facepalmoval, takže nebyl žádnej důvod mu fandit. Kupodivu mi nevadil Zac Efron, ale že bych ho měl rád? Ne, určitě ne. Takový film přijde vtipný jen lidem s hodně primitivním smyslem pro humor.(8.1.2017)

Tak už né Rogenovky, ale Efronovky?? Poslední dobou je Efron velmi často na scéně, ale má čuch na dobré komedie, tudiž mě baví. Aubrey Plaza je správná kobra, která dodává filmu vzrůšo, Anna Kendrick byť je roztomilá její chování a hlas mi místy lezl na nervy,ale nejhorší snad byla Sugar Lyn Beard, která mluvila jak Mimoň. Pokud opomenu příšerné ženské chování, tak jsem se mile pobavil, vrcholem je scéna s masážemi ( No penetration only vibration :D). Fajn jednohubka na odpoledne. 70%(28.9.2016)

Zac Efron je poslední dobou snad všude. Pravdou díž, že do své rekonvalescence filmové kariéry dal vše a teď sklízí ovoce. A lidi na to slyší, což je důkazem u této jednoduché komedie, která okouzluje krásou pompézních zelených havajských lokací, kde všechno šlape jak má a je to svižnější než všechny Zackovy loňské kousky. V konkurenci s žánrovými klasikami to neobstojí, ale jako jednohubka fungují Mike a Dave parádně...7/10(27.9.2016)

• - Natáčení probíhalo v Honolulu a Oahu na Havaji. (Stoka)

• - Když Mike (Adam Devine) nakreslí do písku čáru, tak jde za ním žena v bikinách, jenže při prostřihu z druhé strany po ni není ani vidu a přitom neměla dost času odejít nikam jinam. (Patrik256)

• - Ve scéně kdy se Alice (Anna Kendrick) vrhne na Dava (Zac Efron) na stole, jde vidět v jednom záběru, že má na nohou žabky, i když předtím žádné boty neměla. (moznazitra)