Reklama

Reklama

S novým iPhonem, bytem v blízkosti nákupního centra The Grove a tučným bankovním kontem po milovaném zesnulém manželovi se Marnie Minerviniová (Susan Sarandon) nadšeně stěhuje z New Jersey do Los Angeles, aby byla nablízku své dceři Lori (Rose Byrne), úspěšné (leč stále svobodné) scenáristce, a zahrnula ji mateřskou láskou. Když ale kvanta jejích zpráv, nečekaných návštěv a udělených rad, o které nikdo nestojí, donutí Lori stanovit přísné osobní hranice, Marnie vynaloží svůj neutuchající optimismus a velkorysost na to, aby změnila životy ostatních. Zatímco poznává nové přátele, nachází nový smysl života a naváže nečekaný milostný vztah s bývalým policistou a motorkářem jménem Zipper (J. K. Simmons). (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (33)

hansel97 

všechny recenze uživatele

Jsou lidi, kteří tenhle film za svojí naivnost odsoudí. No, mě tenhle typ filmů strašně sedí. Je to skvěle úsměvné, občas trochu ztřeštěné, ale je to takové životní. Strašně mi to připomíná Hello My Name Is Doris a stejně se mi to líbí, dost možná díky skvělému výkonu Susan. Ale ten film prostě funguje a to jsem čekal jen takovou hloupou situační komedii, jak trailer filmu prodává. Ale to The Meddler není. ()

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Za mě ta matka nebyla zas tak šílená :D Sarandon mi do té role neskutečně pasovala! Bylo to přehnané a vygradované - to ano, ale za mě fajn a příjemně pestré..Nevěřila jsem, že by mě tak mohla zasáhnout situace, kdy uprostřed noci přijde na to, co ta paní v nemocnici ukazuje prsty a pak když na to přišla - tak pardon - ale to bylo tak silné a beze slov, že mě to neskutečně zaskočilo. Bylo to všechno fajn :) ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Na každý jeden film s Rose Byrne sa vždy veľmi teším, a ani toto nebola samozrejme výnimka. Ale táto "sága" o ovdovenej žene, ktorá si sama pred sebou potrebuje dokázať aká je nevyhnutne potrebná pre celý svet, ma akosi nezaujala. Námetovo to síce nebolo zlé, ale dej ma neskutočne nudil, ba priam až ubíjal. Lorene Scafaria má na to asi talent, že aj z kvalitného námetu dokáže vytvoriť takú anti-drámu (viď. Seeking a Friend for the End of the World)... 1* za herecké výkony Susan a Rose. ()

eLeR 

všechny recenze uživatele

Fajn oddychový film. Pre ženy. Možno pre matky a dcéry. Marnie na jednej strane rozdávala dobrú náladu a každému pomáhala, na strane druhej ... čo je veľa to je moc. Bolo to ale veľmi pohodové a tú pol hviezdu prihadzujem za Simmonsa, ktorý ma v tejto polohe fakt bavil. 3,5* (filmová výzva 2017 - emma53) ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Mám filmy, zahánějící takový ten mýtus strašidelného a děsivého stáří, rád. Ne proto, že by fungovaly na mně, já se stáří nijak nebojím, ale jsem rád, že i přesto, že je to jen filmová fantazie, přeci jen může něco z toho zůstat. Navzdory klasickému filmovému idealistickému ústupku, kdy hlavní hrdinka má hodně peněz, je za vodou a může si tedy dělat co chce. S tím se zrovna každý neztotožní. Ale tak nějak ten příběh zachránit a ukotvit museli. Tohle je takový neškodně milý film, který mě však dokázal prakticky ve dvou hned po sobě jdoucích scénách rozesmát k slzám i rozbrečet dojetím. Takže si asi může připsat bod k dobru. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama