The New Colossus (S03E05) (epizoda)

Drama / Sci-Fi / Válečný

USA, 2018, 54 min

Pecka. Konecne sa jedna kapitolka uzavrela..i ked, s tym co uz vieme, to tak byt nemusi. ;) Smith opat excelentny. Jedna z najcharizmatickejsich dostojnych superov a zapornych postav, ktore som v poslednom case videl.(26.11.2018)

Docela příjemná změna po minulém dílu, tenhle byl nabitý dějem a nejenom jím. Docela jsem se bavil a trochu si i snad připomněl první sérii kde jsem toho objevoval docela dost. To později odeznělo. Ale teď cítím na půl svěží vítr a těším se, co bude dál.(9.2.2019)

Po velmi slabé epizodě se konečně něco pořádného děje a závěr tohoto dílu je jak z Hry o trůny :-). Prostě paráda a protřelý SSák Smith opět skvělý, takovou roli si Rufus Sewell musel vychutnat.(2.12.2018)

Předchozí díl mě překvapil nepříjemně, pátá epizoda mi ale náladu hodně zlepšila. Rufus Sewell dostal zase více prostoru a jasně ukázal, že je John Smith pro seriál nepostradatelnou postavou (alespoň u mě to tak je). Příběh se opět posunul zajímavým směrem a konečná řešení mě vyloženě potěšila.(12.1.2019)

Přesně jak jsem chtěl, zvrat přišel. A že byl pořádný. Takže jednoho zmrda by jsme měli, teď se ještě popasovat se zbytkem. Dosavadní nejlepší epizoda třetí série.(25.5.2019)