Peter Sanderson je poněkud nervní rozvedený právník, který pracuje jako daňový poradce pro velkou losangelskou firmu. Svou bývalou ženu Kate stále miluje a nechápe, proč se s ním rozešla. Stejně tak miluje své dvě děti, ale kvůli práci musí odříct výlet na Havaj, který dětem slíbil. Neuvědomuje si, že děti zklamal, ani to, že jeho práce byla důvodem, proč se mu rozpadlo manželství. Navíc má plnou hlavu večerní schůzky s atraktivní právničkou Charlene Mortonovou, se kterou se před časem seznámil přes internet. Po pečlivých přípravách však Petera čeká překvapení. U jeho dveří totiž nečeká krásná, kultivovaná a diplomovaná blondýna, ale robustní hubatá černoška, která ještě před pár dny seděla ve vězení. Žena chce, aby jí Peter pomohl s jejím případem. (TV Nova)

Prometheus69

skvělá osvěžující komedie.... čekal jsem jen další amíckou přetvářku, tlačený humor a ujetý příběh... Naopak. Steva Martina komedie mám rád, ale nikdy jsem se tak neřehnil jako v tomto případě. Tak aspoň do poloviny... pak už to zase trochu klesne pod tipickou amíckou úroveň. Ale i tak super komedie. :) ()

tommy187

Pekná komédia, Steve Martin si jednoducho drží svoj priemer. A ukázal, že patrí medzi najlepších rovnako ako Queen Larifah. Tú som si v tomto filme cenil hlavne preto, lebo dokázala predviesť nadpriemerný výkon; videl som ju už v akčných filmoch aj v romantických komédiách a stále v tom filme vyzerá dobre! Jednoducho perfektné a aj vtipy vo filme stáli za to. Keď berieme do úvahy, že tento film nemá vysokú umeleckú hodnotu. Takže si to zaslúži ***. ()

Kanibal

Jedna z komedií, které se točí v Universal Studios za víkend. Nevýrazná, nepříliš vtipná, bez nápadů a strojově zahraná. Steve Martin by se měl naučit říkat "NE" některým scénářům. ()

darwin

"Mr. Sanderson, is everything okay? I thought I heard a Negro..." :) Když se namíchá sterilní politická (ne)korektnost s klasicky snaživým Stevie Martinem, nezávislou Queen Latifah a nadrženým Eugenem Levym, vznikne slušná podívaná pro celou rodinu. Celý film navíc obohacuje svou přítomností Joan Plowright, která snad poprvé za svůj život hrála babičku hulící trávu. :) ()

Hopper

Steve Martin uz natocil podstatne lepsie kusky. Samotny pribeh je pritiahnuty za vlasy, Queen Latifah nesympaticka a len ojedinele sa objavi zablesk k lepsiemu s povedenym vtipom. Proste nenarocna "taskarice" vhodna akurat na vyplnenie 105 minut kedy uz naozaj neviete co robit. ()

Petr.Kocfeld

Dobra a oddechova komedie,kde nahoda postavi pravnika Stevea Martina pred tvrdou realitu v podobe Queen Latifah-upovidane cernosky,ktera se prave dostane z vezeni a zpusobi mirne zakriknutemu pravnikovi nejednu rebelii... ()

filipvrbik

Narposto nejnesympatičtější dvojice, s jakou jsem se kdy setkal-naštěstí to nedali dohromady, protože to už bylo něco-nicméně zcela nevtipná komedie bez nápadu- Steve Martin a zejména Queen Latifah- ano nemám je rád, ale jsou tu opravdu hrozní...10% ()

Jeržik

Zdá se mi to nebo Steve Martin ve svých filmech hraje už 15 let stále ty samé chlápky? Skoro jako by to byla tatáž osoba, akorát jen scénáristou uvržená do jiné situace. Aspoň že se tu nahromadil dostatek forů, kterým se dá i zasmát, protože jinak by byla tahle blbost k nevydržení-a to hlavně kvůli Queen Latifah(tuhle ženskou nesnesu od chvíle co jsem ji viděl jak řídí Taxi). 50% ()

Cement73

Celkom milá komédia. Taký divné trio hlavných hrdinou len tak nevymyslíš. Ultrakonzervatívna stará miliardárka, právnik a bláznívá černoška... ()

peetrejr

Zábavný úlet. Musím priznať že sa mi to páčilo. Niekedy proste béčkové filmy pobavia. Tu sa to stalo. Skvelá Queen Latifah sa tu fest hodí. Neviem čím to je ale proste sa mi to páčilo. Bolo to vtipné, malo to energiu, spád, jasne že nudný koniec ale to nevadí. Tento film svoj účel splnil. ()

RedDuck

Po první třetině filmu jsem začal hledat jestli se opravdu jedná o komedii a není to uspávání hadů. Nakonec se však vtipné momenty začínají úsporně objevovat, nicméně v takto nevtipném filmu jsem ještě Steva Martina neviděl. Z letargie mě nakonec vytrhl "dívčí" souboj na záchodě a závěrečný negerský večírek plný hlášek. ()