Špunti na vodě

• Česko Špunti na háčku (neoficiální název) (více)

Rodiče bratrů Igora (Jiří Langmajer) a Davida (Hynek Čermák) chystají zlatou svatbu. Z Kanady přilétá jejich bratranec Ondra (Pavel Liška), povahou tak trochu dobrodruh. Bratry napadne, že nejlepší by bylo vyrazit za rodiči na kánoích po řece jen ve třech, tak, jako za starých časů. Jenže od dob společných spanilých jízd se leccos změnilo. Třeba to, že Igor a David jsou ženatí a mají děti. Uvítací večeře pro Ondru, který přijíždí se svou mladou přítelkyní Zlaticou, se nezadržitelně mění v katastrofu. Zlatica, která touží po dítěti, se dozvídá, že Ondra má dceru, o které se jí nezmínil. Igor své ženě Nele (Tatiana Vilhelmová) a jejich dcerám výměnou za pánskou jízdu slíbil rodinnou dovolenou, na kterou kvůli práci nemůže odjet. Davidova manželka Alice (Anna Polívková) si sice nemůže vynachválit manželovu péči o jejich čtyři děti, jenže jinak je její svérázný muž v domácnosti naprosto nepoužitelný. A tak, když slavnostní tabule mizí pod nánosem sazí z komína, který David opět zapomněl opravit, všem ženám dojde trpělivost. Zanechávají pány napospas dětem a vyrážejí na kolech na dámskou jízdu. Tátové se ale nevzdávají a rozhodnou se vydat na vodu v kánoích i se všemi dětmi. A tak nyní již desetičlenná expedice vyplouvá na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě bláznivých zážitků... (Bioscop)

Nataniel73

Veľmi priemerná dobrodružná komédia o rodinách, ktoré si s deťmi spravili výlet na splav rieky. Muži s deťmi bez dozoru manželiek, ktoré sa bez svojich polovičiek taktiež poriadne odviažu. Nápad zrejme dobrý, prevedenie o dosť horšie. Vtipu minimum za to trápnych scénok požehnane. Chlapi sa správali ako typický český burani a ich deti taktiež veľa výchovy nepobrali. Náročnejšiemu divákovi to rozhodne neodporúčam. Keď tak len ako kulisu k dobrému jedlu. Typické rodinné problémy okorenené zopár humornými scénkami a inak nuda. Evokovalo mi to "Rafťákov", ale v porovnaní s nimi hlavne čo sa týka humoru a akcieschopnosti deja to výrazne zaostáva. Pri tom tam hrajú veľmi slušní herci, ale zo slabého scenáru nevytrieskali nič poriadne ani oni. 50% a lepšie 2 hviezdy. Na tri je to však málo. ()

TWANG1977

Chtěl jsem se bavit a taky jsem se bavil není to nějaké hohe umění ale jako oddychovka na sváteční odpoledne to funguje bezvadně. ()

blahar

Stokrát předtím viděné neoriginální "vtipy", nesmál jsem se. Ale je pravda, že to aspoň nehraničí s trapností. Casting je fajn. Neurazí ani nenadchne. Jednou se to vidět dá. ()

kamilek2

Jasně chápu producentský záměr udělat remake komedie století. Ale nechápu , když už jsou tam celkem dobří herci, proč nevznikl adekvátně k tomu dobrý scénář. u některých dialogu se mi ježili chlupy na zádech a zatínal jsem prsty u nohou. Ta strojenost a umělost z toho doslova teče a je to hluboko pod něčím čemu se říká soap opera. ()

andydufrsn

Naprosto zbytečnej film těžící ze slavného S Tebou mě baví svět, tedy ze scénáře pánské jízdy, ne zcela dobrovolně, okořeněné jejich dětmi. Vtipná místa jsou spíše pokusem o grotesku bez nějakého propojení s dějem. Snad jen herectví mého oblíbence Hnyka Čermáka a emeritního idiota :-) Pavla Lišky v tom filmu za něco stojí. ()

j1c2

Pobavilo:-) opravdu rodinný film, můžou koukat děti i dospělí, baví se všichni... Tak trochu připomíná Rafťáky...Jen mi vadilo, že po všech peripetiích, válení v bahně a koupání ve vodě, jejich trika stále září tyrkysovou modrou a téměř jako by je právě někdo sundal se žehlícího prkna... ()

PinkButterfl

Celkom príjemná rodinná komédia, aj keď je pravda, že som čakala viac. Herecké obsadenie, ako aj detské postavy mohli zvýšiť celkový dojem z filmu. V porovnaní napríklad z filmom S tebou mně baví svět je to len slabý odvar, aj keď samozrejme, mojim cieľom nie je porovnávanie týchto filmov. ()

Zuzina

Úrovně filmu S tebou mne baví svět asi žádný film již nedosáhne. Ale toto je příjemná rodinná komedie, která pobaví. Dobrý výběr hlavních postav, hlavně těch dětských. Rozhodně stojí za shlédnutí. ()

Ambriiz

No, nato, že jsem si myslel, že to bude totálně velká blbost, mě tento film docela překvapil. Ovšem, herecké obsazení(alespoň mužské) je spíš na nějakou detektivku, průběh filmu je dosti chaotický a moc jako komedii bych to nenazval(zasmál jsem se asi jenom 3x nebo 4x). Režiséra moc neznám, takže nemohu posoudit, zda je tento snímek lepší nebo horší než jeho ostatní filmy. Tři hvězdy si tento snímek poprávu zaslouží. ()

Monika95

Za mě nic moc. Jeden z dalších rodinných děsivě "vtipných" komedií, kdyby nebylo Lišku, tak bych hodnotila ještě hůř. Bohužel ()

Tomas_313

Odlehčená letní komedie s přívětivým obsazením, která vcelku zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Jednoduchý děj svižně plyne, takže se divák ani na chvíli nenudí a dozajista se dokonale ztotožní s herci, kteří se svými filmovými ratolestmi prožívají sympatické příhody dobře známé všem strádajícím rodičům. Zahraničního diváka zřejmě snímek nezaujme, na druhou stranu jako ryzí česká komedie o obyčejných lidech pro obyčejné diváky s ušlechtilým cílem na 2 hodiny bezstarostně rozesmát plní špunti svá kritéria na maximum. 70% ()

Maratonec odpad!

Další atak na IQ diváka.Takhle slepené a vyumělkované,bez jediné snahy o plynulost příběhu a se spousty komických scén toho, jak viditelně a blbě je to zahrané...Mám český komedie rád, ale pokud se budou Trošku podobat této, je to smutné... ()

bambiz

Třetí hvězdičku dávám jen díky tomu, že jsem film shlédla v super atmosféře vesnického letního kina. JInak mi to přislo jako několikátý vývar z Tebou mě baví svět, s průhledným scénářem, kdy pointy vtipů jsou dopředu známé a často i ohrané. Potěšila Annička Polívková a Pavel Liška. ()

lineker

Nenásilné v duchu vtipů za každou cenu. Tím pádem i civilní, nestrojené. Příjemná letní pohoda, která se vám dostane pod kůži. Jen několik prvoplánových okamžiků sráží hodnocení na lepší průměr. ()

majorzeman13

Průměrná,klasická česká rodinná komedie s herci jako (Čermák,Liška,Langmajer.... Stopáž filmu je fajn necelá hodina a půl i s titulky je v pohodě ! ()

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST