Liberálně vychovaná právnička Lucy je velmi chytrá, výmluvná a osobitá, trhlý poděs, který bojuje za spásu světa a ekologii. Marně brání staré brooklynské divadlo před demoliční četou. To je nakonec zbořeno. Mluvčím společnosti Wade Corporation je elegantní George Wade. A právě on napadne Lucy na ulici kvůli budově Občanského centra. Její argumenty zneužije při interview, ale současně si uvědomí, že dívka je možná právě tím, co potřebuje. Nabídne jí místo právní poradkyně. Lucy nejprve odmítne, ale získá ji slibem, že nezboří Občanské centrum a dá jí na starosti všechny dobročinné akce společnosti. Když ji odvolá ze svatby jejích nejmilejších přátel jen proto, že potřebuje vybrat oblek, Lucy dá výpověď. Podle smlouvy však může odejít pouze tehdy, pokud jí dá výpověď zaměstnavatel… (TV Nova)

Tyler

Nemáte rádi Sandru nebo Hugha? Tak to se rovnou obraťte zády a půjčte si něco s...třeba...s...s Nicole Kidman a Rayem Liottou! A dobře vám tak!! Já se radši podívám na velmi povedenou romantickou komedii s perfektními hereckými etudami dua Bullocková - Grant. Je těžké posoudit, kolik vtipů, vtípků a narážek bylo už ve scénáři - mám totiž takový pocit, že tihle dva k sobě skvěle sedli, a že spousta viděného je jen a jen zásluhou improvizace...A v tom případě smekám klobouk! Mimochodem, "Láska s výstrahou" je vcelku trefný distribuční název - o lásku (k protějšku, ke komedii, k roztomile zásadové a energické Sandře a k požitkářskému nadhledu Hugha Granta) jde totiž především, a co se týká té výstrahy - nemáte rádi Sandru nebo Hugha? Ale to už bych se vrátil zpátky na začátek... ()

Falko

Dalsia priemerna romant. komedia, ktora nepriniesla nic nove, ale ani neurazi, ani nenadchne, proste priemer. ()

castor

Na co Sandra Bullock v posledních letech sáhne (drama Crash je kolektivní výjimkou), vzápětí se promění v nestravitelnou romanci, ve které se všichni nepřítomně culí a pronáší tak provařená klišé, že jim nemohou věřit ani léta osamělé čtyřicátnice. Two Weeks Notice je dalším varovným signálem, který už po deset let svítí nad jejím jménem, které se nadobro spokojilo v opakování jednoho a toho samého typu rolí. Už dávno neobsazuje přední místa v žebříčcích popularity, už dávno je nám její naivní nemotornost cizí, ba dokonce odporná. Pro tentokrát k tomu všemu nevyužitý potenciál, chybějící cit pro tempo a správné načasování, snad jen Grant tu leccos zachraňuje. Co tam máte dál? ()

freddy

Další z řady romantických komedií s Hugh Grantem, jehož partnerkou se v tomto filmu stala Sandra Bullock. Místy je to skutečně vtipné a člověk se i pobaví (viz např. vykonání potřeby v obytném karavanu), ale celé to postrádá jakýsi nosný prvek. Film mi přijde jako pouze jakési okecávání, nic zajímavého a důležitého se zde neděje, prostě je to jen o sbližování dvou hlavních hrdinů. Takže film vlastně nabízí jen lovestory, kterých tu bylo už naprosto velké množství. Nic nového nebo objevného tato komedie nepřináší. Ale na druhou stranu to není zase tak špatná komedie, dá se na to koukat a místy je tu opravdu dobrý humor. Takže výsledkem je průměr, což znamená tři hvězdičky. Celá tahle komedie je prostě průměrná, jinak to nevidím... ()

pepo

Marc Lawrence je OTRASNÝ režisér.celý čas som mal pocit, že sledujem kanadský tvfilm, do ktorého sa náhodou dostali slušný herci. 30% ()

