Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Petr se ocitá ve vazbě, v noci kdosi vyrabuje byt jeho rodičů a Evy. Policistka Stella na Petrovu žádost hledá v archivech kanceláře státního zastupitelství dokumenty k případu Národní důlní. Zjistí však, že složku někdo zničil. Rozhodne se proto vyhledat tehdejšího vyšetřovatele Bačáka. Ten Stellu varuje – jestli nedá od případu ruce pryč, stane se jeho obětí. Evu kontaktuje anomym a požaduje něco, co u ní Daniel nechal. Eva však netuší, o čem je řeč. Smyčka kolem hlavních postav se stahuje, všichni se ocitají v ohrožení. (HBO Europe)

(více)

Recenze (3)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Víte hovno. A já bych Vám doporučoval, aby to tak zůstalo." Tak já toho vím víc. Třeba vím, že když ve filmu nějaká postava řekne, že něco zjistila a že to sdělí později, tak už nic neřekne. Taky vím, že pokud se vyšetřovateli podaří zmizet z případu, ve kterém jde o život, tak se do něj po letech dobrovolně nevrátí. A co je nejhorší, tak mi bylo od začátku jasné, kde je TO, co gangsteři hledají i jediné možné přístupové heslo. Ne, nejsem nijak zvlášť bystrý. Tohle jenom není moc originální. Ale jednoho překvapení jsem se přece jen dočkal a to toho, že už nedojde na avizované rozšlápnutí piškotu pod rohožkou. Škoda. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No a je to tady, došlo na má slova, piškot se neosvědčil, přitom jsem už dvakrát upozorňoval na PRECLÍK!!! Ale mě prostě nikdo nebere vážně. Páté epizodě bych býval udělil pět hvězdiček, kdyby nebylo celé řady předvídatelných situací, které mi zbytečně kazily divácký zážitek. I přes tuto připomínku se stále jedná o velice solidní seriál, který mě baví a už se těším, jak se to celé vyvrbí. ()

Reklama

Galerie (5)

Reklama

Reklama