vincent

Ano rodina je dôležitá, vždy ti pomôže, stojí za tebou, blablablá...blablablá..... Čím to je, že v Burtonovej Továrni na čokoládu, mi takéto reči vôbec nevadia, ale v tomto animáku hej. Je jasné, že v lige počítačových rozprávok máme už veľa mužstiev, no je jasné, že už máme vyprofilovaných favoritov. Postavičky z tejto rozprávky si však už u mňa nezakopú, nechám ich pekne postávať mimo ihriska. Dostali skoro celý hrací čas a sklamali, pretože nepredviedli nič invenčné a tých zopár vtipných kúskov ma veľmi nepobavilo, pretože som ich už niekde videl. Ono tie mravoučné keci mi nevadia, ak samozrejme zbytočne nespomaľujú zápas. V závere sa zvieratká naozaj snažili. Pobehovali, povozili sa, nakopali zadky bedgájom....ale...už neskoro. V posledných minútach už nezachránite predchádzajúcu hodinu nudy. PS pre Mariusa: Hollywood to robil odveky ešte pred vynájdením prvého PC. To čo robili v 2D to budu aj v 3D, tak načo sa rozčuľovať :). ()

made1

Nuvěřitelně dětinský film, u kterého jsem se ale bavila od začátku po titulky včetně bonusů. Nemůžu uvěřit, ale musím dát animovanému filmu plný počet hvězdiček, protože... prostě musím. ()

LadyVader

No nejvíc mě pobavil ten tryskovej vozejk plnej žrádla. Taková totální destrukce pomocí zvířátek se tak často nevidí :-)). Zbytek filmu mě moc nezaujal, jsou lepší animíky. ()

Obivan

Jako fanda animovaných filmů jsem si toto dílo nemohl nechat ujít. A byl jsem velice překvapen tímto filmem. Skvěle do zvířátek převtělili lidské povahy. Nechyběli tam vtipné scénky a super hlášky. Film určitě patří k těm lepším animákům. ()

adamulefa

OK, ale nikto z vás si naozaj nevšimol, že záverečnú scénu kde si Hammy dá energetický nápoj a všetkých zachráni ukradli z Futuramy, konkrétne z epizódy Three Hundred Big Boys? ()

Sdoom

Skvělá zábava pro děti a dospělé, spousta neotřelých vtípků, několik málo klišoidních, ve výsledku však působí vtipným a svěžím dojmem. Animátoři si opět vyhráli se všemi možnými detaily, i když zvířátka rozhodně nebyla tak pěkně udělaná jako třeba v Době ledové nebo ve Shrekovi. I tak to ale bohatě stačí na špičku mezi animovanými komediemi. ()

JADIM

Dreamworks zobral obyčajný námet a vďaka hudbe, vhodnej interakcii zvierat, ľudí a jedla vytvoril solídnu jazdu so zdravým množstvom akcie. Myslím, že toto je taký "talent" Dreamworksu. Celkovo je to tak na úrovni slabšej Pixarovky, čiže fajn. 7/10 ()

Koda

Over the Hedge, alias Za plotem... TAK POZOR! Tenhle film mi všichni prosím odpusťte, ale tady musím dát jednoznačně plný počet. Když mi bylo 9 let, tak jsem od mamky dostal DVD na tento bláznivý film a co se nestalo? Zamiloval jsem se do něj! Já vlastně ani nevím proč... co si tak pamatuji, tak se mi strašně líbil příběh, který neuvěřitelně odsýpal, hladová zvířátka, která týmově spolupracovala s R.J.em a neuvěřitelné množství bordelu, které po sobě zanechali, když se z živého plotu dostali na obydlenou ulici. Celou dobu mě bavily momenty, kdy R.J. rozkazoval zvířatům, jak ukrást jídlo z rodin, vymýšlel plány, dokonce nechal "zemřít" vačičáka Ozzieho, aby si lehl pod auto a předstíral svojí smrt, a tím odpoutal pozornost při plánovaném kradení jídla, nebo nastříkal Hammymu šlehačku na ksicht, aby to vypadalo, že je vzrušený TEDA! že je vzteklý a odežene děti od jídla.. nesmím ani zapomenout na skunčici a její legendární prdy. Samozřejmě tu nechybí ani spousta záporáků, alias jakousi ženskou čistku, která povolí zakázaný produkt na zničení zvířat a spolu s likvidátorem to nainstalují na zahradu. To by nebyl zas až takový problém nebýt jedné takové lehké maličkosti, a tím je zrada přátel, když mýval R.J. bude muset říct pravdu o tom, že to jídlo je pro medvěda, kterému zničil vozík. Takže pekérná situace, ze které se R.J. a spol. musí vypořádat. Ne každé zvíře je ale z nového kouče šťastný a to je třeba želvák Verne, u kterého jsem dostal za 3 z přírodovědy, když jsem si fakt myslel, že želva je plaz. Ten idiot mě s tímhle tak zmátl. Musím pochválit Bohdana Tůmu, který si poradil s Hammym... jeho dabing je prostě legendární a taky slavného Soukupa, který mě překvapil tím, že docela vychytal hlas pro R.J.. Co nesmím zapomenout jsou legendární písničky od Bena Foldse, které jsou prostě NEZAPOMENUTELNÉ! A stále mi drží v hlavě tu originalitu. Měly by se pouštět častěji. Takže nenaposled jsem si pustil tenhle trhák a je to snad výjimka, kdy se zde opravdu český dabing podařil <3 PS: Nejvíce jsem se pobavil, když Hammy vykrkal abecedu. To vážně Tůma si dal 10 šumivých plechovek Pepsi, aby to ze sebe vypustil? :D No upřímně s Alzákem už nějaké zkušenosti má. ()

uzzi

Snad všechna klišé rodiného filmu jsou obsažena v tomhle animovaném a naleštěném sranci a povýšena na maximum. Krásná animace nestačí, dějová tupost a trapnost některých postav je zarážející. Škoda že hned na záčátku pár blbých postav nepřejede autíčko, to by filmu jenom prospělo. Ale některé akční scény jsou dobré a spolu s již zmiňovanou animací a krátkou stopáží se to dá přežít a pár chvilek a vtipů je fajn. ()

chmíří

Je to taková typycká animovka akorát tahle má tak vydařené gagy, že sem to ani něčekal! Vážně sem se párkrát hodně zhluboka zasmál a to u takových filmů nebyvá zvykem! ()

Lukoboss

Zlatej Shrek apod. Tohle bylo až moc naivní a ty morální proslovy (o rodině a spol.), to už bylo moc. Asi je to pro hodně malé děti ()

Pavlík

12. 04. 2009 (114.); zvířátkům byla odejmuta velká část jejich teritoria, ale přesto k lidem se chovala dost zákeřně a s největší pravděpodobností z kradeného jídla, by se jim udělalo velmi špatně ()

Herráček

Bijíce se do hlavy a nadávajíc si, že jsem zase viděl film s dabingem (a ještě k tomu "komedii" u které sem se snad ani jednou nezasmál) dávám dvě hvězdičky a říkám si, že veverka na kofeinu tady byla už o rok dříve. ()

Han22

Výbornej animáč, který konečně zajímavě využívá různá zvířátka. Nájezdy zvířat pro lidské jídlo za plot jsou jednoduše kouzelné, jednotlivé postavičky jako podvodný mýval, opatrná želva, tchořice nebo hyperaktivní veverka jsou fajn a záporáci jako deratizátor nebo zhýčkaná panička taky nejsou k zahození. Hlavně to příjemně utíká a je to dostatečně zábavné, ale ne pitomé. Zastavení světa na konci super!! ()