Závěrečná epizoda mě nezklamala, i když jsem podobný vývoj po předchozím dílu očekával. Zaujalo mě, jak se najednou z příběhu s líným dějem stal strhující psychothriller, který mě opravdu bavil. Jen bych fakt rád věděl, kdo vlastně trhal ty zuby, ona je to opravdu fuška.(11.11.2018)

Jasný, mámě nic neřeknu, ovšem rozhodně nebudu ani vykládat na potkání, jak se autor Sedmilhářek Jean-Marc Vallée vytáhl i tady. Nevytáhl. Odpustila si, že svoji sestru nezachránila, a oddala se výchově té druhé. Jenže.. Máme to za sebou. A s ohledem na očekávání převládá zklamání. Tvůrci k látce přistoupili velmi loudavě. Divák tak musel být zatraceně trpělivý. Nepotřebuju usekané hlavy nebo destruktivní honičky po maloměstě, ale.. Ve výsledku atmosférické, tísnivé a velmi dobře zahrané, ovšem scénáristicky hodně průměrné.(25.9.2018)

Don’t tell mama.(27.8.2018)

mně se tedy poslední díl líbil nejvíce ze všech. Nechal jsem se táhnout příběhem a celkem rychle to uteklo. A na konci jsem celkem zíral..(27.8.2018)

To najlepšie na koniec. Príbeh sa nám uzatvára v nesmierne odvážnej epizóde, ktorá patrí rozhodne k najtemnejším finále v seriálovej histórii. Ćisté rodinné psycho, ktoré sa dosť ťažko rozdcháva nielen postavám, ale aj divákovi. Na základe Milk sa samozrejme hodnotí aj celý seriál a kto vydržal až do konca asi nebude sklamaný. Je zaujímavé skonštatovať, že ako Vallée brnkal pomalým tempom divákom občas na nervy, tak tu je možno v záverečnej desaťmunútovke až príliš skratkovitý. Záver síce hrá na prekvapivú nôtu, ale stále mám dojem, že to, kto z tohto blázninca vraždil, nie je až tak dôležité, pretože by ho v slabšej chvíli zastúpil niekto iný...(14.11.2018)