Šest studentů se rozhodne ukrást správné odpovědi k důležitému testu a získat tak vynikající výsledky. Velmi brzy ale zjistí, že úspěch v životě nezávisí jen na plném počtu bodů... (oficiální text distributora)

KdG

Byla to blbost, slaby odvar komedie a krimi. Spíš to na mě působilo jako výchovný film pro mládež. "A proč vlastně hulíš ? a proč ty si koušeš nehty ?" A proč já se u toho rejpu v nose a nudim se ??? ()

Tamdydam

Scarlett to tu sekne, jako snad nikde, Erice Christensen jakbysmet, ale to je tak všechno, co v tomhle filmu stojí za zmínku. Ostatně jako u drtivé většiny náctiletých amerických komedií ()

Haloo5

Pozerateľná komédia, prvky drámy tam pekne vynikli, bezzubých komédií bez akéhokoľvek príbehu je predsa všade dosť. Pár akčnejších situácií sa však takmer stratilo v mori nudy. ()

TommyDiamond

Tak mě občas příjde, že scénaristé už nevědí, jak diváka zaujmout a tak vymýšlí takovéhle nesmysly a havadiny. Film obsahuje mnoho nesmyslných prvků. Ale i přes všechnu nelogičnost jsem se u filmu docela bavil a hlavně nenudil. Byla to taková jednoduchá jednohubka na jedno podívání. Celkově 55% ()

Billy.3

Film se stupidním dějem i se stupidním koncem. Nicméně to bylo zábavné a dobře se na to dívalo hlavně díky tomu čínanovi, který se snažil hulit úplně všechno a byl prostě skvělý. ()

Burrows

Nezajímavé a v mnoha ohledech stupidní. Moc nechápu, co v tomto braku pohledává Scarlett (ale sluší ji to, to se upřít nedá:) A ten nejjednoduší způsob, jak se v dnešní době ztrapnit, je okaté moralizování na konci. Never more! ()

Daryl.Dixon

Celý film páchají trestnou činnost, aby pak mohli ukázat své morální zásady, jak pokrytecké. Navíc prezentovat totálního vyhulence s IQ matriošky jako matematického génia je také mimo mísu. Znám spoustu vyhulenců, ale ani jeden z nich si nedokáže spočítat všechny prsty u nohou, protože nepřijdou na to, že je třeba si předtím sundat ponožky. Nebýt tam Scarlett, tak by to byla naprostá ztráta času. ()

kubilov

Mám rád tyhle americký hloupý komedie o teenagerech, proto pro mě bylo extrahloupé Perfektní skóre perfektním filmem během jednoho dlouhého ponocování. Skvělá Scarlett! ()

ric

Přesně souhlasím s plisskenem, jenom jsem se nudil trošku víc. No, na něčem Scarlett Johansson začít musela, a mohl to být i horší film. Šroubované dialogy, toporní herci, hloupé vtipy, jenom ten číňan to tam lehce zachraňoval. Takže za něj +1*, jinak pouze 20%. ()

veverysiak

Romanticko-patetická tínedžerská blbovinka, ktorá postráda akúkoľvek šťavu, v iných podobných kúskoch aspoň prihodia síce poväčšine podpásové ale aspň nejaké hlody, prípadne nás potešia pohľadom na vytvarované poprsia, dáko by som to oželel, ale nemalo to ani myšlienku, ani šmrnc, za akú-takú zmienku stojí iba šikmooký Roy, ale to veľmi málo, takže 40%. ()

DansteR

Evidentně inspirace pro ty co se na testy nechtějí učit. Film bych označil jako čistý průměr, dalo se na to dívat, ale ničím nepřekvapil ani nezklamal. Obsazení až na Scarlett dokonce podprůměrné, to aspoň trochu občas vynahraní nějáký ten vtip či až hloupost. Podtrženo sečteno 50%, hoďka a něco zábavy, ale víckrát se na to dívat už asi nebudu. ()

Fill16

Oddychové to bylo, ale že by mě to nějak pobavilo...to zase ne... A to že já mám takové oddechovky rád!!! Hlasuji 2,5 (ta půlka je za Scarlett, tady jí to sakra sekne) :-)) ()

Renn21

Tak toto bolo poriadne slabé. Asi to sem tam chcelo byť aj vtipné...ale tie herecké výkony mi zobrali všetku chuť na humor ... 30 % ()

Cor-Angar

Film za slušný 3*, docela dobře se na to kouká, chvílema je to vtipný a celkově takový fajn. Dám 4*, protože Scarlett. ()

jurijuri

Pri prvom zhliadnutí ma tento film dobre zabavil. Ale keď som ho potom videl neskôr znova jeho kúzlo bolo úplne preč. Jeho plytký humor môže pobaviť, ale nie je to typ komédie, ktorú si radi pozriete znova a znova. Ale postava toho čínskeho magora je fakt božia. Keby aj ostatný členovia tlupy boli takto vyšperkovaný, mohlo to byť oveľa lepšie. ()

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (více)