Půlnoční láska

• USA Midnight Sun (více)

Sedmnáctiletá Katie (Bella Thorne) trpí přecitlivělostí na denní světlo, vzácnou život ohrožující chorobou. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Její život se změní, když jedné letní noci potká Charlieho (Patrick Schwarzenegger), svou platonickou lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah. (Vertical Entertainment)

Nadirah

Celý film je prvoplánový. Nemá nijak zajímavou zápletku ani děj. Nicméně to se od romantických komedií ani neočekává. Je ideální volbou na večery pro dvojice, nebo dvě opuštěné kamarádky. Koukalo se na to příjemně. Výběr herců taky nebyl špatný. Párkrát jsem se i upřímně zasmála. Chválím výběr hudby. ()

blondboss

Ak si niekto pamätá romantický biják minulých rokov A Walk To Remember, tak pri tomto snímku zažije také jemné deja vu. Tento príbeh je totiž dosť podobný a dá sa to povedať, aj čo sa týka hercov, ktorí boli sympatickí a fungovalo im to. Síce sa jedná o naozaj smutný príbeh, ale v konečnom dôsledku spracovaný krásne, s gradovanou dávkou emócií a aj keď smutný, ale nádherne spracovaný záver. 80 % ()

husak_k

Úplně nesnáším účelové romanťáky jako je tento. Každý posun v příběhu je úplně jasný, protože u těchto filmů, kde má hlavní postava smrtelnou nemoc, to ani jinak směřovat nejde. Film hraje násilím na city, což místo toho aby si postavy divák nějak přisvojil, tak cringuje. Na patnáctiletý holky tohle možná zabere a budou fňukat, no na dospělého diváka určitě ne. 30% ()

hrumsrt

Jestli si na něčem občas malinko ulítnu, tak jsou to určitě podobné romanťárny... Scott Speer už mě jednou dostal a to tehdy u Step Up Revolution, kdy poprvé tahle taneční série dostala nějaký náboj a jakoby nebyla úplně mimo normální svět.. Ovšem s druhým snímkem, který od něj vidím je to ještě o úroveň intenzivnější zážitek... Příběh o láce mezi hvězdičkou Disney Channelu a "jednou Arnieho kopií". Nejprve jde o generický žánrový romantický příběh, který si jen zahrnuje neokoukané téma vzácné nemoci, nicméně postupně to dostane takový náboj.. A jak to? Zase díky hudbě.. Tak moc miluji spojení hudby a lásky ve filmech! Od té doby co se to začne motat okolo zápisníku not, tak ten jejich vztah má kouzlo. Přenést něco tak hrozně smutného do příležitosti. Představit si, že smrt je součást a žít okamžikem.. Neuvěřitelně dobrý balanc mezi romantikou a dramatem. Tohle mi v tom film sedlo.. A že se nakonec tvůrci nebojí dovést příběh až do takového bodu je jen bonus. A Songa pro Charlieho? No, tak to je jedna z nejkrásnějších skladeb, co jsem kdy slyšel💔. Příběh plný emocí, který chytá za srdíčko. 80% ()

ProfiDivak

Rozprávka môže byť, princezná krásna, jej kamoška ešte krajšia, motivačné klišé stráviteľné, asi sa aj ja dám na plávanie, americké pubertálne emócie podľa môjho názoru veľmi sexi. ()

Veeria

Dojemný příběh. Jaké to musí být pro někoho, kdo se musí vyhýbat slunci? Jaký život vede? Tento snímek má sílu, přesto tomu chybělo to ,,něco", díky čemuž bych dala plný počet. ()

sew810

Díky za tento film :-), protože mi potvrdil, že mám moc rád Roba Riggleho a Schwarzenegger podědil po otci dokonalé zvládnutí hereckého projevu. ()

Georgeton

Smutne, vystizne, romanticke a brutal pravdive. Skvele dynamicky natocene a prekvapivo aj zahrane, Niekto v tom vidi len beckovu teen romanticku kravinu, ja v tom vidim nieco co prezivaju miliony ludi denne bez toho, aby o tom o nich svet vedel. Bohuzial, nie kazdy ma to stastie. A musim sa priznat, nakonci som plakal. ()

