Likan7

Rudé horko je do té doby Arnoldův nejlepší film. Jeho charisma už je to, na jaké jsme zvyklý a ve spojení s ukecaným Jimem Belushim je to oddychový film, u kterého nemusíte moc přemýšlet. Je tu samozřejmě plno klišé toho největšího zrna, ale ruku na srdce, kdo by to od filmu se Schwarzeneggerem nečekal. ()

bearmeedek

Film určitě nepatří mezi Arnoldovy trháky, ale má své plusy. Vidíme ho zde v mladém provedení, humorná spolupráce dvou neslučitelných světů a stará akční klasika. 70% na pohodu. ()

Nix

Nikdy jsem o tomto filmu neslyšel a hned jsem to musel napravit. Bavil jsem se, i když první polovina filmu není úplně nejzábavnější, tak doporučuji vydržet, pak se strhne hláškovací vlna plná zábavných dialogů a gagů. Akce je tam druhořadá, ale i tady Arnie dělá zajímavý věci a člověk se toho dočká. Není to úplně top, ale určitě je to lepší než průměr. ()

rublik05

Klasika, která i po těch letech stále pobaví, a to zejména díky Arnoldu Schwarzeneggerovi a Jamesovi Belushimu, jejichž postavy jsou výborně zahrané a napsané. Oba dva se postarají jak o akční scény, kterých je zde opravdu požehnaně, tak i o velkou porci humoru a hlášek, které jsou naprosto excelentní. Díky střízlivé stopáži a velkému množství povětšinou dobré akce film ani na chvíli nenudí, Ed O'Ross je jako záporák výborný, James Belushi a jeho hlášky mě pokaždé dostanou. Jedinou větší výtku bych měl k příběhu, konkrétně tedy k logice, se kterou si tvůrci očividně moc hlavu nelámali, nicméně snímek má tolik výborných scén, že jsem ochotný mu tento neduh do jisté míry tolerovat. Rudé horko je prostě jistota skvělé zábavy, i po těch letech se na tom nic nemění. 8/10. ()

src

Bouchac Arnold a hlaskar Belushi se sice snazi sec mohou, ale pitomy scenar jim moc nedovoli. Prumer. ()

godspeed

zlé, nedobré. herecky obě hlavní postavy naprosto tragické a akce skoro žádná. zřídka vtipné. 101 minut, kterých jsem měl raději strávit krmením papouška. ()

TSZ

Rudé horko je z té skupiny filmů, na které se kouknete když to dávají na nějaké komerční stanici v pátek večer a vy jste zrovna doma (ať už dobrovolně či vlivem různých okolností). Koukáte se proto, že se vám ještě nechce spát,ale brzy se vám chtít bude a tak nechcete rozkoukávat něco sofistikovanějšího.A ono se vám to,kupodivu líbí (i když se na druhou stranu za tento pocit stydíte a jste rádi,že jste doma sami:-)).Prostě Red heat se mi tak nějak strefilo do nálady páteční noci a já si ho bezpotíží užil. ()

Alojs

A já mu toho Sověta naopak věřil! Belushi hraje klasicky upindaného amerického poldu, za to Schwarzík (rovněž zásluhou výjimečně povedeného dabingu) válí nevídaným způsobem. Tradičně šetří slovy, stejně tak svalovým výrazivem, ale když už zahlásí perly typu "Kapitalismus", "Chuligáni" nebo "Bydlí tady", roztaje i ten největší odpůrce napumpovaných svalů a vypumpovaných filmů. Za čtyři hvězdy, přestože objektivně za tři. ()

Šindy

Tady jednoznačně musím spíše přidat na hodnocení, než ubrat. Arnie s Belushim je smrtonosná kombinace. Smrtonosně dobrá. Arnie jako ruský polda v americe a Belushi hláškující jako o život. Mezi nimi funguje chemie na 120%. Film stojí na klasické dějové lince, kdy hrdina chytá zloducha, ale tady je to dobře podpořené vtipností, která překvapivě funguje po celou dobu. A dost jí k tomu pomáhá i původní dabing s Mahladem a Hruškou. Hlavně pak element ruského policisty v USA. Arnie hraje spíše tělem, než pusou, a to musí sedí. Závěr je také povedený, kdo z koho s autobusy nemá chybu. ()

kyLuke

Je sice pravda že jsem viděl i mnohem lepší věci i v daném žánru , ale tenhle film mě snad ani chvíli nenudil! ()

lord-artoo

Na Arnoldovy filmy se dívám rád, protože Arnold je velký šprýmař a ne toliko veliký herec. Ovšem tenhle film není ani vtipný ani dostatečně nablble akční. ()

marlon

Jeden z tých filmov, u ktorých stačilo málo aby sa zaradili medzi nesmrteľné. Rovnako zmiešané pocity obdržal aj od filmových kritikov. Škoda, lebo potenciál (najmä čo sa tematiky týka) tu bol ohromný. Nostalgia ale nepustí, najmä ak to tam "váli" kpt. Ivan Danko (jeden z tých Rusákov, ktorí sa tešia na smrť) :-) ()

Knor

Ničím zajímavej akčňák, Arnie vypadá pravda kurevsky ostře a nesere se s nikým, Belushi je dobrej parťák do nepohody, ale jinak vlastně nic extra. Jde o slabší průměr akčních filmů. ()

Belsazar

1* za jednu dobrou hlášku (parafrázuji): Rybičky mám k tomu, abych relaxoval. A jak vy relaxujete v Sovětském svazu? Odpověď: Vodkou. ()

papadoce

Ten film mám rád, ale viacej mi sedel český dabing na videokazetách, než tento predabovaný pre dévedéčka. “Vlhkost to je množství vody ve vzduchu”, vždy som odpadával z tejto scény. Tu to už také zábavné nebolo. Ale Red Heat je aj tak starou klasikou. Obsahuje to všetky osemdesiatkové a deväťdesiatkové finesi, ako aj chybičky. Tieto filmy ma nikdy neprestanú baviť, lebo som “tá” generácia, čo na nich vyrástla. Neviem sa rozhodnúť medzi tromi a štyrmi. Ostanem na troch, ale takých tučnejších. ()

Sir Ludvig

Filmy s Arnoldom majú jednu spoločnú vec - sú to takmer všetko klasiky. Red Heat je zaujímavý hybrid nešetriaci akciou aj humorom, čo značí veľmi dobre a do pohody pozerateľný. James Belushi hrá ukecaného cynického parťáka, ktorému k dokonalosti chýba iba závislosť na alkohole. Arnold je ešte cynickejší rus, niečo medzi Terminátorom (viď scéna príchodu do baru) a Johnom Matrixom (idúcim za svojím cieľom). Naivita je krásna vec a tento snímok ňou prekypuje v tom najlepšom slova zmysle. "Čo robí táto kopa sračiek na zemi?" "Býva tu." :) ()

Tales

Moc nechápu to nízký hodnocení, protože slovní přestřelky mezi oběma hlavními postavami sou naprosto geniální. Jinak to neni asi uplně na plnej počet, ale ja mam Arnolda rád a tohle je super zábava. ()

Stallone: Méně brutality, víc srandy

Stallone: Méně brutality, víc srandy