Celá parta se schází kvůli červenému kódu a musí se postavit děsivě známému zlu. Karen vybídne Nancy, aby nepřestávala hledat, a Robin najde užitečnou mapu. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Je vyhlásený červený kód. Hooper sa musí zotaviť z nakladačky od Ruského terminátora. Dustinova parta zisťuje čo je v tajomnom sklade. Prevedenie: Opäť sa jedná o časť, ktorá má iba posúvať ďalej príbeh. Ale je podstatne napínavejšia a lepšie gradovaná. Opäť sme svedkami zjednotenia dejových liniek do jednej čo stále neomrzí ani na tretí pokus. Pocity: Škoda, že atmosféra z predchádzajúcej časti trocha opadla ale zas zistenie že stojíme opäť proti starému nepriateľovi je na nezaplatenie. 80% ()

Sayko

Co další díl, to větší napětí. Tentokrát nám El ukáže, jak bravurně ovládá kouzlo Wingardium Leviosa, velice předvídatelně zjistíme, jak to dopadne mezi Stevem a Robin, a nakonec si půjdem na chvíli sednout do páry s Billym. Varování! Jakmile začnete koukat, už nebude konce.. It's like if you go down on a roller coaster, know it, right? ()

helraiser

No tak jsme se konečně dočkali toho na co jsme čekali, konečně se to rozjíždí. Začátek a závěr je naprosto super a konečně se nám tu objevuje i hororová atmosféra. Monstrum se nám také pěkně předvádí a vypadá opravdu slušně a i rusáci jsou fajn. Šerif čím dál lepší. Všechno do sebe zapadá a hlavně se na to strašně fajn kouká. ()

baclajean

Ó, tak ono to už má aj rohy? Inak, tá konštantná naivita viacerých hlavných postáv ma už začína mierne vytáčať. Dvakrát si už zažili, čo všetko sa u nich môže diať, a stále neveria, keď niekto poukáže na niečo podobné, či niečo ďalšie potenciálne abnormálne. ()

muti

Na prvý pohľad to môže vyzerať originálne, ale je to len zmes archetypalnych postáv a ich šablónovych konaní (hubata černoška, really?). Ku koncu to bola len rvačka jednej strany cez druhú. Pripomína mi to x-tu sériu American horror story. ()