El plánuje dokončit, co začala. Ostatní stupňují tlak na děsivou sílu, která drží Willa jako rukojmí. (Netflix)

Dukekuky

Konec 2 série je jako ráj, ráj který je větší jako v 1. sérii. Jsem ještě opět plný emocí a radosti ze všeho co se stalo, naprosto výborné zakončení jak jsem zvědavý na 3. sérii ! 10/10 opět :D ()

EricNor

V cele serii na me neustale vykukuje neco nostalgickeho, ale je to cely zabity scenarem, nelogickym chovanim nekterych postav a hlavne nelogikou toho celého druhosveta, ktery mi prisel pitomy uz v prvni serii. Zlo v podobe pohadkovych zviratek, kterym vladne zla kralovna. Super postavy: sisla, kluk s harem, cernoch, kali, mike sestra a nekdy el. Spatny postavy: winona, serif, mike. Nechapu charakter bratra maxine. Jinak dej hrozne rozbredlej. ()

Tobias18

Tak se to tedy povedlo...závěrečný díl druhé série Stranger Things je naprostá pecka. Všechno je zde dotažené až do konce, což jde vidět na délce stopáže, tento díl trvá celou jednu hodinu! Oproti první sérii je to rozhodně uzavřenější, ale jak ukazuje závěrečná scéna, nechali si tvůrci pootevřená zadní vrátka. Zakončení příběhu druhé řady je velmi dojemné, emoce opravdu jedou, a funguje zde vše, díky čemu miluju tenhle seriál. Posledních pár epizod druhé sezóny bylo opravdu to nejlepší, co jsem v tomto seriálu zatím viděl. Třetí série? Nebráním se. 100%. ()

Tom10000

9. a poslední díl 2.série. Mike přijde na to, jak by mohli vytáhnout z Willa příšeru. Teplem. To se nakonec ukáže jako zdařilá metoda, ač je u toho mnoho křiku a utrpení, a sama Willova matka Joyce se ocitne ve smrtelném nebezpečí. El a ostatní kamarádi se setkávají. Sice si zpočátku jak ona na Hoppera, tak i Mike na něj postěžují, ale on poté oběma přizná chybu. Bezy jede Jedenáctka spolu s Hopperem čelit Bráně, kterou se ona sama pokusí zavřít. To se též povede, jen si musí přiznat, že vztek a bolest účinkují nejlépe. Steve je zmlácn Maxiným bratrem, když ji a ostatní přátele brání, avšak poté dá Max svému bráchovi pořádně co proto, až si jí nakonec začne více vážit. Stevovi, Dustinovi, Lucasovi, Max a Mikeovi se podaří zničit střed samotného tunelu, a tím zabít ostatní potvory. Po měsíci se koná vánoční bál. Lucas vyzve Max k tanci, a společně k sobě najdou cestu. Mike si zase zatancuje s Jane (Jedenáctkou), a dají si druhou pusu. Willa vyzve zase jiná dívka. A Dustin? Ten nenajde nikoho, ale nakonec ho vyzve Nancy. Mezi ní a Jonathanem (případně Stevem) to stále není jasné, ač ji druhý zmíněný kluk dal volnost. 100 procent. ()