Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

To najlepšie na koniec. Príbeh sa nám uzatvára v nesmierne odvážnej epizóde, ktorá patrí rozhodne k najtemnejším finále v seriálovej histórii. Ćisté rodinné psycho, ktoré sa dosť ťažko rozdcháva nielen postavám, ale aj divákovi. Na základe Milk sa samozrejme hodnotí aj celý seriál a kto vydržal až do konca asi nebude sklamaný. Je zaujímavé skonštatovať, že ako Vallée brnkal pomalým tempom divákom občas na nervy, tak tu je možno v záverečnej desaťmunútovke až príliš skratkovitý. Záver síce hrá na prekvapivú nôtu, ale stále mám dojem, že to, kto z tohto blázninca vraždil, nie je až tak dôležité, pretože by ho v slabšej chvíli zastúpil niekto iný... ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jasný, mámě nic neřeknu, ovšem rozhodně nebudu ani vykládat na potkání, jak se autor Sedmilhářek Jean-Marc Vallée vytáhl i tady. Nevytáhl. Odpustila si, že svoji sestru nezachránila, a oddala se výchově té druhé. Jenže.. Máme to za sebou. A s ohledem na očekávání převládá zklamání. Tvůrci k látce přistoupili velmi loudavě. Divák tak musel být zatraceně trpělivý. Nepotřebuju usekané hlavy nebo destruktivní honičky po maloměstě, ale.. Ve výsledku atmosférické, tísnivé a velmi dobře zahrané, ovšem scénáristicky hodně průměrné. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Závěrečná epizoda mě nezklamala, i když jsem podobný vývoj po předchozím dílu očekával. Zaujalo mě, jak se najednou z příběhu s líným dějem stal strhující psychothriller, který mě opravdu bavil. Jen bych fakt rád věděl, kdo vlastně trhal ty zuby, ona je to opravdu fuška. ()

• Během závěrečných titulků se objeví ještě dvě dodatečné scény, jedna zhruba v polovině titulků, druhá až na samém konci. (oli009)