Zagros

Zcela tuctový animák bez dobrého příběhu a bez vtipu. Jde o naprosto neoriginální věc, která podléhá snad všem schématům žánru. Příběhy, postavy a stále stejné "vtipy" rozhodně nedokáží zaujmout a ač jsem film viděl relativně nedávno, nepamatuji si z něj téměř nic a to málo je spíše negativní. Nakonec nechám dvě hvězdy a poznámku, že není potřeba již za plot znovu nahlížet. ()

lonewolf

I když nemám rád tuto kategorii, tak kupodivu jsem se výborně bavil. Opravdu výborný film, který je plný zábavy jak pro dospělé, tak pro děti, nádherné animace a výborné hlasové obsazení. Velmi dobrý, příjemný a maximálně vtipný film, který v žádném případě neurazí. ()

cab

Pro rodinu i dospele chytre vykonstruovana animovana pohadka v delce necele hodiny a pul, kde neustava strestena akce. Ucelem je nashromazdit co nejvice jidla z domu za plotem pod taktovkou myvala RJ velicimu skupince zviratek, ktera na rozdil od nej zije pospolu a deli se o vse jako rodina. Malou cmouhou na krase je mirne odflaknuta grafika. 80% ()

dopita

Docela dobrá jednohubka. Vtípky byly vtipný, akce byla akční a finální scéna s veverkou mě překvapila i pobavila. Akorát hlavní motiv, že RJ vlastně všechny celou dobu tahá za nos mě trochu kazil dojem. Ale celkově sem se bavil velice dobře. ()

Paity

Jestli čeká něco jako Mravenec Z, nebo dokonce Shrek nebo Madagascar, tak budete hodně zklamáni. Jde spíše o taškařici snažící se navodit dojem jedinečnosti, zábavnosti a rodinné idylky, ale nějak jsem tu idylku asi promeškal. ()

Daae

Docela dobře jsem se v kině bavila. Film má vtipné gagy, ale hodně využívá nadsázku, která se mi ne vždy líbila. Ovšem to zastavení Země a Hammyho bezstarostné procházení kolem bylo perfektní. Vůbec Hammy byl asi nejlepší postavou; když vidíte tu jeho nohu nedočkavě jet, to je docela legrace :-) Přesto se mi nejspíš více líbil Monster House, kterému jsem také dala ***, takže nebudu dávat výš. ()

kwoky

Animace je rozhodne povedena (technicky je film na vysoke urovni), charaktery jsou zajimave, ale je jich bohuzel moc. Mala delka pak dava prostor jen velmi primitivnimu deji a absolutne nenechava prostor, abyste si nejakou postavu oblibili. Akce je mnohdy neskutecne rychla a neprehledna. Spousta skvelych hlasek se objevi jen tak "na pozadi" a daji se snadno preslechnout. Zarazila me "brutalita", ktera se tu a tam objevi. Moje sestileta sestra na otazku "O cem to bylo?" rekla pouze: "Zvirata kradli lidem jidlo a chtel je sezrat medved." A ani po desetiminutovem vyslechu jsme z ni vic nedostali. Evidentne se nekde stala chyba (od detskeho filmu bych cekal neco jineho). Takze pouze 3* ()

Prochy38

Jeden z těch povedenějších animáků. Sranda to je, animace moc hezká. Já se bavil. Hyperaktivní veverka se mi taky líbila. Jo, proč ne! ()

Abiosis

*RECYCLE* Už prvých pár minút bolo pre mňa utrpením a tie predznamenali všeobecnú náladu počas celého sledovania filmu - divák sa má zabávať a smiať, ale nedá sa, pretože všetky tie vtipy už jednoducho poznáte z iných podobných filmov. Rozprávka o nevydarenom spolužití zvláštneho mixu zvieratiek a ľudí, kde jedinou zapamätateľnou scénou zostáva Hammy pod vplyvom kofeínového nápoja. Najviac mojich sympatií si získala postavička perzského kocúra Tigra, ktorý je však paradoxne vedľajšou postavou a vo filme sa objavuje len príležitostne. Všetky ostatné postavičky zaváňajú neoriginalitou a pre daný žáner sú veľmi nevýrazné. Verdikt v 1 vete: Recyklácia postavičiek a nápadov z iných animovaných filmov. 16.03.11 ()

Hanes88

Co tak za sebe říct? Jako fanda animáků musím namítnout, že některé prvky tohoto filmu jsem již viděl v jiných animovaných komediích(např. naspeedovaná veverka). Ale na druhou stranu bylo to i tak pěkně zpracované a proto se rád kdykoli na tento filmek kouknu znovu. ()

J*A*M*A*L

Opravdu perfektně příjemná animovaní komedie se vším všudy a především skvělým soundtrackem.Opravdu jsem si to užíval se vším všudy viděl jsem to asi dokonce pětkrát a i po páté se mi to líbilo.Další povedený animák tentokrát od DreamWorksu dokonce snad jeden z nejlepších.Byl to i dobrý příběh a krásně natočené i animované.99% ()