Oheň (S01E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller / Akční

Česko, 2016, 1 h 1 min

 • mh.mail
  ***

  50% — Tenhle díl byl slabší a prakticky tvořil pouze výplňovou vatu. Je fakt, že dost to celé shodilo, jak kurz po požáru a smrti vychovatelky pokračoval, jako by se nic nestalo. Umím si představit, že by ho v reálu rušit nemuseli, ale rozhodně by alespoň pár dní byli všichni přešlí mrazem. To bylo opravdu velmi nedůvěryhodné. Jak už tu někdo psal — kdybych o tento díl přišel, nic by se nestalo.(17.10.2016)

 • SOLOM.
  ***

  Školní výlety – potažmo lyžák – jo to byli zlaté časy. Chlastání (ne)povoleno, sem tam nějaký ten teen románek, ale vražda? Učitelka zemřela opravdu škaredým způsobem, Kuneš nemá oddech ani na dovolené a do toho všeho bláznivý žhář…Po dvou vážně slušných dílech přišel zase jeden z těch průměrných, přesto si myslím, že ani v tomto případě nejde o špatnou podívanou. Jen to chtělo více atmosférických scén (jako třeba ta se zapálením stodoly, u které ochranáři omdlévali)…(23.3.2019)

 • IvcaSammet
  ***

  Námět epizody sice byl stejně zajímavý jako ty předchozí, ale bohužel to byla spousta maličkostí, které mě nutí hodnotit jinak než jsem u Rapla zvyklá. Učitelka uhoří, ale všem je to u “zadní části těla”?! Lyžařský výcvik pokračuje, jako kdyby se vůbec nic nestalo?! A ještě si studenti všechno fotí?! To už jsme stejně blbí jak ti američani? Zatím absolutně nejslabší díl a velké zklamání.(16.9.2018)

 • Carodej_pes
  **

  Školní výlety v dřevěných chatkách měly pro mne nepříjemnou atmosféru vždy. Jenže tady umře člověk (a to zdánlivě dost nechutně), čímž odpudivost zasazení nabírá na své míře. A mě pak doslova zaráží, že v šoku (který smrt chtě nechtě musí vyvolat v každém, echt pak když se jedná o známého člověka) je z toho všeho jen jediný člověk, a to navíc vrah. Neuvěřitelně špatně uchopený díl, který chtěl být buď surrealistickým filmem (při takovém čtení je pak dost komický) nebo klasicky detektivním (a při takovém čtení je pak těžce odbytý).(4.10.2016)

 • otík
  ****

  Spíše průměrný případ, ale pořád Kuneš to zachraňuje. Vyjede si se svou dcerou na hory a tam se samozřejmě odehraje mord, který si zaslouží vyšetřit. A Kuneš se svým parťákem Muchou to vyřeší s naprostou grácií. Hezká, ale smutná role pro Barboru Vágnerovou. PS: scénárista buď v životě nebyl na školní akci nebo je úplný magor. Už někdo zažil, aby když na lyžáku uhoří jedna z pedagožek, aby se pokračovalo dál, nemluvě o tom, že vyhořela chata pro ubytování? Tady jste pane Pachl těžce přestřelil, tohle byla blbost nad blbosti.(13.10.2018)

 • - Natáčelo se v Abertamech, Újezdě nad Lesy, na Božím Daru. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace