Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policisté mají podezření, že Adama kreslícího obrázky někdo záměrně ovlivňuje, aby policii zmátl. Remeš je v napětí, protože případ se čím dál víc komplikuje a otazníků ve vyšetřovacích verzích přibývá. Kromě toho je pátrání po Remešově kolegovi, se kterým strávil u policie celou kariéru, zatím bezvýsledné a žádná dobrá stopa či nová myšlenka nepřichází. Detektivům se ale podaří dořešit některé okolnosti života Stolařových (V. Kratina, V. Freimanová), i když tuší, že zřejmě neodhalili zdaleka všechno. Do již tak zapeklitého případu zasáhne díky náhodě soukromý detektiv Bartoš (M. Taclík), který už delší dobu pracuje na případu podvodnice vědmy Simony (J. Čvančarová). Oba dva se v jednu chvíli sejdou na hradě, který radost a štěstí rozhodně nepřináší… (Česká televize)

(více)

Recenze (19)

sharka.68 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

v kápi na hřbitově, mohl Švehlík vidět -fantoma, jen představu nebo , že by doktor? Hlasy z pekla na mobilu? Taky nad tím koumu,ale ta smrt - nechat ho umlátit zvonem a zvukem, to bylo skvělé!!!! Vlasáková byla v seriálu jen proto,aby se jí na konci mohl Langoš chytit za ruku.....jednání Konrádových bylo zvláštní.... kdy bude LABYRINT IV ???? ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když máte u závěrečného dílu plánovaně napínavého seriálu touhu některé scény přetáčet (třeba popoháníte mafiána s manželkou, aby už konečně z té zapadlé chaty vypadli a odjeli), je něco špatně. Nakonec se nám to sice celé pěkně vysvětlilo, ale stejně si neodpustím pár rýpanců. Např. kdo telefonoval policistovi v podání Švehlíka do auta ticho/hlasy z podzemí? Koho Švehlík viděl v kápi na hřbitově? Proč policisté v tomto dílu nejeli rovnou na hrad, ale nejprve akčně vtrhli k policistovi do bytu? Proč ho nesledovali přes GPS už předtím? Proč si neověřili SPZ podezřelého cizího auta zaparkovaného před hradem? To musel v té kápi, když jim nosil jídlo, fakt sám cestou odstraňovat všechny ty zábrany jako policisté? Mafián nosí konfekční oblečení a svetr? Atd., atd., zpětně by se těch podivností našlo daleko víc. Dokonce mám pocit, že jednu dobu měl být policista v kápi na hradě, ale současně byl dole ve vesnici. Asi schizofrenik. A popravdě mám pocit, že některé věštecké obrázky Adam tvořil přímo na zahradě před zraky pár lidí. Jinak postava Vlasákové zde byla zcela, ale fakt úplně zbytečná, a když v kostele sveřepě drží pistoli, vypadá to směšně. A také ta scéna se zvony - jo, trošičku, vzdáleně to odkazovalo na Hitchococka třeba na Muže, který věděl příliš mnoho, ale konečné provedení připomínalo spíše parodii. Ostatně jsem jednu chvíli doufal, že jde o skrytou parodii, ale na to se skutečně seriál bere v mnoha ohledech vážně. Není to ani pomrkávání. ()

Reklama

regentor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Labyrint -3 nevybočil ze zavedených schémat.Režisér Strach se evidentně shlédl v jakési tajemnosti časů dávno zašlých s naší všední realitou, kterou se snaží propojit v mysteriozní thriller .Inu , řemeslně to špatná práce úplně není .Kamera se vesměs netřese , občas je hercům i rozumět co říkají a když to doplníte záběry z dronu na naší stále ještě krásnou zemi,potom v pohodě vznikne i Labyrint X a možná další....Od začátku bylo zadání producenta (ČT) jasné, natáhnout stopáž,tedy vysílací čas na maximum .Problém celé série tím byl zadán od začátku.Nelze se potom divit , že celé tohle dílo je z logického hlediska naprostým blábolemSnímek je sice fikcí ale měl by se držet reality naší současnosti. Pokud by policajti postupovali takto, nevyšetřili by ani ztrátu třídní knihy..Pochopení jednání některých postav je úžasným mozkovým výplachem.Pomatený policajt (Jonáš)se občas najde ,ovšem debilní šéf kriminálky(Donutil) už je na hraně reality.Třešinkou na pomyslném dortu scénaristické stupidity je uvědomělý mafián(Rímský).Pane Strachu, takto postavy opravdu nejednají ani v komiksech! Celá zápletka se snaží být tak, ale opravdu tak tajemná ,až to skončí fraškou s úspěšným soukromým očkem a vykládačkou karet.Nekomformní krimi , no budiž ale možná bychom si jako diváci zaloužili v závěru, místo oslavy policajtů i některá vysvětlení.Postava únosce kterou pronásleduje Jonáš u kostela byl kdo??? Asi nepodstatná tvůrčí fikce na kterou měl divák v rámci přestřelené stopáže urychleně zapomenout. Když jedou policajti ke Stolařovým tak je to kolona aut která nebere konce, při zadržení falešného novináře máme special komando aniž vědí o co jde ale když mají vraha na talíři tak je tam jenom Langmajer s Vlasákovou..aha,asi aby divák pochopil kdo je hlavní hrdina.V několika dílech jsme viděli, že Adam obrázky kreslil "živě" a to i v přítomnosti policajtů,závěrečný pokus o vysvětlení toho u výslechu Srncové je totální mystifikace pro diváky. Co tam dělal trouba fotbalista o kterém byl skoro celý díl a který v dalším průběhu děje neměl na vyůstění vůbec žádný vliv ,asi slepá cesta .No stane ..se. Rozebírat všechny "boty" v podstatě nemá smysl , poněvadž by to byla sysifovská práce. Poučen z předchozích Labyrintů jsem nečekal příliš a rovněž jsem téměř nic nedostal,takže zklámání to není.Mnohým zdejším ..uživatelům to jistojistě stačí a kdyby si náhodou pustili třeba "Sedm" tak se poserou a nebudou mít sílu , tenhle silně podprůměrný seriál dotlačit do červených čísel.Howgh ()

Esgalnor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nehodnotím, ze série jsem viděl jen tenhle díl (po minulé sérii jsem rezignoval) a strašně jsem se bavil. Především celá část s člověkem přivázaným ke zvonu byla brilantní komedií! Vrah ho tam musel nějak vyzvednout a zároveň i nějak přivázat, načež zachránci začnou s odřezáváním u nohou, jen aby pak jako správní elitní policisté zaječeli "Padáme!" a nebohého padoucha tam nechali mlátit do stěn zvonu. Smál jsem se pořádně, tak snad to byl účel. :))) ()

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečne super kriminalistické mozgy objavili hrad, ktorý je k brutálnym činom úplne najbližšie a má najviac súvislostí. Ako boli záverečné epizódy minulých sérií napínavé, tak bola táto z dvoch tretín takmer zbytočná a veľká záchrana bola skôr paródiou. Všetko príde až nakoniec, dá to zmysel a zbaví sa akejkoľvek mystérie. –––– Mluvil jste jako kazatel. ... Teda až na tu prdel. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama