Riverdale - Season 1

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, 2017, 9 h 22 min (Minutáž: 42–47 min)

Předloha:

Roberto Aguirre-Sacasa (komiks)

Hudba:

Blake Neely

Epizody(13)

Archie a jeho parta se na své cestě úskalími sexu, lásky, školy a rodiny zaplétají do temného tajemství městečka Riverdale. (Netflix)

Baru8

Bavila mě každá epizoda co mě ale trošku štvalo to prodlužování, protože kolem 8 nebo 9 epizody už na vraha mohli přijít a to prodlužování až na 13 epizodu mě už fakt štvalo ale i tak Netflixe za mě je první série dobrá a zajímavá. ()

bicekz

Viděl jsem tuto sérii po zhlédnutí seriálů 13 Reasons why a 4 sériích Elite. Nemůžu si pomoct, ale oba seriály jsou lepší než tato série Riverdale. Riverdale je strašně natahovaný (a to nechci ani pomýšlet na natahování v dalších sériích vzhledem k počtu dílů) a neřeší tak zajímavé vztahy a problémy jako ostatní zmíněné seriály. Udělil jsem slušné 3* s tím, že na další série už se podívám jedině v případě, že bych se neměl koukat na nic jiného. ()

lineker

Jistě. V podstatě se jedná o jednu velkou, stupidní, mega sračku, ovšem brilantně natočenou a silně vtahující. Ty lidi tam Vám prostě nedokáží být tak nějak šumák. Rychle tempo vývoje postav i celého příběhu tě nenechá lhostejného a nudícího se. Zvrat se koná skoro v každém díle. Proto jsem tenhle osmdesátkovej rytmus nechal ve své hlavě doznít až do konce. A s potěšením. ()