Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

• Ratemus

Vezmeme všechny rádoby české celebrity a pseudo superstar, všem nahrajeme krásný playback a dáme je do televize bavit české ovce, zaručená silvestrovská zábava. Nakonec jediné, co je skutečně živě, je vyprávění vtipů mistra trapnosti Petra Novotného, Rychlého a pana Vydry. To bych blil.(15.2.2016)

• Pink.Panther

Zlatý hřeb večera: Petr Novotný vyprávějící vtipy.(10.1.2016)

• lubospoti

Prakticky jakýkoliv novácký Silvestr stál za starou bačkoru. Přesně za tu, kterou si televizní divák natáhne na nohy, posadí se před bednu a očekává tu správnou estrádu. A v takové správné estrádě nesmí chybět žádná z tuzemských "celebrit", žádná "superstar" se svým playbackovým číslem a ta správná porce trapných fórků. No a až to člověk všechno přetrpí (společně s oschlými chlebíčky před televizí), tak si může o půlnoci konečně otevřít šampaňské, dát pusu mámě a spokojeně si zalézt do postele s pocitem, že jsme si ten Silvestr letos zase pořádně užili.(15.2.2016)

• Wyorax

DO-RE-MI ve formě 5 hodinového odpadu v podání TV Hovna, následující roky totéž. Železného už nikdo nenahradí a o silvestra se raději ožeru nebo něco zapařim, než abych koukal na tuhle rychlokvašnou kravinu.(7.3.2017)