Ze seriálu se skutečně stává spíše klon Ulice, Ordinace a podobných patvarů namísto detektivky, což se mi opravdu nelíbí. Obávám se, že to bude čím dál tím horší... 50 %(19.9.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Člověk se dostane v životě do různých situací, kdy se musí rozhodnout, jak dál. A Vy jste právě v tomhle momentě." Tak tohle bych nezbaštil ani skutečnému Columbovi a už vůbec ne tomuto nepovedenému plagiátu. Ono je tohle vůbec docela blbost, když při vyšetřování vraždy jeden detektiv hledá svou matku, druhý svou dceru, třetí sleduje manžela a čtvrtý si rovná rodinný život. Na to máte čas celý týden. V neděli máte vyšetřovat. A jelikož jsem velkým fandou reklam, kterých mi byl nabídnut absolutní dostatek, tak si v dohledné době nekoupím Nissan Qashqai, Renault Clio ani Ford Fiesta, vyhnu se Komerční bance, Hornbachu, KIKu, Makru, Monetě Money Bank, na své neexistující vlasy nepoužiju lak od Nivey a na noc si nedám Pampersku.(20.9.2016)

• LadyPupu

Vzhledem k tomu, že jsem u tohoto dílu opakovaně usnula, snižuji hodnocení na jednu hvězdu, stejně nezajímavou jako tento díl.(26.9.2016)

Text TV Prima psal asi někdo, kdo epizodu neviděl, ale to je celkem jedno. Případ byl opět celkem jednoduchý, ale vyšetřování protahují dlouhé vstupy ze soukromí vyšetřovatelů. Trochu jsem se začal ztrácet v tom, kdy se věnují detektivové své práci a kdy řeší soukromí. Ostatně, co se týče jejich práce, měl bych výhrady snad ke každému, ale s vyhazovem jednoho z nich to šéfovi asi nejvíce usnadnila paní kriminalistka. Alespoň že Jiří Bartoška vypadal v dnešním díle v kondici.(18.9.2016)

• Enšpígl

Snaha dělat z toho telenovelu na téma soukromí vyštřovatelů tenhle seriál totálně zabijí u tohoto dílu to už bylo do nebe volající. Pokud máte na primě pocit, že je málo telenovel fajn, natočte další, ale pokud chcete točit kriminální seriál, tak točte kriminální seriál a pokud nevíte co to je, koukntěte se třeba na Hřišný lidi města pražského, amatéři(18.9.2016)