Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

iXtr3m3

Vymakaný filmík, extrémne nahláškovaný, toto vidieť len v origináli, dabing famózneho motherfuckera Jacksona asi nezvládne nikto a Ryan bol tiež pánko. Fakt super akcia, super hlášky, super ústredné duo, ja nemám jedinej výtky. Byť to trošku menej povrchné, tak sa to stane novodobým Pulp Fiction-om. ()

Lukoboss

Problém je, že když vidíte trailer, neuvěřitelně se smějete a říkáte si, že to bude prča jak sviňa. Jenže ono to není zase tak vtipný, jak by se dalo čekat. Jo, humor je tam správně praštěnej, oba hlavní protagonisti tam mají svoje hodně dobrý chvíle (smíchu se občas fakt neubráníte), ale není jich tolik, kolik by si komedie zasloužila. Na druhou stranu musím říct, že akční scény jsou dost slušný, to jsem naopak nečekal. Akorát S. Hayek dostala tak málo prostoru, že tam skoro ani hrát nemusela. Taková kočka ve svým věku, ze které sexappeal prýští do daleka, a oni tam toho prostě nevyužijou (akorát ty její španělský nadávky si budete pamatovat). A to je vlastně tak nějak všechno, zbytek za zmínku moc nestojí. ()

Loki_Six

"Question for a higher power. Who is more wicked, he who kills evil motherfuckers or he who protects them?" Takto má akčná komédia vyzerať. Gary je dokonalý v každej úlohe - výborný záporák. Samo nepotrebuje komentár, Ryanovi to sadlo aj keď jeho top rola už asi navždy ostane Deadpool. A Salma bude sexy asi naveky. Akčné scény doplnené super hudbou, skvelá naháňačka v Amsterdame. A hlavne veľmi oceňujem zapojenie Red Light Districtu do nej. ()

Jane18CZ

Parádní akční oddechovka plná vtipných scén i prupovídek, ne jak trapní Avengers apod. kde je většina vtipů trapných a nepřirozených (hlavně aby tam byly). Tady to jede jako po másle. Nečekala jsem od filmu moc a nakonec dostala hodně :-) ()

ahateye

Poslepovaná výplň za miliony. Rádoby vtipné násilí pro celou rodinu. A to mě to ze začátku i docela bavilo, než začaly přemrdy ()

Chmur

Nenáročná a snadno zapomenutelná oddechovka, ve které se dá už na začátku s vysokou jistotou určit, jak to celé skončí. To by nevadilo, pokud by to bylo vtipné a svižné, ale ono je to vtipné tak napůl a občas se děj nepříjemně loudá. Film drží nad vodou charismatický Reynolds. Jackson je spíše otravný a nesympatický a taková Hayek je vyloženě na zabití. Akční scény nejsou špatné, ale ani nijak výrazné. ()

Janega

Má to grády, má to humor, k tomu výborné herecké obsadenie... no aj tak to je u mňa len na tie 3 hviezdičky. Možno preto, že to bolo ako dežaví a človek podobných filmov už videl viackrát. Taktiež film chcel byť cool a hustý tými nádavkami a opĺznosťami, ale myslím, že v tom nespočíva hustota filmov. Za trest by som tvorcov postavil do kúta pod dozorom Salmy Hayek. 300 ()

bloodline

Pokiaľ by scenár nekopíroval Deadpool a námet Kingsman: The Secret Service, snáď by zarezonovala úvaha nad štedrou originalitou sparného leta. Herecký potenciál kvitne sťa láska pod májovými čerešňami, ale čo z toho, keď ma siločiary nútili dvíhať kútiky na 1488. (pozdravujem NAKA) variáciu slova "fuck" a "motherfucker" a na záporácku charizmu Garyho Oldmana musím obrátiť list na The Fifth Element alebo Leon. Váľanie od smiechu levitovalo v zbožných predstavách Entourage a prvky drámy zbytočne natiahli minutáž k dvom hodinám. Jedine akčný rádius pookrial znudený dojem, pretože tam si počínal The Hitman's Bodyguard na vysoko pestrej úrovni. Inak mu priamočiarou erekciou nápadov dopriali K.O. komiksový grobian a britská špionážna revolta. ()

