• Necrotongue

Proč? Já sa ptám, proč? Celou dobu tady seriál chválím a tvůrci závěr zavraždí tak brutálním způsobem, že by se měli obávat výjimečného trestu. Chtěl jsem toho spoustu napsat, ale nemůžu, protože by to vypadalo, že jsem opisoval od Jary.Cimrmana.jr, se kterým jsme byli u posledního dílu evidentně na jedné vlně. Snad bych jen dodal jak moc mě dojalo nádherné obrácení novinářky Marie i státní zástupkyně na pravou víru, to byl fakt maras.(28.4.2018)

• Jara.Cimrman.jr

"Jakou můžeš mít páku na lidi, který všechno maj?" Děti, to už víme. Jenže nevíme, že státní zástupkyně je schopna vyrazit do akce v neprůstřelné vestě, že investigativec bez krytí v klidu dráždí vraha nebo že milionáři nezavírají dveře, když páchají zločin. A když jsem se v závěru dozvěděl, že Daniel to takhle všechno naplánoval a hladký průběh akce neohrozila ani přibližně stovka překážek na cestě, tak jsem začal přemýšlet o příčetnosti tvůrců. Mě to totiž celkem bavilo, ale ten konec to zabil.(23.12.2016)

Mamon si udržel napětí od začátku až do konce. Poslední díl je pravým nefalšovaným akčňákem, za který se naši tvůrci rozhodně nemusí stydět. Taková velryba v malém českém rybníčku, sice dotovaná HBO, ale šplouchá českoou vodu. :o)(8.2.2016)