Tinka456

Po filme Na vine sú hviezdy sa akoby roztrhlo vrece s podobnými námetmi na filmy, v ktorých mladí ľudia trpia chorobu, nemôžu si vychutnávať svoje tínedžerské obdobie naplno. Polnočná láska je moderná romanca, obohatená o piesne hlavnej hrdinky. Katie si píše piesne sama. Trpí nevyliečiteľnou chorobou XP, nemôže sa vystaviť priamo slnečnému svetlu. Musí to byť veľmi nepríjemné byť celý deň zatvorená doma, a vychádzať von len v noci. A práve toto má svoj dopad, keď sa z rande nestihne vrátiť včas, vonku už vychádzalo slnko, ktorého lúče sa dotkli jej pokožky, čo bol v podstate spúšťač tejto zákernej choroby, a tá si nakoniec vyberie svoju daň, Katie zomiera. Od deju som však očakávala väčší spád, isté „dojímavejšie“ scény neboli vôbec ukázané. Čo pre citlivú dievčenskú dušu, ktorá si občas zafňuká pri dobrej dievčenskej romance, tento film veľa neponúka. V deji sa zobrazuje viacej realita a plno otázok typu čo bude ďalej. ()

rigby

Film natočený cíleně jen proto, aby zaútočil na první signální. Samé seskupení známých klišé, takže po chvíli přestane bavit a začně spíše nudit, protože je jasné, jak všechno dopadne. Ani ústřední dvojici to vzájemně nefunguje, natož samotné hlavní hrdince, která by měla nasbírat bodů nejvíce. A na samém konci přijdou očekávané slzy dojetí. A možná i úleva, že těch devadesát minut je za námi. Ale písničky jsou docela pěkné. ()

Paserak

Až se stydím, že dávám 4....jsem na tom stejně jako vy :-) A kapesník na žmach. Čím jsem starší tím je to horší.... Málem jsem dal i bůra. Jdu si pustit nějakej krvák. ()

mstychov

Nemam co vytknout. Romanticky film, ktery je od zacatku do konce nabity laskou. Ale jako vetsina filmu neskonci jako klise. U filmu mi ukapla nejedna slza. Skvely napad, super herecke obsazeni. Film, ktery vas donuti se zamyslet. ()

ElisR

Když opomenu, že to byla typická romanťárna, tak to mělo i velmi silný příběh..Nejvíc se mi líbil přístup otce, stejně tak jako herecké výkony obou hlavních hrdinů, které jsem dosud neznala. Až nyní, po shlédnutí filmu, jsem se dozvěděla, že Charlieho postavu ztvárnil syn Arnolda..Podoba tam téměř není, ale herecký potenciál určitě. Herečka Bella Thorne působila mile, uvolněně a naprosto uvěřitelně. Přestože normálně na tenhle typ filmů nejsem, tohle mě dostalo! ()

bonovox

Príjemný nevtieravý film s uveriteľnými hercami a smutným vyústením. Jeden z lepších snímkov z tohto filmového žánru. ()

jjjerry

Jeden z dalších srdcervoucích romantických snímků. Na jednu stranu se jakoby snaží šířit osvětu. Na druhou stranu je velmi nereálný. Pacienti s touto nemocí mají často pihy, už od dětství je jejich kůže na první pohled odlišitelná... Je naprosto nereálné aby se do ní zamiloval "školní fešák". Je to taková trošku nerealistická teenegerovská trapárna. Ale někoho dojme. Herecké výkony velmi dobré. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

PTuranyi

Dobre natočený romantický film o tínedžerskej láske, ktorý zo šedého priemeru vytrháva len príbeh. Ten však tiež nie je veľmi originálny a nechýba žiadne klišé vrátane sladkých pesničiek, sugestívnych fashbackov a emotívneho listu na rozlúčku. Príbehov o ľúbostných vzťahoch smrteľne chorých ľudí sú tucty. Námatkovo "Na vine sú hviezdy" sú určite lepšie svojím nadhľadom a humorom. ()