Já jsem celou sérii sledovala bez dechu, těšila se a věřila, že všechno náležitě vygraduje a podrobně se vysvětlí, protože otázek visela ve vzduchu pořád spousta. Nemůžu říct, že bych byla závěrem vyloženě zklamaná, dokonce jsem předpokládala, že hlavním mozkem zločinů je Mertl a má nějakýho komplice na psychiatrii a přišlo mi to jako dobrej nápad. Ale co mi vadí je, že na samotný důkladný objasnění bylo hrozně málo času a prostoru. Dokonce jsem si přála, aby Mertla stihli vyprostit ze zvonu a on nám mohl všechno podrobně vyložit...jak se mu vlastně tak obrovská manipulace podařila...Jeho milenka lékařka byla tak nějak nevýrazná a jako zlatej hřeb posledního dílu mi nestačila...Co mi taky bylo divný, že na hrad ve finále vyrazili jen 2 policisté, že se tam jen tak procházeli jakoby nic, i když už bylo jistý, že se tam pohybuje sériovej vrah. Navíc ve vzduchu zůstalo pár otázek...v jednom z prvních dílů byl policista Jonáš v hospodě a hned na to byl střih na hrad, kde seděl v plášti...možná to mělo jen být jinak sestříháno, takto to bylo matoucí a působilo to, že má komplice (Mertl sám tam jistě neseděl..) Taky chyba s občankou Rosti (Petra) Jarolíma leckomu zamotala hlavu. Celkově mě ale Labyrint opět moc bavil, měl skvělou atmosféru a užila jsem si to. Jen od toho posledního dílu jsem čekala maličko víc..(16.10.2018)

Jak jsem se u prvního dílu bála, tak jsem se u posledního smála (třeba, když jsem si představila, jak Taclík vytahuje Čvančarovou se zlomenou nohou z propasti, to tam radši neukázali:). Pak mně přišlo divný, že chtějí odříznout chlápka od zvonu, a začnou od noh..a je toho víc. Mělo to dobře našlápnuto, ale v závěru už to bylo přitažené za vlasy..(16.10.2018)

Konečne super kriminalistické mozgy objavili hrad, ktorý je k brutálnym činom úplne najbližšie a má najviac súvislostí. Ako boli záverečné epizódy minulých sérií napínavé, tak bola táto z dvoch tretín takmer zbytočná a veľká záchrana bola skôr paródiou. Všetko príde až nakoniec, dá to zmysel a zbaví sa akejkoľvek mystérie. –––– Mluvil jste jako kazatel. ... Teda až na tu prdel.(15.10.2018)

Nejlepší ze 3 řad Labyrintu. Bavilo mě to moc. Skvělá zápletka, děj, postavy, prostředí. Nejvíc ovšem na mě zapůsobil David Švehlík svým vynikajícím výkonem - naprosto zastínil ostatní herce, divák mu věří každé slovo, každou emoci, lépe tato postava obsazena být nemohla. David Švehlík opět potvrdil, že je v dnešní době jedním z nejlepších a nejtalentovanějších českých herců.(16.10.2018)

v kápi na hřbitově, mohl Švehlík vidět -fantoma, jen představu nebo , že by doktor? Hlasy z pekla na mobilu? Taky nad tím koumu,ale ta smrt - nechat ho umlátit zvonem a zvukem, to bylo skvělé!!!! Vlasáková byla v seriálu jen proto,aby se jí na konci mohl Langoš chytit za ruku.....jednání Konrádových bylo zvláštní.... kdy bude LABYRINT IV ????(16.10.2018)