Reiniš

Film sice balancuje na hraně stokrát omleté pohádky, ale hlavně díky ústřednímu páru funguje. Celkově se jedná o docela neškodnou romantiku. ()

lesumir

Hugh Grant jako vždy sympatický a osvěžující gentleman, který prostě pobaví & Sandra Bullock k mému užasu hraje přirozeně a "vtipně". Pobavilo to! ()

Shakers

Jedna s tých romantických komédii, ktoré nič neprinesú ale ani nenudia, pretože herecké obsadenie je dostatočne dobre. Dej nie je nič extra a nemá moc ani čím zaujať čo je pre mňa najväčšie mínus, ale aj tak je celkom fajn. Taktiež ma sklamal film aj po humornej stránke. Pozeral som to s časti s úsmevom na tvári, ale sú aj lepšie takéto filmy, ktoré skvelo bavia oboma žánrami. Skrakta celý film je taký klasický obyčajný. 55% - 3* ()

Deimos

VHS/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +no hudba je vlastně jen mírně podprůměrná, někdo má rád ústřední dvojici, trošičku příběh, některé dialogy -herecká kreace Sandry Bullock, málo vtipné, málo romantické, málo akční, celkově hodně podprůměrné/// Z romanitckých komedií se tahle řadí k těm hodně špatným. Nemá to náboj ani jiskru. Až na pár dialogů a jedné či dvou scén mě zde nic nepobavilo, hodně jsem se nudil a to je špatně./// Celkem 32%/// ()

Anderton

Nájsť v žánri romantickej komédie pár, medzi ktorým to iskrí, nie je len tak. O to viac mrzí, že keď sa to podarí, chýba kvalitnejší scenár, ako v tomto prípade. Mal som pocit, že film trval dlhšie ako sto minút a trochu sa rozpadá. Bullock má dvoch padnúcich hrdinov do svojich romantických filmov, Reevesa a Granta. Prvého do vážnejších a druhého do vtipnejších. S tým prvým to vychádza lepšie. ()

Smok

Starý romantický harcovník Hugho pojal k sebe do tohto počinu Sandru a stvorili spolu priemerný kúsok. Na obidvoch sa síce díva dobre, ale lepšie im to sadne osobitne. Humoru tiež poskromne, takže dnes len za 3. ()

Slarque

Pokus o romantickou komedii s mimořádně nepovedeným scénářem a nezajímavě napsanými postavami. Romantiku jsem jim nevěřil a humoru bylo poskrovnu. Tohle nemohl zachránit ani Hugh Grant. ()

Lacike

Prvykrat ma to strasne nudilo, tak som si to po rokoch skusil pozriet znova. Este uvodnych 20 je celkom v pohode a bavila ma postava Sandy Bullock. Ale akonahle sa da dokopy s tentokrat extremne nesympatickym znudenym Grantom, ktoremu robi poskoka, tak aj jej postava dost zdebilnie a po hodine som to nevydrzal a vypol. Marc Lawrence toci neskutocne nezazivne filmy. 4/10. ()

BoPo

Na tie dve hviezdy sa film dostal vďaka človeku menom Hugh Grant. Myslím si že jeho potenciál sa ešte nevyčerpal a až opustí škatulku, ktorá mu síce zarába peniaze ale nutí ho stále robiť to isté dokola, bude možno zopár ľudí prekvapených čo všetko dokáže zahrať. ()

villon17

Sandra je vážně skvělá a ve spojení s Grantem jsem skoro slintala blahem:) Hvězdná kombinace. Škoda, že to zase dopadlo dobře. Hodně parádních scén, o jejichž vtipnost se samozřejmě postaral Hugh Grant. Nehrát tam tito dva a nebýt to po přečtení projevu tak dojemné, dostane tento nepochopitelně přeložený filmeček o hvězdičku méně. ()