Pád (E07) (epizoda)

 • USA

  Falling

Drama / Thriller

USA, 2018, 1 h

 • FrediaK
  *****

  To je sviňa! Úplně mě to nepřekvapilo, vodítek bylo dost, přesto mě teda pekelně štve! Jinak díl super, postavy mám vážně pod kůží!(30.8.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Pátá epizoda pro mě byla tou první, která nabrala tempo. I když zůstala spousta scén s dlouhými i kratšími cestami autem, pořád se něco dělo, nebo řešilo a konečně jsem měl pocit, že se příběh dostává k podstatným záležitostem. Jsem zvědav, jak tvůrci všechno uzavřou a jak už jsem několikrát napsal, škoda prvních tří nudných dílů.(10.11.2018)

 • Anderton
  ****

  "Kansas Cop" to krátko pred koncom pekne zhrnul a Camille natrel priamo do ksichtu. Situácia sa vyhrocuje, všetci sú na nervy, začína sa zatýkať, hlavná hrdinka si myslí ale, že pravda je niekde inde a bude ju bolieť podstatne viac. Smerom k záveru sa síce hlavná záhada príliš neodhaľuje, ale odhaľuje sa stále viac Camiilino telo a pritom vám napríklad docvakne, podľa čoho sú pomenované jenotlivé epizódy a že Amy, aby bola ako alkoholička uveriteľná, pribrala kvôli úlohe nejakých 7 či viac kíl oproti jej ideálu a ono to nejak nie je ani na škodu veci...(14.11.2018)

 • castor
  ****

  Mohl bych na klávesnici použít zkratku v podobě CTRL + V pro vložení komentáře předchozího dílu. Stále jsme zoufale bezdějoví, pořád mám pocit, že tvůrčí tým by mohl klidně natahovat až do dvanáctého dílu, protože doposud nám toho moc nepředvedl. Prostě dějově se tísnivý příběh dostává pod kůži velmi pozvolna. I když těsně před vrcholem už se přeci jenom „něco děje“. Triumfem je navíc od začátku držitelka pěti nominací na Oscara, velmi přesná a soustředěná Amy Adams. K ženským rolím jsou tvůrci ostatně obecně velmi štědří. Jinak ale hůl už pomalu lámu.(25.9.2018)

 • micle21
  ****

  Buď v posledním díle pořádně šlápnou na plyn, nebo budu zklamán. Ale i tak jsem cítil menší zlepšení, jen mě teda zajímá, jak to zakončí, jelikož mi pořád přijde, že se to ke konci moc nechýlí a mohlo to dřenit pořád.(21.8.2018)