• Necrotongue
  ****

  Tempo příběhu tentokrát výrazně zpomalilo to, že se tvůrci až příliš zaměřili na postavu barmana Paula, i přesto jsem nebyl nespokojen, děj byl i přes drobné nedostatky velmi zajímavý (alespoň tedy pro mě). Pornografie stále hraje až nějaké čtvrté housle, ale mizérie života profesionálních kamarádek byla v epizodě ukázána dost barvitě (a to se ještě braly hodně velké ohledy na zjemnělé jedince).(23.1.2020)

 • mira007
  ****

  Zoufalost života prostitutek celkem věrohodně zobrazuje chudák Candy - čtyřicátnice, která má problém jít na rande s normálním typem, zato dostává do tlamy od zákazníků a zoufalost nad zoufalost ( a to nemluvím o naivce z vekova co přijela dělat modelku a byla prodaná na ulici a Abbey, která je v šoku, že když dala prachy na to aby jedna mohla uniknout z pasti prostituce, tak je za týden zpět ). Ale jo, v pátém dílu už mne pohltila atmoška okraje společnosti až moc. Skoro depka .. ještě že trochu na cestě vzhůru je aspoň Vince se svým megaprojektem bordelu - ikdyž ho buduje s italskýma ksindlama.(4.12.2017)

 • charlie_ando
  ****

  Šťastné konce prostě nejsou a rány na duši jsou už příliš hluboké. Vinc žárlí na Abby, která je prostě svá, a neví si rady se svými italskými kamarády z mokré čtvrti. Jeho bar "Hi-Hat" sice frčí, ale kmotrové chtějí víc a tak se rozhodnou rozjet mnohem větší byznys, politická situace to mu totiž nakloněna. Asi zatím nejdrsnější díl, Candy je na tom opravu špatně a tak přemýšlí, jak dál se svým životem a znovu uvažuje o natáčení porna. Investigativní novinářka Sandra Washington si jde tvrdě za svým snem o velké reportáži ze života na ulici a o rozmáhajícím se podsvětí propojeném s Newyorskou policií.(13.10.2017)

 • micle21
  ****

  Existujou takový kina i pro heterouše? :D(26.12.2017)