Epizody(9)

Luxus na talíři vs. Vaříme s Mírou. Snobárna vs. blafy. Robert Mikluš vs. Míra Hejduk. V novém seriálu Žrouti od společnosti Negativ (Kancelář Blaník, Autobazar Monte Karlo) se prolínají kuchařské osudy hrdinů obou obskurních kuchařských pořadů... Unikátní gastrositcom sledujte na internetové televizi Stream.cz. (StreamCZ)

Recenze uživatele house336 k tomuto seriálu (1)

Žrouti (2016)

"Ty jsi snědl mého Marcela?" "Já? Já ne." Pravý český bizár. Asi nejvíc mě pobavili lidé, kteří to brali vážně. (viz komentáře pod videy na Streamu) - tím se dá spolu s některými narážkami na naše kuchařské zvyky reflektovat česká povaha - jemná satira ve které se najdeme (bez přehnaného důrazu jako u Baldýnského Kosma a jeho věčného zdůrazňování, že to jsme my Češi). Ty pořady ze kterých to vychází znám, ale nikdy jsem je neviděl, ale není to potřeba. Tady je krátký uzavřený příběh rozdělený na 8 dílů, kvalitou vystupují jen díly Souboje Titánů, jinak je to spíš slabší. Postavy jsou dobré, vlastně díky Janě Plodkové jsem se k tomu dostal a měla pravdu, opravdu ji tady nechali volný prostor. Nemám potřebu to vidět znova, ale pobavilo. ()