Můj soused zabiják 2

• USA The Whole Ten Yards (více)

V pokračování populární krimi-komedie Můj soused zabiják si bývalý nájemný zabiják Jimmy Tulipán Tudeski (Bruce Willis) užívá poklidného života v Mexiku, nekonečně vzdálen od své předchozí rušné existence. Domáckému lenošení a manželce Jill (Amanda Peet) se může bez obav věnovat jen proto, že byl před čtyřmi lety oficiálně prohlášen za mrtvého díky svému kamarádovi, zubaři Nicholasi Ozovi Oseranskymu (Matthew Perry). Ten se však jednoho dne nečekaně objeví u Jimmyho dveří, aby udělal konec jeho pohodě. Ozovu manželku Cynthii (Natasha Henstridge) totiž unesla mafie, jako pomstu za nevyřízené účty z minulosti - kmotr Lazlo Gogolak (Kevin Pollak) Jimmymu nikdy nezapomněl, že připravil o život jeho syna. Jimmy Tulipán Tudeski, zabiják na odpočinku, naštěstí neztratil nic ze svých mimořádných schopností a jeho reflexy zabijáka vyvažují komickou ztřeštěnost neohrabaného Oze... (oficiální text distributora)

Sign

Nebýt všech čtyřech hlavních představitelů VČETNĚ Perryho a jeho pádu na schodech, hodnocení by nebylo takové ()

mira.l

Je to už víc jak půl roku, co jsem viděl "jedničku". Takže to, kde tam ten děj skončil, se mi i trochu vykouřilo z hlavy, ale pamatuju si, že přes počáteční pocit "nic-moc" se z toho vyklubala velmi koukatelná komedie, kterou jsem hodnotil poměrně vysoko. Ale toto má dvě věci, na které se dá koukat,a ty se jmenujou Natasha Henstridge a Amanda Peet, tedy po jejich fyzické stránce, herecké "výkony" tak nějak ponechám stranou. Za ty je ta hvězdička, jinak nemá snad ani cenu si šoupat prsty o klávesnici, kde byl vlastně děj, zápletka, vtip? ()

Likan7

Už jednička byla při nejlepším průměrná. Nechápu jak se Willis, v té době ještě áčková hvězda největší kategorie, ukecat do tohohle po všech směrech podprůměrnýho filmu. Skoro se mi chce vytáhnout hlášku Perryho z filmu o praseti a jedné žumpě. Není to vtipný, táhne se to jak páteční dopoledne v práci a já se ukrutně nudil. Natasha Henstridge je sice sakra hot, ale aby mě zabavila na 90 minut, musela by tu mít větší prostor. ()

Kritik.

Ten umrančaný Bruce Willis tu bol niekedy až prehnaný a niektoré postavy nesympatické. Ale inak Chandler je stále Chandler :D a zvyšok priemerne fungoval :-) ()

Smrtholka

Nastavovaná kaše z polívčičky jedničky. Jestliže byla překombinovanost v jedničce překvapující, zde už je jen pouhou...a...ehm..trapnou rekvizitou. Tasemnicovitá komedie ,,made in hungary" o zabijákovi,který,světe div se, má co dělat, aby se udržel a nezabil svého soouseda-loosera. Ono je to těžké, když vám jdou v patách Gogolak,syn a syn. ()

kebo

Oddychovka ako sa patri. O nieco menej vtipna komedia ako jednotka s trochu umelo vystavanym pribehom, niektore sceny vsak stoja za to aby ich clovek videl. Napriklad Bruce Willis v ulohe domacej gazdinky ()

Alojs

Jestliže byl první Můj soused zabiják něčím výjimečný, bylo to právě tím, jak šikovně balancoval na hraně gangsterky a lehce ztřeštěné komedie. Pokračování je v tomto směru naprosto jiné, už nebalancuje a se stoprocentní zřejmostí se přiklání k žánru potrhlého filmového sitcomu. Samozřejmě, tohle by ani tak nešťastné nebylo, to by se však scénáristé museli nahecovat k výrazně lepšímu výsledku. Že ve filmu chybí humor výbušného charakteru, to není vzhledem k prvnímu dílu ničím překvapujícím, ale že v něm není ani jeden vtip, který by už nezazněl v jedničce, to je skoro již tragické (scény s opilým Willisem zde nepočítám, protože se ani tak nejedná o pokusy vyloudit na tváři diváka úsměv, jako spíše o pokusy pohřbít kult nepřemožitelného policisty Johna McClanea). ()

Akitenshi

Kdyby Perry a Willis nebyli zatraceně dobří herci, tak bych snad dal i odpad. Orpoti jedničce neuvěřitelné zklamání, z kvalitního filmu udělali něco na způsob slabé parodie. ()

HanSolo

Už ani jednička se mi moc nelíbila a dvojka, i když je ještě o dost stupidnější a trapnější, mi chvílemi připadala alespoň o něco vtipnější, takže přeci jenom ještě dávám dvě hvězdičky. ()

Gekon odpad!

Neuvěřitelná ptákovina, po dlouhé době první film, který jsem v půlce vypnul a doposud jsem nenalezl dostatek odvahy ho dokoukat. ()

Landier

Měl jsem to (ne)štěstí a protrpěl celý film. Nevím jestli vyprchal pomyslný prach, on tu vlastně žádný vůbec nebyl. Potřebujete-li někoho přimět k vyprázdnění žaludku, tento film k tomu bude mit blíž než prst v krku ... ()

Cikinko

jednoznačne treba akceptovať pred začatím filmu "špecifický" štýl a humor režiséra , ktorý nám podsúva. Bohužiaľ niesom milovník takýchto filmov , alebo parodií na akčný film s mega zápletkou. 2 hviezdy za fakt dobrého Bruca , hudbu a mnoho wtf momentov ktoré ma rozosmiali :D Každopdáne som rád, že to mám za sebou, pretože tento film vám nič hlbšie ani nedá :) ()

sins

To jediný co mě na tomhle filmu bavilo, bylo když v první polovině filmu ukazoval Bruce Perrymu kdo je tady vlastně pánem. Zbytek filmu prakticky o ničem. Postrádá to všechno, čím byla jednička vtipná.. ()