Epizoda 3 (S03E03) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

Česko, 2018, 1 h

Temno se nám stále nerozjasňuje, naopak přibývá otazníků. Naštěstí ubývá podezřelých. Útěk byl nehorázně zpackaný (od autorů). Těším se na další díl, ovšem s výhradou. Obávám se, aby pachatel nebyl "jen" pomatenec. Snad do sebe vše hezky zapadne.(17.9.2018)

Zatím nejslabší epizoda... a to možná ze všech sérií. Odtajňování toho, co už bylo jasné, téměř žádné nové zápletky, jen rozplétání toho, co už bylo nastíněno - ale nějak moc brzo...(17.9.2018)

• pop.z.pop

tak toto byla neskutečná fraška :) určitě jeden z nejdebilnějších útěků oběti co kdy byl natočen :)) budu si to muset pustit ještě jednou z archivu čt a pěkně si tu demenci vychutnat :))) P.S. Langmajer, Vlasáková a Nesvačilová nástup k logopedovi, zvukaře všechny vyhodit, Ondřeje Gregora nechat skládat už jenom slaďáky pro Gotta. Děkuji(17.9.2018)

Scenárista nám už ponúka jedného riadneho chlapa ako adepta na pacháteľa brutálnych vrážd, ale dá sa predpokladať, že to bude falošná stopa pre diváka, aj keď je asi jasné, čo majú s manželkou na rováši. Vyšetrovatelia nevedia ani to, čo my, a tak aspoň pátrajú po ľuďoch, ktorí v minulosti unikli nezvratnému osudu. Myslím, že do obsahu sa nejakým nedopatrením dostali aj udalosti štvrtej epizódy.(17.9.2018)

Velmidobře vystavěný díl. Autoři: Něco objasníme, něco zamotáme a ještě něco nového přidáme. Zvláštní pochvala pro pasáž útěku mladého Pánka z klece. Podařilo se všem (scénárista, režie, kamera a herec) ukázat jak takový nešťastník v okamžiku překonání první překážky začne zmatkovat a rychle se chytí do pasti. Celkový dojem po 3. dílech velmi dobrý, protože to není tak přeplácané a "akční" jako 2jka, a především vůbec není jasné několik zásadních faktů - Stolařovi jsou padouši nebo poctivci ?(21.9.2018)