Epizoda 3 (S03E03) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

Česko, 2018, 1 h

Velmidobře vystavěný díl. Autoři: Něco objasníme, něco zamotáme a ještě něco nového přidáme. Zvláštní pochvala pro pasáž útěku mladého Pánka z klece. Podařilo se všem (scénárista, režie, kamera a herec) ukázat jak takový nešťastník v okamžiku překonání první překážky začne zmatkovat a rychle se chytí do pasti. Celkový dojem po 3. dílech velmi dobrý, protože to není tak přeplácané a "akční" jako 2jka, a především vůbec není jasné několik zásadních faktů - Stolařovi jsou padouši nebo poctivci ?(21.9.2018)

Scenárista nám už ponúka jedného riadneho chlapa ako adepta na pacháteľa brutálnych vrážd, ale dá sa predpokladať, že to bude falošná stopa pre diváka, aj keď je asi jasné, čo majú s manželkou na rováši. Vyšetrovatelia nevedia ani to, čo my, a tak aspoň pátrajú po ľuďoch, ktorí v minulosti unikli nezvratnému osudu. Myslím, že do obsahu sa nejakým nedopatrením dostali aj udalosti štvrtej epizódy.(17.9.2018)

Je to opět drsné, opět tajemné, napínavé až do posledního okamžiku. V tomto díle zazněla opět další skvělá písnička skupiny Hozier.(27.9.2018)

Konečně se toho děje trochu víc, než dlouhé jízdy autem, nekonečné porady policistů o ničem a tak, dokonce zde máme napětí v podobě pokusu o útěk. Ale stejně mne to tedy ze židle nějak nezvedá, pořád si říkám, méně je někdy více, a tomuhle by možná tři, čtyři díly bohatě stačily, a byly by nadupané dějem a napětím. Takhle, než se přehoupneme k nějakému dalšímu "odhalení", uzívám se k smrti, jak furt někdo někde jen přechází a popochází či někam významně hledí.(25.9.2018)

• pop.z.pop

tak toto byla neskutečná fraška :) určitě jeden z nejdebilnějších útěků oběti co kdy byl natočen :)) budu si to muset pustit ještě jednou z archivu čt a pěkně si tu demenci vychutnat :))) P.S. Langmajer, Vlasáková a Nesvačilová nástup k logopedovi, zvukaře všechny vyhodit, Ondřeje Gregora nechat skládat už jenom slaďáky pro Gotta. Děkuji(17.9.2018)