One Punch Man

• Japonsko ワンパンマン (více)
Japonsko, (2015–2024), 14 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

One (komiks), Júsuke Murata (komiks)

Aoi Júki, Júki Kadži, Kendžiró Cuda, Mamoru Mijano, Masaja Onosaka, Teššó Genda, Daisuke Namikawa, Júdži Ueda, Ken'iči Ogata, Mijuki Sawaširo, Šin'ičiró Miki (více)

Série(3) / Epizody(36)

Nejsilnější superhrdina na světě dokáže zabít kohokoli jednou ranou. Ale nemá žádného soupeře, takže bojuje s nudou a depresí. (Netflix)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (27)

Kaidžin no hóki (2019) (S02E06)

Saitama na zachode? Ok, je to zabavne, ale mohli by pritlacit na pilu. ()

S-kjú no hero (2019) (S02E07)

Turnaj se konecne dockal vyvrcholeni, to me bavilo. Ale vecny boj moster s ruznymi hrdiny uz zacina byt celkem nuda. ()

Cujoi jacu no teikó (2019) (S02E08)

Cely dil se odehrava na prazdnym stadionu? Ok. Saitama se zahadne zjevi az na uplnem konci? Not ok. ()

Saikjó no najami (2019) (S02E09)

Jsem jedin komu to prijde cim dal tim vic rozredene? ()

Seigi no hóimó (2019) (S02E10)

Kazdy dalsi dil me bavi mene a mene. "More of the same", nebo spis "less of the same". ()

Sorezore no kjódži (2019) (S02E11)

No konecne se tvurci vybicovali k nejakemu vykonu. Bavil me Grao, bavila me jeho backstory a bavily me i fighty. Jen skoda, ze je toto az jedenacty dil. ()

Deši no širinugui (2019) (S02E12)

Jediny zajimavy zaporak zmizel moc brzo a vubec se nevyresil. Misto toho jsme dostali nudnou stonozku a cliffhanger. Treti serii si uz nepustim. ()

Pokračování Venoma má název

Pokračování Venoma má název

22.04.2020

Dvojka Venoma od režiséra Andyho Serkise má oficiální název, snímek ponese titul Venom: Let There Be Carnage, což je jasný odkaz na hlavního záporáka Carnage, jehož ztvární Woody Harrelson. Hlavní… (více)