Epizody(64)

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

carl.oesch odpad!

Tady už to nezachrání od odpadu ani Jitka Ježková. Jedné z nejhezčích "čtyřicítek" s famózně sexy hlasem je tady skutečně škoda. I když Prima má při celkově děsivě nízké úrovni seriálů v komerčních televizí v tomto druhu tvorby jasně na vrch nad kdysi neotřesitelnou Novou a ještě trapnějším Barrandovem, tohle je opravdu trapas. Ale buďme objektivní, ty samé stanice nás otravují zaplavou stejně sračkoidnch sitcomů s přiblble vnucovaným smíchem a stejně jako je čestnou výjimkou Ozzák, tak z mnohem početnější americké produkce je skvělá pouze Teorie a příjemný Krok za krokem. A stejně sračkoidní (a ještě ubožejší výpravou je třeba onen děsivý Ed Bunda s famílií (ani se mi nevybavuje název) či ta přitroublá chůva, evokující svým protivným hlasem (ať už českým nebo v originálu) porno šedesátých let (existovalo-li v té době vůbec....). ()

Shadowspark

No, mezi nejlepší seriály to nepatří, ale obsazení je zajímavé a musím uznat, tento seriál někdy své zlaté momenty má, i když ty vtipy jsou většinou otřepané, staromódní a nic nového. Zatím bych to ještě neodepisoval, šanci si to zaslouží. Někdy se u toho najdou momenty, kdy mě to rozesměje. Legrace to občas je, ale mezi top seriály se rozhodně nedostane. ()

hony23 odpad!

To se takhle ráno vzbudíte a zjistíte, že se vám udělal obří jebák uprostřed čela. Po hádce s manželkou na téma vámi zapomenutého výročí svatby najdete před barákem vykradené auto, v práci se dozvíte, že výplata v řádném termínu nebude, protože si akcionáři vaší fabriky vyplatili miliónové dividendy, pak vám zavolají ze školy, že vaše antikoncepční selhání nejenže propadá z dějepisu, ale navíc i rozbilo vitrínu s expozicí vzácných láčkovců, cestou z práce vás zkasírují poliši, že máte propadlou lékárničku a doma a vám ve zprávách oznámí, že Miloš Zeman bude znovu kandidovat na prezidenta. A vy si myslíte, že už nemůže být hůře... Jenže pak Prima nasadí do vysílání Jetelín a vy zjistíte, že může! ()

Infalín odpad!

Nepochopení principu sitcomového humoru bije do očí. Prostě to nějak splácáme a budeme programově srandovní, prdlí a tupí. ()

Salvator odpad!

Mimořádný hnůj. Při vědomí, že inspirací se stal legendární Čtyřlístek, se z pohledu na obrazovku doslova zvedá žaludek. ()

Amalberga odpad!

Takovou lobotomii jsem dlouho nezažila, ani nevím co napsat. Asi jsem Jetelínu měla dát odpad rovnou a nedívat se na první díl. ()

Igy007

Ano, pět hvězd, to je ode mě šprajc. Ale znám mnoho jiných kandidátů na sedm procent ... Dala jsem si všechny díly 2x ... A opakuji: viděla jsem mnohem, mnohem horší blbiny (které  tu mají nesmyslně vysoké hodnocení). Třeba takovej českej Raymond nebo Šteindler v sukních - to byl hnus fialovej, bylo mi hanba na to koukat i jen chvilku ... a pak hned sprcha na očištění - brrrr :-))) ()

stenrik odpad!

Hnusné kulisy, odporné nasvícení, "exteriéry" se točí v ateliéru za pomocí umělé trávy a stromů. Vypadá to jako projekt nějakých amatérských nadšenců, ale rozhodně ne jako profesionální práce. K obsahu seriálu nemá cenu se vyjadřovat, to je trapnost nad trapnost. Lepší by snad i bylo, kdyby to točili v Temelíně... ()

ondra.p odpad!

Jak si vůbec někdo mohl říct, když to pouštěl ven, že je to vtipný a dobrý? Herecké výkony 0, kvalita filmařiny 0, kulisy 0, vtip bych řekl tak -5. Za todle někdo dostal zaplaceno? Nebo si šéfové Primy stáhnuli scénář z Ulož.to? 0%. ()

xfizif

Do p*dele, to není možný na co si už ti filmaři v týhle velemoderní době dokážou vycucat z "prstu". Ale na druhou chvalnou stránku, se mi tenhle sitcom líbil, šlo to. ()

zemanec86 odpad!

PROČ???Proboha kdo mohl tohle pustit do televize?Viděl sem 5 minut a bylo uplně trapně z toho jak se tam ti ''herci'' ponižujou. Jak by řekl Luňák ''viděl sem peklo'' :D ()

Linsang odpad!

To jako vážně? Viděl vůbec někdo z vedení Primy tento seriál, než byl nasazen do vysílání? Pokud ano, byl zdrogovaný či opilý? Nebo se mu to snad opravdu líbilo? Něco tak neskutečně příšerného jsem ještě neviděla a je mi trapně za všechny účinkující. Největší odpad!!!!!!! ()

tosastava odpad!

Prvotriedne mega zapáchajúce TV hovno. Ukážkový príklad toho ako sa absolútne vysrať na spokojnosť diváka,hlavne keď to protagonistom pokryje náklady na hypotéky. Barrandovská sračka Bezdružice sú oproti tomu veledielo ()