Vývoj postav a děje je promyšlený. Do pekla je to kousek, stačí se jen trochu nesnažit... ;). 74%.(25.3.2020)

Druhá série je asi o něco lepší, na začátku úspěšně staví na twistu z konce série minulé a až do konce pak vydrží být po příběhové stránce dostatečně zajímavá a rozmanitá. Postavy mi ale pořád k srdci nijak zvlášť nepřirostly... Eleanor s Chidim jsou ještě v pohodě, ale Jasonova stupidita je děsně přehnaná a většinou jako hnací motor vtipů příliš nefunguje, bohužel je to taky tak nějak jediná jeho definující vlastnost, no a Tahani mi s těmi svými věčnými kecy o celebritách a komplexy ze své sestry strašně leze na nervy, jediné štěstí je, že její představitelka je vskutku insanely hot. Nevím jestli budu pokračovat. Druhé sérii bych asi stejně jako té první dal 7/10, i když trochu silnějších 7/10(8.11.2020)

Smial som sa, bol som v napätí, kúsal som si päste, ukazoval som na monitor, vykrikoval som hlášky ako "Go girl!" alebo "Yeah, that's it!!" s lúskaním alebo s vyskakovaním zo stoličky, prihlasoval som sa na netflix kdekoľvek sa dalo, niekoľkokrát som šiel spať oveľa neskôr ako som zamýšľal, pretože som sa nemohol odtrhnúť od tohto seriálu a na konci som si utieral slzy do trička, snáď počas celej poslednej epizódy. A ono ma čakajú ešte minimálne dve série! To je taký perfektný pocit! A ten seroš, okrem toho, že to je lacná filozofia o vnímaní dobra a zla (a tým lacným nemyslím pejoratívnum, ale skôr poklonu vo forme "perceiving of life for dummies" for fork's sake), ktorá je pre mňa len confirmation bias pre môj spôsob života (c'mon I'm vegan, cyclist and I can't even buy a smartphone even though my old one doesn't work anymore), tak je to seriál, ktorý má snáď všetky yes seriálov: originálny nápad, perfektné obsadenie, množstvo cliff-hangerov, dej, ktorý krásne odvádza pozornosť od všetkých wait-but-ov a v neposlednom rade už zmienenú myšlienku. (autentický pocit po napísaní dopozeraní druhej série)(2.8.2019)

Pár slabších dílů, ale pořád super oddychová zábava.(8.1.2020)

2. série: Má zase zajímavý koncept jelikož se první řada v podstatě "vynulovala" a tato nabízí úplně nový začátek. Tohle bylo zároveň zdrojem mých obav, protože by mě nebavilo, kdyby se to mělo linout zase úplně stejnými kolejemi. Naštěstí, tvůrci dokázali překvapit a troufám si říct, že druhá série je asi kvalitativně ta nejlepší, nejvtipnější a nejzajímavější. Postavy navíc také nabírají na zajímavosti a určitě jsem si je i ještě víc oblíbila. Řekla bych, že druhá série nabízí víc humoru a určitě byla tou, kteoru jsem měla zkouknutou nejrychleji.(9.3.2021)