Barry Seal: Nebeský gauner

• USA American Made (více)

Barry Seal (Tom Cruise) pracuje jako pilot dopravního letadla a rutina amerických vnitrostátních letů ho čím dále víc ubíjí. I proto nadšeně skočí po nabídce „náhodného kolemjdoucího“, z něhož se vyklube agent CIA (Domhnall Gleeson), aby pilotoval pod záštitou tajných služeb. Barryho čekají sexy přelety nad základnami kolumbijských narkobaronů, ze kterých pořizuje bohatou fotodokumentaci, nutnou pro boj s drogovými kartely. Jenže proč létat takhle naprázdno, když se můžete spojit i s protistranou a kromě fotek pro CIA vozit do Ameriky i drogy? A proč se zároveň nestát informátorem DEA (Národní agentura pro boj s drogami), která má v oblasti také své specifické zájmy? A proč se rovnou nezapojit do jedné z největších tajných operací, které kdy americká vláda posvětila? Barry to prostě hraje na všechny světové strany a jde mu to víc než skvěle. Už dávno se přestal nudit. Má krásnou ženu, topí se v penězích a vůbec si nepřipouští, co se stane, až se tenhle domeček z karet zhroutí. A on se jednoho dne zhroutí. (Cinemart)

klukcz

celkem nudný film o malém grázlíkovi ,který si nahrabal na neschopných vládních organizacích. nemůžu si pomoct , ale cruisovi jsem to prostě nevěřil. a jestli je to podle "skutečncýh událostí" je valstně jedno. ()

hujerita

Odľahčenejší Narcos. Dokonca ani Tomík my nevadil. Fajn natočené atmosféra super a keď ešte držíte palce aj Bad Guy tak potom má ten film niečo do seba. Doug Liman začína byť pre mňa vcelku zaujímavý režisér. ()

Rocky75

Skvěle jsme se bavil celou dobu, navíc podle skutečné události! Bohužel špatný leč zasloužený konec celkem sympatického hlavního hrdiny. ()

Andrew88cz

Hodně dobře natočená oddychovka dle skutečné události. Příjemně jsem se bavil po celou dobu, pokaždé jsem byl zvědav co přijde a hlavně mě zajímalo jak to celé skončí... No nebudu spoilerovat, každopádně ten konec mě docela zamrzel skrze to, jak to celé dopadlo. (8/10) ()

Pavlis.xxx

Výborný film ukazující dalšího jedince, který zažil fakt zajímavý život v podání výborného Cruise a další z filmů, který mi opět potvrdil jak je JúEsEj vyjebaná země. Dost mi to připomělo Kokain ()

HombreT

Luckiest guy in the world......príbeh tak neuveriteľný a hlavne pútavý, že od neho nemôžete odtrhnúť oči......nálepka true story je reálna a pre mňa osobne nezažitá nostalgia na časy, kedy sa dalo variť.....už len subjektívna hodnota tu je......ale nehľadiac na to...po všetkých stránkach vypiplaný film....Limana cením už nejaký čas...... a stále sa triafa.......a ja po dlhom čase odchádzam z kina s pocitom skvelého kultúrneho zážitku......aj keď len z priamočiarej zábavy....myslím, že viete o čom hovorím... ()

stuj

Ze začátku to vypadalo jen na obyčejnou americkou akci, ale po navázání kontaktu s CIA a pak i s Medellínským kartelem to začalo být trochu zajímavé. A čím déle se to sledovalo, tím víc to vtáhlo. Takže nakonec by pouhé tři hvězdy (které jsem chtěl ze začátku dát) byly asi málo. Šlo to. ()

Tempter

Dobrá, šlapající, místy i vtipná, ale ničím originální oddychovka na chvíli, když na to máte náladu a čas. 4* z tohohle pohledu, jinak by to bylo za 3... ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jsem jen Gringo, který vždycky všechno doručí." Tom Cruise v živelné biografické jízdě, kde si mastí kapsy na dvou až třech kontinentech. CIA, povstalečtí Contras, kolumbijská narkomafie, DEA. Tom Cruise coby Barry Seal zkrátka stihne pracovat pro všechny, čímž to hraje na všechny stany a s rozjíveným úsměvem mu to prochází. Perfektní akční komedie, kombinovaná s dramatičtějšími momenty. Barryho manželku si střihla krásná Sarah Wright, což je také plus filmu. - 80%. ()

bonsetti

Mnozí zde komentující tento film nazývají komedií. Já to jako komedii nevidím, ale přesto jsem se bavil. Moje hodnocení snižuje americkej frajírek. Nemyslím nikoho konkrétně, ale všechny zde hrající a věčně se usmívající americké frajírky. Úsměvy amerických frajírků mně vadí. Tak dávám o jednu hvězdu méně. ()

Oxytocin odpad!

Na tohle jít do kina, tak bych byl fakt nasr... za vyhozené peníze. Film je dlouhý a nudný, nesvědčila mi ani rádoby divně barevná kamera, která měla nabudit dojem minulosti a vyprávěni, hnusný a nesympatický zrzoun ze CIA.... Alternativou je mnohem kvalitnější film Kokain. ()

xray0045

Svižná občas vtipná jednohubka. Slušně natočené, Cruise předvádí svůj standard. Váhal jsem na 4 hvězdami, ale z důvodu, že se jedná o již několikáté zpracování prakticky stejného příběhu tak je to dějově dost nuda. ()

ricardo2803

"Pracuj pro nás, udělej za nás špinavou práci a my tě za to zašlapeme do země. Samozřejmě ve jménu vlasti." Krásná ukázka americké (ale určitě takhle nehrají jen v USA) politiky. Pěkný film podle skutečné události. Příjemně to odsejpá, ani chvilku jsem se nenudil. Jediná hvězdička, kterou dávám dolů, je za Toma Crusie, protože ho nemusím (což je problém můj) a taky proto, že si myslím, že tahle role nebyla až tak moc pro něj. Uměl bych si místo něj představit někoho jiného. Každopádně pro ty, kteří rádi podobné filmy, určitě stojí za zhlédnutí. ()

Sazenic

Tomík fajn,jeho buchta pěkná,film tak nějak nemastný neslaný. Střihy super,odsýpá to,ale vlastně žádná velká akce a tak to nějak celé proletí a já si říkám: viděl jsem film,který už znova vidět nepotřebuju ()

Milonak

Ale ano, bavil jsem se a to jsem také od filmu očekával. Cruise nemám rád, ale tady si roli Sealla vystřihnul přímo ukázkově, role mu perfektně sedla. ()

Tom Cruise se vrací k Warnerům

Tom Cruise se vrací k Warnerům

10.01.2024

Liman a vesmírný Tomb Raider

Liman a vesmírný Tomb Raider

09.06.2017

Doug Liman (Na hraně zítřka) utekl od x-menovského Gambita a DCčkové Justice League Dark a momentálně se soustředí na dystopickou sci-fi Chaos Walking, v níž se po boku Daisy Ridley (Star Wars: Síla… (více)

Kdo natočí x-menovského Gambita?

Kdo natočí x-menovského Gambita?

15.11.2015

Mutantský zlodějíček z New Orleans, který umí manipulovat s kinetickou energií a rád hází karty, dostane už za rok tvář Channinga Tatuma (22 Jump Street). Gambit se sice objevil už v comicsovce X-Men… (více)

Gambit je zpátky ve hře?

Gambit je zpátky ve hře?

21.10.2015

Channing Tatum si už brzy zahraje Gambita, neworleanského mutanta, který ovládá kinetickou energii a s oblibou hází kartami. Pořád ale není jasné, kdo ho bude režírovat, protože nejnovější x-menovský… (více)