Sněhová královna (TV film)

• Rusko

Snezhnaya koroleva

Komedie / Romantický / Rodinný

Rusko, 2007, 100 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

• Skuby47

Pohádkám všeobecně, snad s výjimkou Popelky, moderní kabát nesluší. Tato navíc neoslňuje hereckými výkony, výpravou, hudbou ani humorem, zato je obohacena o pašování drog. Vydržela jsem se dívat do konce, protože jsem stále čekala na nějakou vtipnou pointu. Marně.(9.1.2016)

• Pink.Panther

Telenovela na variaci pohádky.(8.1.2016)

• teddinka1

A tak dopoledne, když člověk leží s rýmou a nechá původní dabing, tak se ta moderní adaptace dá .))(8.1.2016)

• MickeyStuma

Jak to tak vypadá, nakonec se i ruská kinematografie pustila do předělávky jedné známé pohádky a to zasazením příběhu do dnešní doby. V tomto případě ale upustili od efektivního fantasy příběhu a šli na to ryze v jednoduchém televizním hávu. A tak tento snímek ve své podstatě potěší snad jen milovníky nekonečných telenovel. Znamená to tedy, že prioritou jsou především jen konverzační výstupy, a podivné hromadné scénky. Na divadelních prknech by to snad vyniklo, ale tady to vypadá naprosto úděsně. Pro televizi dobrý, jinak pryč od toho.(17.1.2016)

• blondboss

Tak ale toto ruské pseudopredstavenie bolo naozaj zlé. Pokus o modernú snehovú kráľovnú, ktorý v konečnom dôsledku vyšiel neskutočne hlúpo a trápne. Nesympatickí herci - až na samotnú snehovú kráľovnú. Podľa mňa je toto skôr zosmiešnenie rozprávkovej klasiky ako jej moderné poňatie. Veľmi slabé. 20 %(20.5.2017)

• Frantisek.Fu

0%(18.4.2018)