Krabak

Po dlouhé době...nejspíš asi od Kingsmana jedničky...další vynikající komedie, u které se smál celý sál. Hlavní dvojka Jacksona a Reynoldse funguje opravdu skvěle. Kor Jackson, kterému táhne už na 70!!! je opravdu famozní. Člověk by nevěřil, že v tomto věku bude podávat takto skvělé, uvolněné výkony. Bylo vidět, že si ten "dědek" tuhle roli opravdu užívá. Co se týče Reynoldse, tak mu tento žánr sedí jak prdel na hrnci a ani jemu není co vytknout. V podstatě pokud člověk promine filmu bambilion vystřelenejch nábojů vyhýbajících se hlavní dvojce a rozstřílení pulky velkoměsta jen kvuli nějákému soudu, tak si film dozajista užije. Co si budeme povídat, ale divák, který se chce zasmát, nebude komedii vyčítat nějákou tu menší nereálnost. PS: Seznámení Jacksona a Salmy Hayek nenechá jedno oko suché :D :D --->95% ()

aquiver odpad!

Film, který umí zaujmout a bavit jen zabíjením lidí. To přece ale není zábava, ne? Stovky mrtvých, krev, násilí všeho možného druhu a nesmrtelní hlavní hrdinové. Naprostá absence jakékoli logiky. Navíc Jacksonovi je už 68 let, skutečně nechápu, že má potřebu hrát akčního hrdinu. A ani jako parodie to nefunguje. Každý má samozřejmě divácký vkus někde jinde, u mě tohle neprojde... 10 % ()

Junglista

Nebejt Samuela, tak je to o dost horší. Ale ten je tu (jako ostatně skoro vždycky) naprosto boží. Bohužel tu není nic navíc, je to relativně poctivej buddy movie, ale čekal jsem větší utržení se ze řetězu. Škoda, mělo to na víc. ()

Miller

Jasně, je to béčko, je to hloupé, nevkusné, často buranské, vizuálně laciné, s hudbou, kterou dal "skladatel" tak nahlas, že to tak neznělo ani v padesátých letech, herecky ze strany Oldmana a Hayek nepřesvědčivé a naivní (Jackson se nerozbrečí když mu prostřelí nohu, a to ani když si nůžkami vyndá s kulkou obrovský kus masa, a ještě k tomu zpívá ženě), ale já se po slabším rozjezdu (cca 25 minut) bavil, hlavně kontrastu bílého, spořádáného, inteligentuálského plánovače, a černého, neposlušného, buranského experimentátora "motherfuckersayevertytimeable". Je to solidní "relaxační" béčko, a já hodnotím po zvážení negativ (produkce) a pozitiv (výběr písniček) devětašedesáti procenty. ()

Hanys_

Příjemná akčně-komediální jednohubka. Nic nového v žánru, ale má to vše, co má správná buddy akční komedie mít a dvojka Jackson-Reynolds šlape na maximum. Finále v Holandsku a honička s Fordem C-max pro mě nabrala ještě další body navíc. ()

jakeer

Komediálna stránka filmu niekedy nefungovala vôbec a inokedy veľmi. Najviac sa mi páčili tie scénky z baru v Hondurase. Z celkového dojmu je opäť cítiť retro závan, ide o akčnú komédiu v štýle prelomu 80. a 90. rokov. A preto najmä akčné scény nemôžete brať vážne - nebojíte sa o hlavných hrdinov, že sa im niečo stane. Tak nejako tušíte, že nech ich naháňa iks áut plných "sovietských" gangstrov, nakoniec ten súd stihnú. Z toho dôvodu akčné scény slúžia len ako veľkolepý obrazový spektákl. A navyše, vo filme uvidíme kus Európy. Film má jeden účel - aby pobavil. A myslím, že baviť aj bude - možno s výnimkou Bieloruska... ()

Corpsegrinder

Překvapivě nadhodnocená stokrát viděná kravina bez humoru a smyslu, zato s hromadou hroznejch digitálních efektů. To vážně někoho ještě baví Samuel L. Jackson a jeho motherfucker na konci každý věty? ()

SpaceOdyseus

Ustredni dvojice je fakt silna. Maji chemii, hlaskuji o stosest a mutherfuckeru padne mnoho. Jen, kdyz se pribeh stoci k vedlejsim postavam, nebo zacne jeden z mnoha flashbacku, zacne to skripat. Akce je habadej, ale vetsinou je zalostne prumerna. A ve vysledku i cely film pusobi spis prumerne. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů