• Autogram
  ***

  Konečne super kriminalistické mozgy objavili hrad, ktorý je k brutálnym činom úplne najbližšie a má najviac súvislostí. Ako boli záverečné epizódy minulých sérií napínavé, tak bola táto z dvoch tretín takmer zbytočná a veľká záchrana bola skôr paródiou. Všetko príde až nakoniec, dá to zmysel a zbaví sa akejkoľvek mystérie. –––– Mluvil jste jako kazatel. ... Teda až na tu prdel.(15.10.2018)

 • angel7464
  *****

  Nejlepší ze 3 řad Labyrintu. Bavilo mě to moc. Skvělá zápletka, děj, postavy, prostředí. Nejvíc ovšem na mě zapůsobil David Švehlík svým vynikajícím výkonem - naprosto zastínil ostatní herce, divák mu věří každé slovo, každou emoci, lépe tato postava obsazena být nemohla. David Švehlík opět potvrdil, že je v dnešní době jedním z nejlepších a nejtalentovanějších českých herců.(16.10.2018)

 • Esgalnor

  Nehodnotím, ze série jsem viděl jen tenhle díl (po minulé sérii jsem rezignoval) a strašně jsem se bavil. Především celá část s člověkem přivázaným ke zvonu byla brilantní komedií! Vrah ho tam musel nějak vyzvednout a zároveň i nějak přivázat, načež zachránci začnou s odřezáváním u nohou, jen aby pak jako správní elitní policisté zaječeli "Padáme!" a nebohého padoucha tam nechali mlátit do stěn zvonu. Smál jsem se pořádně, tak snad to byl účel. :)))(18.10.2018)

 • regentor
  *

  Labyrint -3 nevybočil ze zavedených schémat.Režisér Strach se evidentně shlédl v jakési tajemnosti časů dávno zašlých s naší všední realitou, kterou se snaží propojit v mysteriozní thriller .Inu , řemeslně to špatná práce úplně není .Kamera se vesměs netřese , občas je hercům i rozumět co říkají a když to doplníte záběry z dronu na naší stále ještě krásnou zemi,potom v pohodě vznikne i Labyrint X a možná další....Od začátku bylo zadání producenta (ČT) jasné, natáhnout stopáž,tedy vysílací čas na maximum .Problém celé série tím byl zadán od začátku.Nelze se potom divit , že celé tohle dílo je z logického hlediska naprostým blábolemSnímek je sice fikcí ale měl by se držet reality naší současnosti. Pokud by policajti postupovali takto, nevyšetřili by ani ztrátu třídní knihy..Pochopení jednání některých postav je úžasným mozkovým výplachem.Pomatený policajt (Jonáš)se občas najde ,ovšem debilní šéf kriminálky(Donutil) už je na hraně reality.Třešinkou na pomyslném dortu scénaristické stupidity je uvědomělý mafián(Rímský).Pane Strachu, takto postavy opravdu nejednají ani v komiksech! Celá zápletka se snaží být tak, ale opravdu tak tajemná ,až to skončí fraškou s úspěšným soukromým očkem a vykládačkou karet.Nekomformní krimi , no budiž ale možná bychom si jako diváci zaloužili v závěru, místo oslavy policajtů i některá vysvětlení.Postava únosce kterou pronásleduje Jonáš u kostela byl kdo??? Asi nepodstatná tvůrčí fikce na kterou měl divák v rámci přestřelené stopáže urychleně zapomenout. Když jedou policajti ke Stolařovým tak je to kolona aut která nebere konce, při zadržení falešného novináře máme special komando aniž vědí o co jde ale když mají vraha na talíři tak je tam jenom Langmajer s Vlasákovou..aha,asi aby divák pochopil kdo je hlavní hrdina.V několika dílech jsme viděli, že Adam obrázky kreslil "živě" a to i v přítomnosti policajtů,závěrečný pokus o vysvětlení toho u výslechu Srncové je totální mystifikace pro diváky. Co tam dělal trouba fotbalista o kterém byl skoro celý díl a který v dalším průběhu děje neměl na vyůstění vůbec žádný vliv ,asi slepá cesta .No stane ..se. Rozebírat všechny "boty" v podstatě nemá smysl , poněvadž by to byla sysifovská práce. Poučen z předchozích Labyrintů jsem nečekal příliš a rovněž jsem téměř nic nedostal,takže zklámání to není.Mnohým zdejším ..uživatelům to jistojistě stačí a kdyby si náhodou pustili třeba "Sedm" tak se poserou a nebudou mít sílu , tenhle silně podprůměrný seriál dotlačit do červených čísel.Howgh(15.10.2018)

 • Martina_K
  ***

  Jak jsem se u prvního dílu bála, tak jsem se u posledního smála (třeba, když jsem si představila, jak Taclík vytahuje Čvančarovou se zlomenou nohou z propasti, to tam radši neukázali:). Pak mně přišlo divný, že chtějí odříznout chlápka od zvonu, a začnou od noh..a je toho víc. Mělo to dobře našlápnuto, ale v závěru už to bylo přitažené za vlasy..(16.10.2018)