Eleven se marně snaží kontaktovat Willa a Lucas varuje, že „zlí muži přicházejí“. Nancy s Jonathanem ukážou policii, co se Jonathanovi podařilo vyfotit. (Netflix)

chrispe

Hele já si těch pět nechám ještě v záloze, ale tohle bylo vážně dobrý. Škoda jen, že se na to musí čekat celých šest dílů. Jsem docela ráda, že jsem to někdy v té půlce nevzdala. ()

aR3Zz

Přesně takový díl jsem čekal! Nenudí, zase něco poodhaluje a posunuje, přitom precizně dlaždí cestu pro grand finale! To je přesně jeden z těch dílů, který donutí pustit si následující ihned po skončení aktuálního. A to se mi nestalo od vysoké školy... ()

wolverine

El vyhodila auto do vzduchu !!! No tak to mě poser !!! : D A ten její výkon, parádní. Moc se mi líbila dějová linka Steva, který se lehce charakterově změní. Tu postavu mám moc rád. ()

Dukekuky

Finále se blíží a předposlední epizoda je výborná, spojení všech charakterů do jedné party je skvělý nápad, nechybělo skvělé napětí a já si epizodu náramně užil! 9/10 ()

Tobias18

Závěr první série se blíží, a je to znát. V tomto díle se opět mnoho odhalilo, a už nezbývá příliš mnoho záhad do dalšího dílu. Je to však velmi napínavé! Jedna hvězda musela jít dolů, protože jsem se při některých scénách doslova chytal za hlavu, protože podle mě není možné, aby děti ujely dodávkám na kole. Také jsem postřehl, že se děj lehce začíná opakovat. Doufám v dobré vyvrcholení první řady! 85%. ()

Tom10000

7. a předposlední díl 1.série. Jedenáctka, Mike a jeho kámoš Bezzubka utíkají před vládou. Cestou narazí na svého již prchajícího kamaráda, jenž se snažil nahlédnout přímo do výzkumného komplexu. estou se na ně přilepí auta ve vedení otce Jedenáctky, ale nestihnou je dohonit. Joyce a Hopper se spojí s Nancy a Jonathanem a pátrají po klucích a dívce. Najdou je, a spojí síly. Díky jistému výzkumu může Jedenáctka proniknout v dost slané vodě do podivného světa, kde již byla při dozoru svého táty. Tam najde sice mrtvou Barbaru, ale živého Willa. Záleží však na čase. Právě nyní ho totiž přepadá příšera! Kluk, jenž byl předtím napaden Jedenáctkou, vyzrazuje její tajemství. Steve se dává na dráhu dobra. Nancy zatím nehodlá přiznat své city k Jonathanovi, stejně tak ani Mike k Jedenáctce. 95 - 100 procent. ()