Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Policisté mají podezření, že Adama kreslícího obrázky někdo záměrně ovlivňuje, aby policii zmátl. Remeš je v napětí, protože případ se čím dál víc komplikuje a otazníků ve vyšetřovacích verzích přibývá. Kromě toho je pátrání po Remešově kolegovi, se kterým strávil u policie celou kariéru, zatím bezvýsledné a žádná dobrá stopa či nová myšlenka nepřichází. Detektivům se ale podaří dořešit některé okolnosti života Stolařových (V. Kratina, V. Freimanová), i když tuší, že zřejmě neodhalili zdaleka všechno. Do již tak zapeklitého případu zasáhne díky náhodě soukromý detektiv Bartoš (M. Taclík), který už delší dobu pracuje na případu podvodnice vědmy Simony (J. Čvančarová). Oba dva se v jednu chvíli sejdou na hradě, který radost a štěstí rozhodně nepřináší… (Česká televize)

(více)

Recenze (20)

doubravkaa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já jsem celou sérii sledovala bez dechu, těšila se a věřila, že všechno náležitě vygraduje a podrobně se vysvětlí, protože otázek visela ve vzduchu pořád spousta. Nemůžu říct, že bych byla závěrem vyloženě zklamaná, dokonce jsem předpokládala, že hlavním mozkem zločinů je Mertl a má nějakýho komplice na psychiatrii a přišlo mi to jako dobrej nápad. Ale co mi vadí je, že na samotný důkladný objasnění bylo hrozně málo času a prostoru. Dokonce jsem si přála, aby Mertla stihli vyprostit ze zvonu a on nám mohl všechno podrobně vyložit...jak se mu vlastně tak obrovská manipulace podařila...Jeho milenka lékařka byla tak nějak nevýrazná a jako zlatej hřeb posledního dílu mi nestačila...Co mi taky bylo divný, že na hrad ve finále vyrazili jen 2 policisté, že se tam jen tak procházeli jakoby nic, i když už bylo jistý, že se tam pohybuje sériovej vrah. Navíc ve vzduchu zůstalo pár otázek...v jednom z prvních dílů byl policista Jonáš v hospodě a hned na to byl střih na hrad, kde seděl v plášti...možná to mělo jen být jinak sestříháno, takto to bylo matoucí a působilo to, že má komplice (Mertl sám tam jistě neseděl..) Taky chyba s občankou Rosti (Petra) Jarolíma leckomu zamotala hlavu. Celkově mě ale Labyrint opět moc bavil, měl skvělou atmosféru a užila jsem si to. Jen od toho posledního dílu jsem čekala maličko víc.. ()

angel7464 

všechny recenze uživatele

Nejlepší ze 3 řad Labyrintu. Bavilo mě to moc. Skvělá zápletka, děj, postavy, prostředí. Nejvíc ovšem na mě zapůsobil David Švehlík svým vynikajícím výkonem - naprosto zastínil ostatní herce, divák mu věří každé slovo, každou emoci, lépe tato postava obsazena být nemohla. David Švehlík opět potvrdil, že je v dnešní době jedním z nejlepších a nejtalentovanějších českých herců. ()

Reklama

Esgalnor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nehodnotím, ze série jsem viděl jen tenhle díl (po minulé sérii jsem rezignoval) a strašně jsem se bavil. Především celá část s člověkem přivázaným ke zvonu byla brilantní komedií! Vrah ho tam musel nějak vyzvednout a zároveň i nějak přivázat, načež zachránci začnou s odřezáváním u nohou, jen aby pak jako správní elitní policisté zaječeli "Padáme!" a nebohého padoucha tam nechali mlátit do stěn zvonu. Smál jsem se pořádně, tak snad to byl účel. :))) ()

Martina_K 

všechny recenze uživatele

Jak jsem se u prvního dílu bála, tak jsem se u posledního smála (třeba, když jsem si představila, jak Taclík vytahuje Čvančarovou se zlomenou nohou z propasti, to tam radši neukázali:). Pak mně přišlo divný, že chtějí odříznout chlápka od zvonu, a začnou od noh..a je toho víc. Mělo to dobře našlápnuto, ale v závěru už to bylo přitažené za vlasy.. ()

sharka.68 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

v kápi na hřbitově, mohl Švehlík vidět -fantoma, jen představu nebo , že by doktor? Hlasy z pekla na mobilu? Taky nad tím koumu,ale ta smrt - nechat ho umlátit zvonem a zvukem, to bylo skvělé!!!! Vlasáková byla v seriálu jen proto,aby se jí na konci mohl Langoš chytit za ruku.....jednání Konrádových bylo zvláštní.... kdy bude LABYRINT IV ???? ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama