Željkův bratr Drago je zraněný při přepadení transportu peněz. Navíc gangu někdo jejich lup vyfoukne. Rohan se zaměří na dopadení Željkovy bandy, ale Kuneš spíš hledá komplice uvnitř bezpečnostní agentury. Nezpochybnitelným králem detektivů se však stává Mácha se svojí originální vyšetřovací metodou. (Česká televize)

dieWildeK

Míň trapné než předchozí díl, nicméně seriálu už na chuť nepřijdu. Kuneš se mi tam zdá navíc, Rohan úplně mimo, "mafiáni" z Černé Hory darmo mluvit, prostě nebetyčné zklamání. ()

Zvire666 odpad!

Bohužel nemohu jinak než dát odpad.První série se nedá s tou první srovnávat.Opravdu to nepíše někdo úplně jiný? Logika zmizela úplně,k cigaretě jako znaku pořádného ,,tvrďáka" přibyl ,,normální"alkoholismus a hrubiánství (Rohan). Celek působí opravdu jako parodie,nido to přece nemůže vydávat za ukázku práce a zázemí policie! Nerad to přiznávám,ale i ti Specialisté jsou uvěřitelnější než Rapl.. ()

Tesil

První sérii Rapla jsem zhltnul celou. Paráda. Tohle je moje první kompletně shlédnutá epizoda z dvojky, viděl jsem doposud jen kousek z fotbalové příhody a ta byla opravdu slabší. Tenhle díl je ale opět skvělej. Stejně jako "špatný dny" od Kaťáků. ()