poster

Hořkých sedmnáct

 • USA

  The Edge of Seventeen

 • Austrálie

  The Edge of Seventeen

 • Nový Zéland

  The Edge of Seventeen

 • Velká Británie

  The Edge of Seventeen

Komedie / Drama

USA / Čína, 2016, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jujec
  *

  Nechápu tak vysoké hodnocení filmu. Když jsem kráva a nesnesu, že se má kamarádka dala dohromady s bratrem, chovám se jako čúza a nesnáším celý svět, není to žádné drama o dospívání, ale spíš o tom, že mi nedal dlouho nikdo pár facek. Když jsem nasraná na všechny kolem, proč by mě měli mít rádi? A proč mi ostatní bychom se na to měli dívat?(21.11.2017)

 • Hanys_
  **

  Hlavní hrdinka kecá a kecá, po čase se to nedá poslouchat. Do toho sem tam řekne něco vtipného Woody, ale jinak spíš nuda. Mrzí to hlavně kvůli Hailee, kterou mám ve filmech celkem rád a docela mě tady zaujala i ta mladší verze Adama Drivera. Poslední dobou ty coming age filmy za moc nestojí, už by to chtělo natrefit zase na pořádnou pecku.(7.3.2017)

 • Slarque
  ****

  Tenhle film táhne zejména Hailee Steinfeld. Její postava se sice nechová nijak sympaticky, spíš mi připadala jako pitomá kráva, ale nakonec jsem jí nedokázal trochu nefandit. A Woody Harrelson je nejlepší vedlejší postava široko daleko. Dalším pozitivem je hudba (čímž tentokrát myslím i použité písně), takže nakonec vlastně lepší, než jsem čekal (70%).(30.3.2017)

 • T2
  ****

  Rozpočet $9miliónovTržby USA $14,431,633Tržby Celosvetovo $19,400,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,040,760Tržby za predaj DVD v USA $1,238,375║ Podarená teen komédia. Typovo sme tu už mali niekoľko podobných filmov o dospievaní či puberte mladých, našťastie sa občas aj trefne vydaria ako táto. Dospievajúca tragédka Hailee Steinfeld boduje a obratne hrá skľúčenú pubertáčku, ktorá je v skoro neviditeľná u svojich rovesníkoch. /70%/(5.9.2017)

 • dr.horrible
  ****

  Tak dobrý film som nečakal. Pre mládež, inteligentne napísaný, slušne zahraný (v rámci možností), a hlavne skutočný. Nechcem to nazývať novodobým Breakfast Clubom, ale nemá to k tomu ďaleko. Kto tvrdí, že hlavná hrdinka je blbá, asi už zabudol. Trochu to kazí ten nevtipný animák na festivale, inak čistá práca, a na debut luxus.(26.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace