Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

 • Coleator
  *

  Chápu, že se nejedná o filmové ceny, kde logicky není o ukázky nouze, ale myslím si, že tenhle styl prezentace jednotlivých nominovaných opravdu nebyl příliš šťastný. Předtočené spoty dost tragické, Procházkův humor (jestli se tomu dá vůbec říkat humor) šel mimo mě... Zkrátka kromě světového rekordu v počtu přeřeků jste vůbec o nic nepřišli, pokud jste předávání neviděli...(28.3.2015)

 • Agatha
  ***

  Letos už to bylo s celkovým formátem opravdu na hraně, jestli to takhle půjde dál tak z toho udělají druhého Českého slavíka. Z toho půlku má na svědomí frajírek Procházka, ten by potřeboval akutně vyměnit. Drží se tam už podezřele dlouho a začíná pěkně machrovat, i když nevim proč, když komolí jedno jméno za druhým. Dřív mi nevadil, ale už loni to naznačovalo letošní pohromu. A navíc, z dcery zesnulého udělat vdovu, to už je pořádný trapas...(28.3.2015)

 • lubospoti
  **

  Té důstojnosti je tam tolik, že je to až nedůstojné divadelním cenám..(28.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace