Místy nevěrohodný děj, podle mě trochu idealizovaný, ale třeba jen mám špatné zkušenosti, nebo nevěřím na zázraky :-). Třeba když se hlavní hrdinka cpe zmrzlinou a dorty a vajíčky smaženými na másle a je pořád štíhlá, nebo když je tak naivně důvěřivá, že dělá někdy horší věci než puberťačka a přesto se jí to nikdy nevymstí, o přátelských i rodinných vztazích nemluvě....Ale přece se mi na to koukalo dobře, ani chvilku jsem se nenudila, zasmála jsem se i si poplakala :-) a ty čtyři hvězdičky dávám za ten konec. Ten je totiž geniální a pro mne velmi věrohodný.(2.8.2017)

• kolemjdouc

role velmi těžká pro Sarandon,velmi emocionální.Ale role upištěných děvčat které s ní probírají své problémy a ona jim nadšeně radí a ony nadšeně rady přijímají a doslova jásají......Jen její dcera jí má plné zuby.Což já bych taky měla.Je něco jiného sdílet s někým čtyři zdi a něco jiného někoho potkat u kafe a za hodinu se ho zbavit a mít někde své soukromí kam mě ten otrava nepronásleduje.Takže jsem chápala Lori a její matka mi silně lezla na nervy s ní(25.11.2017)

Vpodstatě je to film o hledání smyslu života v individualizované euroamerické společnosti, kde si někteří za peníze mohou koupit vše – zde včetně sebehodnocení a aktivit, kterými pak lze vyplnit volný čas – protože co jinak s ním, ta hrůza. Ona oázka, kterak by dané možnosti využili třeba… africké děti, které každý den přemýšlí, co budou jíst zítra, se opravdu během filmu opakovaně vtíravě nabízí. Zejména zpočátku, kde řada představených postav naplňuje onu osnovu „zbytečného člověka“, tak jak je známe z ruských románů 19. století, a to doslova a do písmene. Ale jinak je to povšechně příjemný, víkendový filmík tlumočící několik uklidňujících základních pravd (typu „jednou jsi nahoře, jednou dole“, „síla pozitivní mysli funguje“, „jestliže jsi tady pro druhé, nenech se druhými odradit, že to tak není“ apod.) podpořený kvalitními hereckými výkony.(9.1.2019)

Jsou lidi, kteří tenhle film za svojí naivnost odsoudí. No, mě tenhle typ filmů strašně sedí. Je to skvěle úsměvné, občas trochu ztřeštěné, ale je to takové životní. Strašně mi to připomíná Hello My Name Is Doris a stejně se mi to líbí, dost možná díky skvělému výkonu Susan. Ale ten film prostě funguje a to jsem čekal jen takovou hloupou situační komedii, jak trailer filmu prodává. Ale to The Meddler není.(6.10.2016)

Fajn oddychový film. Pre ženy. Možno pre matky a dcéry. Marnie na jednej strane rozdávala dobrú náladu a každému pomáhala, na strane druhej ... čo je veľa to je moc. Bolo to ale veľmi pohodové a tú pol hviezdu prihadzujem za Simmonsa, ktorý ma v tejto polohe fakt bavil. 3,5* (filmová výzva 2017 - emma53)(23.6.2017)