Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chvíli to vypadá, že na lyžařském zájezdu o zimních prázdninách bude Kuneš honit jen nápadníky své dcery Johany. Požár horské chaty plné dětí a nalezené tělo nevěrné učitelky ovšem připraví Kuneše o dovolenou... (Česká televize)

Recenze (30)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Školní výlety – potažmo lyžák – jo to byli zlaté časy. Chlastání (ne)povoleno, sem tam nějaký ten teen románek, ale vražda? Učitelka zemřela opravdu škaredým způsobem, Kuneš nemá oddech ani na dovolené a do toho všeho bláznivý žhář…Po dvou vážně slušných dílech přišel zase jeden z těch průměrných, přesto si myslím, že ani v tomto případě nejde o špatnou podívanou. Jen to chtělo více atmosférických scén (jako třeba ta se zapálením stodoly, u které ochranáři omdlévali)… ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hned, když jsem zase slyšel "skřípění zubů", tušil jsem něco nekalého. Fakt by mě zajímalo, jestli se producenti podívali, za co vysolili své peníze, protože jestli jsou s takovým výsledkem spokojeni, hrozí nám, že zaplatí i nějaký podobný projekt. Opět mě dostal náčelník, který už něco zažil, takže přesně ví, jak se bude vyvíjet případ žháře a nařídí vyšetřování budoucí vraždy. Příliš jsem nepochopil majora Kuneše, když si před průchodem plameny hodil na hlavu ručník, měl si ho, myslím, alespoň namočit... Obrovský herecký výkon předvedla Barbora Vágnerová, marně přemýšlím, proč ji obsadili, předpokládám, že se chtěla jen ukázat v televizi, takže nežádala honorář. Korunu všemu nasadil jako obvykle vrchní tušitel Kuneš, jeho věta: "Jedinej člověk, kterej tam ten klíč od pokoje Pechníkový mohl schovat, jste vy, Martino.", by se mohla tesat do kamene. ()

Reklama

Radko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na lyžiarskom zájazde si každý rád zajazdí. Nielen na lyžiach, ale aj jeden s druhým a druhý s treťou. Od vzájomného trenia slizníc potom nikdy nie je ďaleko k nenávisti. A nenávisť, ako je známe motivuje často k činu. Avšak môže to byť slepá stopa, pretože je tu ešte jeden pyroman. Takže ako to všetko bolo, dozviete sa, ak si pozriete tento zo série trochu vybočujúci. Vybočujúci, tak trocha stredoškolsko otcovsko výchovno/ vyšetrujúci rapeľ. ()

Marsik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ČT1 HD - Rapla sleduju s železnou pravidelností a na další díl se celý týden hodně těším. Avšak tenhle díl, kdyby mě minul, tak by se rozhodně nic nestalo. V dlouhodobé dějové linii ohledně Kuneše (osobní život nebo hlavní vyšetřování vraždy Hany W.) se totiž neposouváme ani trochu dále. Snad jen, že Kunešova ex se znovu vdala, ale to takový terno není. No a případ tohoto dílu byl sice zajímavý, ale s těmi studentíky mi to tolik nevonělo. Beru to tak, že tentokrát nám tvůrci dali prostor si vydechnout po předchozích dvou nadupaných dílech, odvedli na chvíli naši pozornost od hlavního dění a v dalších dílech to opět bude ta stará dobrá jízda, kde se doufám vrátí na scénu i Honza Dolanský. Navíc Rapl je Kuneš a Kuneš je Rapl, takže i tento slabší díl hodnotím 4 hvězdičkami. 72% (with J.) ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Tak to já Vám snad nemusím připomínat nespojitost mezi tímhle případem a mojí dovolenou." Tak ta skončila, Kuneši a já nevím, jestli je to dobře. Patrně poprvé mě totiž Rapl nebavil, protože na nikoho nevystříkl, nikoho neurazil a s nikým neprošel zdí. Navíc mě vyloženě štvaly postavy typu popleteného airbankového vyšetřovatele Máchy, věčně ožralé paní podplukovníkové a tria vyřehtaných třídních debilů. K dobru Kunešovi přičítám jenom elegantní nastoupení na lanovku a hru na schovávanou s GIBSem. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Abertamech, Újezdě nad Lesy, na Božím Daru. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama