• Anderton
  *****

  To najlepšie na koniec. Príbeh sa nám uzatvára v nesmierne odvážnej epizóde, ktorá patrí rozhodne k najtemnejším finále v seriálovej histórii. Ćisté rodinné psycho, ktoré sa dosť ťažko rozdcháva nielen postavám, ale aj divákovi. Na základe Milk sa samozrejme hodnotí aj celý seriál a kto vydržal až do konca asi nebude sklamaný. Je zaujímavé skonštatovať, že ako Vallée brnkal pomalým tempom divákom občas na nervy, tak tu je možno v záverečnej desaťmunútovke až príliš skratkovitý. Záver síce hrá na prekvapivú nôtu, ale stále mám dojem, že to, kto z tohto blázninca vraždil, nie je až tak dôležité, pretože by ho v slabšej chvíli zastúpil niekto iný...(14.11.2018)

 • castor
  ****

  Jasný, mámě nic neřeknu, ovšem rozhodně nebudu ani vykládat na potkání, jak se autor Sedmilhářek Jean-Marc Vallée vytáhl i tady. Nevytáhl. Odpustila si, že svoji sestru nezachránila, a oddala se výchově té druhé. Jenže.. Máme to za sebou. A s ohledem na očekávání převládá zklamání. Tvůrci k látce přistoupili velmi loudavě. Divák tak musel být zatraceně trpělivý. Nepotřebuju usekané hlavy nebo destruktivní honičky po maloměstě, ale.. Ve výsledku atmosférické, tísnivé a velmi dobře zahrané, ovšem scénáristicky hodně průměrné.(25.9.2018)

 • Bebacek
  *****

  Don’t tell mama.(27.8.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Závěrečná epizoda mě nezklamala, i když jsem podobný vývoj po předchozím dílu očekával. Zaujalo mě, jak se najednou z příběhu s líným dějem stal strhující psychothriller, který mě opravdu bavil. Jen bych fakt rád věděl, kdo vlastně trhal ty zuby, ona je to opravdu fuška.(11.11.2018)

 • Pilda17
  ****

  Dobrý závěr a celkově rozuzlení, ale nic nad čím bych skákal radostí. Prostě a jednoduše se dalo.(7.1.2020)